Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

kızlar eve kucuk bır akvaryum ve balık alsam nasıl olur oglum için. sizce cok seviyor hayvanları..

Ben orda ki kadını düşünüyorum o kadar üzüldüm ki , bir arkadaşım vardı benden 4 5 yaş büyüktü 18 ne dek 3 kere nişanlanip ayrılmış sonra üni okumaya kalkmış orda da biriyle tanışıp kaçarak evlenmiş... En başından hatalar yumağı . Evlendi eşi de kendi de küçük hemen çocuk yaptılar bizim annemin apartmanda oturuyorlardı kiracı o vesile ile tanışmıştık ben o zaman lisede idim ,neyse hiç anlasamiyorlar filan ama kendi ailesi de onu reddetmiş abileri filan . Bu eşi bunu sürekli aldattığını söylüyordu birgün karnı burnunda o adam bu atkı kapı dışarı gecenin köründe etmişti annem bize aldı bizde kaldı küçük.kizi ile ve karnındaki bebeği ile çok çekti inkar edemem ama bir o kadar da anormal idi , birlikte Aydın'a tatile gittik tatil evi kiraladık vs orda bir adam bana ilgisini vs gösterdi,teklif etti vs .. baktım bu ikidebir suratı düşmüş şekilde evli ve 2 çocuk annesi ,sakın kabul etme vs ben ondan hoşlanıyordum filan dedi ama hoşlandığı zaman yine evli bu kadın ... Ben onu kırmadım zaten karşımdaki kişide pek hoşuma gitmemişti ama kabul edebilirdim de bekarım,karşımdaki de bekâr vs ama ben yapamadım ama bu arkadaşım tuhaf hallere burunuyordu bekar gibi davranıyor kimseyi umursamıyor vs ... Gel zaman git zaman kocası çok zenginken iflas etti ve borçları odeyemediginden hapishaneye girdi ,bu adam hapishanede iken bu ark gitti memelerini yaptırdı gerçekten diyorum memesi hiç yoktu gitti adam hapishanede iken ve bir kuru ekmeğe muhtaç iken bizler aramızda biseyler topluyoruzki günahtır destek olalım buarada toplam 3 çocuğu oldu o vakte dek sürekli de çocuk yapıyor . Gitti 13 milyara meme yaptırdı kendine . Adam hapishaneden çıktı benim dügunum oldu dayilarim filan düğünüme geldi bu o düğünde kendi eside varken dayıma kafayı takmış düğün videolarında bile var düğün bitiyo dayımı arastiriyo vs dayimda evli ikidebir anneme demiş kardeşin çok yakışıklı karısı ile.de düğünde hiç ilgilenmedi vs gel zmaan git zaman bu eşini bu boşadı,zerre adamdan para almadan sonra duydum ve gördüm birden bire kendine en pahalı yerlerde güzellik merkezi açıyor ,altında en lux arabalar en pahalı marka kıyafetler vs ...
Meğer birinin metresi oluyor .
Bunu de herkes biliyor en yakın çevresinden en uzağa dek eski kocasının annesi babası bile ne halt yediğini biliyo.. o evli adamda töre gereği boşanmaya 4 çocuklu bir heriffff geçmişte kocasının kendisine yaptığını şimdi o bir başkasına yapıyor lanet olası ben onunla son görüştüğüm yer kendi düğünüm.
Ve şuan en kanka olduğu kişilere de dedim geçmişte kocasının yaptığı adilikleri şimdi o yaptırıyor . Yazık . Kadın kadının kurdu olmuş

Geldim renkli senin adın renkli evinde 4 tane cennet papağanı varken nasıl renksiz olabilirsin geldim canım benim
Hosgeldin canimmm evet yaa renkli hem de baya renkli bi evim var hosgeldin buralarda canin sikildikca sohbet edersin kacma bi yere

Aboweee ben ne okudum oyleee
Ahhhh allah sapittirmasin.
Kadin erkek fark etmiyor maalesef ki serefsiz her durumda serefsiz..ne diyebilirim ki? Yazik o cocuklara yazik sadece

Dün iki paylaşım üstüne yazmış onu beni biliyorsun yoksa. Hos buldum sağol canım..napiyosun nasıl gidiyor
Ben cocuk odasini sildim kurumasini beklerkene dedim bi icip bi de kk ya bakayim
Bosver sevmeyen goz ardi etsin ama yazmanin manasi neydi onu anlamadim yazma arkadasim begenmiyorsan kirma da kimseyi.. goz ardi etse fark etmezdin bile .

Teşekkür ederim canım benim düşünmüşsün nasıl güzelce çok teşekkür ederim birlikte sohbet edelim
Tabikisi kknusuruz canim bizler burada isimlerimizle hitap ediyorz birbirimize ama disarda yine nicklerle takiliyoruz ; ben meltem memnun oldum

Aboweee ben ne okudum oyleee
Ahhhh allah sapittirmasin.
Kadin erkek fark etmiyor maalesef ki serefsiz her durumda serefsiz..ne diyebilirim ki? Yazik o cocuklara yazik sadece
Maalesef öyle . Şuanda ben evet görüşmüyorum onunla fakat görüştüğü kişilere diyorum nasıl bunu yaptı nasıl ölecek nasıl evlatları büyüyünce annelerinin şunun evladı damgasını yiyecek ... Dünya gözünü bürümüş, hayatın şatafatlı olan durumlarına kendini kaptırmış . BU paralı fa..selik ne farkı var ki , kaldı ki hadi onlar günü birlik ama bu bilinçli bir şekilde bir erkek canlısının yuvasını ,evlatlarını eşini dağıtmak başka birşey değil. Benim en çok üzüldüğüm çocukları ve geçmiş aklıma geliyor diyorum bu bu kadar çekti ,canı yandi şimdi nasıl yakıyor bir başkasının canını ...

Asalak deniyor boylelerine canim.
Kisacasi asalak. Kendi ayaklrinin uzerinde karakteriyle duramayan insana asalak kelimesi az bile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…