Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

M Migrenben canim benim kiyamam anason falan rezene karıştıran gece icirsen rahatlatmaz mi? Veyahut papatya cayi? Gunduz fazla uyutma, insallah duzelir..
Esine gelince ben sanmiyorum kotu niyeti olsun. Sen taniyorsun yillardir yanindasin en iyisimi sen bilirsin elbet icini ferah tut

Minnosprenses Minnosprenses melikem yuzuklerin guzel ancak senin icine sinmiosa git degistir cunku gorumcenin zevkine uymayabilir zevkin bu cok dogal. Saki degistirmekten cekinme:KK66:

Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye bu arada masalim benim de koltuklarim istikbal , bi kere aldin mi yillarca kullaniosun. 10 kusur yildir ikinci koltuk takimim bu:KK66: ikisi de istikbaldi
Aynen meltem rahatlattınız içimi 😘 kemalim yapmaz 🤪

F
M Migrenben canim benim kiyamam anason falan rezene karıştıran gece icirsen rahatlatmaz mi? Veyahut papatya cayi? Gunduz fazla uyutma, insallah duzelir..
Esine gelince ben sanmiyorum kotu niyeti olsun. Sen taniyorsun yillardir yanindasin en iyisimi sen bilirsin elbet icini ferah tut

Minnosprenses Minnosprenses melikem yuzuklerin guzel ancak senin icine sinmiosa git degistir cunku gorumcenin zevkine uymayabilir zevkin bu cok dogal. Saki degistirmekten cekinme:KK66:

Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye bu arada masalim benim de koltuklarim istikbal , bi kere aldin mi yillarca kullaniosun. 10 kusur yildir ikinci koltuk takimim bu:KK66: ikisi de istikbal
Düğün alışverişinde değiştirmeyi düşünüyorum 🥰

Ben hazirim kahvaltida iki cay kasigi kadar nutella yedim de 😵 o pismanligi ve tatliyi bastirmak icin aci kahve gibisi olamaz:KK66:
20210404_123759.jpg

O tekme atan minnak ayaklari op op op bitiririmmmm
Hayaldi gercek oluyor be meltemim gözlerim doluyor bu duayi her edisimde rabbim evlat hasreti ile yanıp tutuşan bu uğurda göz yaşı ve çaresizlik icin de çırpınan kim varsa aratmadan nasip etsin insallah 🤲🤲

Hayaldi gercek oluyor be meltemim gözlerim doluyor bu duayi her edisimde rabbim evlat hasreti ile yanıp tutuşan bu uğurda göz yaşı ve çaresizlik icin de çırpınan kim varsa aratmadan nasip etsin insallah 🤲🤲
Amiin ... kızlar az işim var beni affedin bitirip gelim

X