Fal dünyası

Merhabalar çok büyük bir başarı ardından çok güzel bir kutlama görüyorum. Bir olay olmuş ama hiç merak etmeyin çok çok yakında ferahlıyacaksınız. Bir yol görüyorum o yol çok güzel ferah bir yol. Hamile bir bYan gözüküyor. Biraz para sıkıntısı gözüküyor ama sonra birden eline yüklü bir miktar para geçecek. Uzun boylu kumral bir adam gördüm sizi
biraz üzmüş ama özür dileyecek :)
benden bu kadar :).
t.ler şimdiden canım:KK16:
[/QUOTE]

t.ederim canım güzel yorumun için ağzına sağlık :KK16:

bakabilir misiniz.. :)

$IMG_2992.jpg $IMG_2997.jpg $IMG_3000.jpg $IMG_3004.jpg $IMG_3005.jpg $IMG_3014.jpg

Bir insanla ciddi bir sorun yaşamışsın ya da yaşayacaksın ve bu sorun hayatını büyük oranda etkileyecek. Şu sıralar biraz kararsızsın çok düşünüyorsun ve çevrendeki insanları gözden geçiriyorsun. Sanki bir arkadaş temizliği yapacak gibisin ki yapmalısın bence çevrende ikili oynayan insanlar var dikkat et.
Ailenle geçireceğin güzel zamanlar sana enerji verecek ve olumsuzlukları yavaş yavaş üstünden atacaksın. Bazen kendini çok yalnız hissediyorsun sanırım hayatında biri yok varsa da aranız çok iyi değil gibi ilişkinizde dengesizlik olduğunu düşünüyorsn. Huzura çok önem veren bir insansın şu sıralar onu kaybetmiş gibisin ama çok yakında huzuruna kavuşacaksın. Güzel günler seni bekliyor:)
Ayrıca yapman ggereken işleri ertelememeye ve zamanında yapmaya çalış. Aksi halde sorun yaşayabilirsin

Bir insanla ciddi bir sorun yaşamışsın ya da yaşayacaksın ve bu sorun hayatını büyük oranda etkileyecek. Şu sıralar biraz kararsızsın çok düşünüyorsun ve çevrendeki insanları gözden geçiriyorsun. Sanki bir arkadaş temizliği yapacak gibisin ki yapmalısın bence çevrende ikili oynayan insanlar var dikkat et.
Ailenle geçireceğin güzel zamanlar sana enerji verecek ve olumsuzlukları yavaş yavaş üstünden atacaksın. Bazen kendini çok yalnız hissediyorsun sanırım hayatında biri yok varsa da aranız çok iyi değil gibi ilişkinizde dengesizlik olduğunu düşünüyorsn. Huzura çok önem veren bir insansın şu sıralar onu kaybetmiş gibisin ama çok yakında huzuruna kavuşacaksın. Güzel günler seni bekliyor:)
Ayrıca yapman ggereken işleri ertelememeye ve zamanında yapmaya çalış. Aksi halde sorun yaşayabilirsin

Çok teşekkürler ağzına sağlık :)

canımm müsaitsen bana da bakabilir misin??

$IMG_0730.jpg $IMG_0731.JPG (2).jpg $IMG_0732.jpg $IMG_0733.jpg $IMG_0734.JPG (2).jpg

merhaba arkadaşlar falıma bakar mısınız? eski sevgilimle barışma söz konusu mu ? umarım bakarsınız güzel şeyler duymayaihtiyacım var çıldırmak üzereyim her falda kötü şeyler çıkıyor .. :KK50::KK50:

