Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Pazar günü arabayla turluyoruz eşimin eski mahallesinden geçtik sahile yakın bir muhit dedi ki " nasıl da değerlendi, eskiden buralar hep dutluktu " 😂😂😂 yaa dedim dutluuğdu diyecen öyle değil o
:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: bizim burda antep ağzıyla daha değişik çıkıyo o ama yazıya dökemedim

Kız ben yarım saat asansörde kaldım bugün çığlık isyan kimse duymadı beni 2-3 arası sıkıştı asansör bakma şebekliğime şuan uzanıyorum sancım var
Hadi yaa çok geçmiş olsun canım çok korkarım asansörden . Çok mu sancın allah korusun sizi

aklı olan bana bulaşmaz. ben tehlikeliyim
Ooo bebeğim çok şeksi 😂
Hadi yaa çok geçmiş olsun canım çok korkarım asansörden . Çok mu sancın allah korusun sizi
Valla çok çığlık attım ağladım kimse duymayınca e kasıldım haliyle aşırı değil ama ben burdayım diyor benim canımberktir çok olsa da az gibi gelir derecelendiremiyorum

Ooo bebeğim çok şeksi 😂

Valla çok çığlık attım ağladım kimse duymayınca e kasıldım haliyle aşırı değil ama ben burdayım diyor benim canımberktir çok olsa da az gibi gelir derecelendiremiyorum
Takipte kal canım kötüyü düşünme inşallah bişey plmaz

C Cay6 dizide savaşın yardımcısının giydiği ekoseli palto lufiandan aynısını eşime aldım şuan çok pişmanım 😂

X