Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Ben calisirken sadece izin gunumde evi tenizleyebilirdim. Geri kalan gunker sadece toplardim. Yemek bazen annem iner yapardi bazen ben.. cok zordu. Hele pandemi binince malum marketler yogun olurdu gozumu acamazdim. Eve gelip koltukta uyuyakalirdim..

Yemek yapmayi hic sevmiyorum.
Mecbur olmasam yapmam onla bunla karnimi doyururum keske temizlik yapmak gibi yemek yapmak da bana zevk verse..
Al benden de o kadar . Yalan söylemek istemiyorum bende aynıyım yemek yapmayı hayatım boyu sevmedim yapinca yapıyorum hatta lezzetli yapıyorum ama sevmiyorum yapmayı . Keşke yemek için birini tutsam o yapsa

Al benden de o kadar . Yalan söylemek istemiyorum bende aynıyım yemek yapmayı hayatım boyu sevmedim yapinca yapıyorum hatta lezzetli yapıyorum ama sevmiyorum yapmayı . Keşke yemek için birini tutsam o yapsa
Ya benim de elim lezzetlidir ancak hic zevk almam yaparken dert gibi gelio

Hoş geldin pınar m3mnun oldum bende gözde
Bende aynıyım sevmiyorum sevemiyorum ve bu konuda eriniyorum yani kendim için degik eşim olmasa 40 sene dursam peynir ekmek zeytin bile yesem doyarim ya da makarnaya bağlarım ama.iste eşim varh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…