$10312792_10202141601044276_813610271886828647_n.jpg $10366126_10202141601564289_2440218926907266175_n.jpg $10408875_10202141601964299_6516373907454266935_n.jpg $10410139_10202141600284257_5065639748653713417_n (1).jpg $10410139_10202141600284257_5065639748653713417_n (1).jpg $10412008_10202141602364309_4058087021764525064_n.jpg

canım nereye gidiyorsun kim kırdı seni böyle. bir yerden birnden ama sevdiğin birşey ayrılıyorsun ve cok üzgünsün. gittiğin yerde yada artık her neyi arkanda bırakıyorsan önünde açık merak etme seni mutlu edecek bir sürprizin var. bu gidiş kim kaynaklı bilemem ama durdurulmuyorsunda. bir görüşme bir konuşma bi insanla. ama sanki bu seni dahada üzüyor. bir sıkıntı yaşıyorsun ve umutsuz bir şekilde çabaların çıkmış yanındada biri var ama sana destekçimi yoksa etkisiz ama yanında olan birimi anlayamadım. birşey duyacak yada öğrenecek ola bilirsin belkide öğrendiğin birşey bu seni üzecek. yerinde sayıyor gibisin. kafanı kaldır ve önüne bak. geçen geçmiştir . ve şimdiki gibi davranmaya devam edersen geçmeyecek gibide.. önüne aslında değerlendirirsen ileriye dönük ola bilecek biri çıkacak karşına. onu görmeye ve fark etmeye çalış. seceneklerin olacak. ve gidecegin yerler. sanırım çok uzun değil saçların ve koyu tenlı degilsin. ama mütevazı bir hal içinde cıkmışsın. bu bi fal yanılmış ola bilirim. ama şuanki durumun çok huzurlu değil. bu benide etkiledi acıkcası.

canım nereye gidiyorsun kim kırdı seni böyle. bir yerden birnden ama sevdiğin birşey ayrılıyorsun ve cok üzgünsün. gittiğin yerde yada artık her neyi arkanda bırakıyorsan önünde açık merak etme seni mutlu edecek bir sürprizin var. bu gidiş kim kaynaklı bilemem ama durdurulmuyorsunda. bir görüşme bir konuşma bi insanla. ama sanki bu seni dahada üzüyor. bir sıkıntı yaşıyorsun ve umutsuz bir şekilde çabaların çıkmış yanındada biri var ama sana destekçimi yoksa etkisiz ama yanında olan birimi anlayamadım. birşey duyacak yada öğrenecek ola bilirsin belkide öğrendiğin birşey bu seni üzecek. yerinde sayıyor gibisin. kafanı kaldır ve önüne bak. geçen geçmiştir . ve şimdiki gibi davranmaya devam edersen geçmeyecek gibide.. önüne aslında değerlendirirsen ileriye dönük ola bilecek biri çıkacak karşına. onu görmeye ve fark etmeye çalış. seceneklerin olacak. ve gidecegin yerler. sanırım çok uzun değil saçların ve koyu tenlı degilsin. ama mütevazı bir hal içinde cıkmışsın. bu bi fal yanılmış ola bilirim. ama şuanki durumun çok huzurlu değil. bu benide etkiledi acıkcası.

Henüz bir yere gitmiyorum istesem de gidemem, ailemleyim çalışmıyorum.. Ama istiyorum, imkan bulduğumda kaçabilirim..
Kimler kırmadı ki :) Kırılmaktan, üzülmekten yoruldum..
Eskiden konuşmayı kestiğimiz çok değer verdiğim, aklıma geldikçe gülümsediğim iyi dileklerde bulunduğum ve bana değer veren bir arkadaşıma ulaştım dün, üstünde çok düşündüm aslında iç sesim ulaşma dedi, dinlemedim ve dinlemediğim için kırıldım. Ona bunu belirttim, sustu sadece ve bundan tek anladığım hiç bir şeyin eskisi gibi olmadığı, pek bir önemimin kalmadığı. Büyük bir sıkıntı hissettim ama bugün ilginç bir şekilde iyi hissediyorum yine de, sanırım soğuttu kendinden...
Şuan konuştuğum sohbet ettiğim bir şeyler anlattığım iki insan var, ama dost diyemem.
Yakın gelecekte mi karşıma çıkacak, yoksa yakınlarda ama ben mi görmüyorum?
Evet uzun değil, koyu tenli de değilim.. Huzurlu da değilim, izin vermiyorlar, ailem bile..
Peki işle ilgili bir şey var mı?

X