Et Yemekleri Fajita-Billur Tuz Sponsorluğunda

Oooooooooo aman efendim amaaannnn🤤🤤 buralarda kimler varmıs neler yapmış 🔥🔥🤩🥰🥳🥳💃💃💃 bu ne güzellik efemmmm🔥🔥🔥💜🫶🫶🫶🍒🍒 ateş ediyor tarifin wundercanim, harika gözüküyor 💜🍒🍒🍒🍒🫶🥰🤩 eline sağlık başarılar dilerim kuzumm🫶🫶🫶🍒🍒🍒🍒🍒😘
Yaa her yorumunda mahcup ediyorsun beni sosyalim çok teşekkür ederim kıymetli yorumun için canımsın🤗💐🪻🌷🍒🍒🍒

Bildirimi görümce dedim ki aaa wunder birinci olmuş .jsjsjd birinci olanlar oy verenlere teşekkür etmek için etiket yapıyorlar ya ondan yaptın sandım.🤣
Ahh nerdeeee🤭🤭🤭 ama olsun bak yalandan da olsa birkaç saniyeliğine böyle bir şey yaşamış olduk 😅😅

Merhaba hanımlar
Yarışmaya et fajita ile katılım sağlamaktayım birazdan da oturup yiyeceğiz bakalım.
Malzemelere geçeyim
Eki Görüntüle 3272007
🌸Et(ben kuzu eti kullandım)
🌸 Kırmızı, sarı, yeşil biber
🌸 Soğan
🌸Tuz, kimyon, kekik, pul biber, toz biber

Malzemelerimizi julyen doğrayıp tavaya önce etleri alıp sotelemeye başlıyoruz. Eki Görüntüle 3272011
Suyanu salıp çekince soğanları ekliyoruz, ardından biberleri ekliyoruz ve baharatları koyuyoruz hazırrrr🤗
Eki Görüntüle 3272013
Sıra geldi sunuma, tatilde ailemin yanında olduğum için sunum böyle oldu.🤷🤭
Eki Görüntüle 3272021 Eki Görüntüle 3272022 Eki Görüntüle 3272023 Eki Görüntüle 3272024 Eki Görüntüle 3272025 Eki Görüntüle 3272026 Eki Görüntüle 3272027
Eki Görüntüle 3272020
Ellerine sağlık wondercim. :KK60: Harika görünüyor. Yarışmada başarılar dilerim.

Ellerine sağlık wondercim. :KK60: Harika görünüyor. Yarışmada başarılar dilerim.
Teşekkür ederim hocam 🤗🌸 şöyle alevli bir sunum yapacaktım(sanki senin öyle bir tarifin vardı diye hatırlıyorum 🙈) olmadı 😅
Sen neler yaptın böyle wundercanım 🥰 senin gibi minnoş ve çok güzel bir sunum olmuş, ellerine sağlık canım başarılar dilerim 💕😇
Canımmm çok teşekkür ederim🤗🌸🌸 ❤️

Merhaba hanımlar
Yarışmaya et fajita ile katılım sağlamaktayım birazdan da oturup yiyeceğiz bakalım.
Malzemelere geçeyim
Eki Görüntüle 3272007
🌸Et(ben kuzu eti kullandım)
🌸 Kırmızı, sarı, yeşil biber
🌸 Soğan
🌸Tuz, kimyon, kekik, pul biber, toz biber

Malzemelerimizi julyen doğrayıp tavaya önce etleri alıp sotelemeye başlıyoruz. Eki Görüntüle 3272011
Suyanu salıp çekince soğanları ekliyoruz, ardından biberleri ekliyoruz ve baharatları koyuyoruz hazırrrr🤗
Eki Görüntüle 3272013
Sıra geldi sunuma, tatilde ailemin yanında olduğum için sunum böyle oldu.🤷🤭
Eki Görüntüle 3272021 Eki Görüntüle 3272022 Eki Görüntüle 3272023 Eki Görüntüle 3272024 Eki Görüntüle 3272025 Eki Görüntüle 3272026 Eki Görüntüle 3272027
Eki Görüntüle 3272020
çok canım çekince tarif almaya geldim :d ben antrikot etle deneyeceğim. Dün akşamdan marine ettim yağ ve sos ile. Olmazsa olmaz püf noktası dediğiniz bişeyi var mı acaba

X