Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Bu cocuklar bızı yormak zorundamı. 2saat atcılık. Yarım saat futbol. ve saklambac . kıtap boyama. Ben 53 kılo olan kadınım yavrum benı sal artık 🙄😂

Allah seni inandırsın dün geceden beri toplamda belki 3 saat uyumuşumdur .en son sabah 4 de pes ettim kalktım. Ve şu saat olmuş başım ağrıyor.gözlerim yuvasından çıkacak sanki🙄

Benim şöyle bir fikrim var. Bu hamsterların dönüp durduğu tekerlek var ya içinde sürekli koşuyorlar hani. Onun çocuklar için olanını yapacaksın. İçinde istedikleri kadar kudura kudura koşsunlar. O hareket enerjisinden de elektrik elde edeceksin.

Benim şöyle bir fikrim var. Bu hamsterların dönüp durduğu tekerlek var ya içinde sürekli koşuyorlar hani. Onun çocuklar için olanını yapacaksın. İçinde istedikleri kadar kudura kudura koşsunlar. O hareket enerjisinden de elektrik elde edeceksin.
Bi poha yaramaz zaten akşama kadar dötleri yer görmüy🤪

ahhh ahhh bızım 2yıl elektrigımız bedavaya gelırdı

Aaaman beee siz toplanana kadar Güneş'in uykusu geldi 😒

X