Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Bizim riki ikinci yumurtayi pirtlatmis
Ama bu sefer isteyene vericem yada saticam
Cunku kus cok zor oluyor.. hadi 1 yada 2 neyse de evde 6 tane kus olunca cok zor. Her yer yem, tuy, kaka.. mesela kiki yani erkek kusu yuvada istemiyor kiz yumurtladi diye. Mecbur disarda yasiyor hayvan. E koltuk kollari , koltuk ustkeri perde falan hep b*k dolu.. ben istemiyorum artik dedim esime, arkadasina ver kime verirsen ver yiterr

Pinar hep disiplinli bakimli guzel kadini cagristirir bana
Artık çok aşırı bakımlı olduğumu diyemem büyüdükçe rahatligima düştüm hatta hayret ederim sabahın köründe saçlar fonlu ve ful makyajlilara erinmiyo musunuz hiç derim . Ama 18 den 25 26 ya dek süslü puslu idim makyaj neredeyse hiç yok ama giyimime,kusamima düzgün görünmeye dikkat ederim.
Disiplin gelince aşırı tertipli ,düzenli ve titizim ya da kafama birşey taktiysam o an içinde yapacam ki içimi kemirmesin 2 senedir evliyim ve çalışanım birgün bulaşıkları tezgahta bıraktığımı hatirlamam çok teşekkür ederim cancagazim

Bende çokndüzenliyimdir bakım konusunda eh idare eder

Makyaja saça başa yalan soylemiyim çok ve canım isteyecek ki ehhh . Çünkü çok rahatsız oluyorum rahat olmadığım zamanlar. Biz o yaşları geçtik sanırım
Eskiden kafam kadar küpe takardim şimdi minicik küpeler bile bana ağır geliyo aslında bunu yapanlar çok iyi ama sanırım zamanın yorgunluğu ile rahatlığı seçmek bir nebze ferahlatiyor

Hele camasir yikadim astin petege oglusu montunu ondan yayilan yumusatici kokusu da dilkere destan ben de cok severim
Dün gece isim 1 de bitti ve sabah yorgun argın kalktım şimdide 2 den gece 1.bucuga dek mesaim var ve dünden kalan ymekler var kırmızı mercimek çorbası, patatesli börek bunlarla eşim idare etsin yapacak bişey yok bizde hep böyle çünkü benim işim biraz ağır o yüzden 2 gün filan aynı yemek sürüyor .

ne iş yapıyordun unuttum ben

Oy kiyamam yaa kolaylar gelsin sana hem calisip hem idare etmek cok zor kac yil calistim,

ne iş yapıyordun unuttum ben
Yarı özel yarı devlet kuzum boşver ne yaptığımı sadece yüküm çok fazla . Üni den mezun oldum sırf dedim 1 sene çalışıp çıkayım.10 senedir aynı yerdeyim burdan da emekli olacam allahin izniyle belli çok yıprandım ama buradan başka şansım yok zaten pirimimin dolmasına 4 sene filan kaldı 22 de girdim al bak 32 oluyorum bi 2 haftaya

maşallah canım devam et ne güzel emekli ol ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…