facebooku kötu kullanan eşim

canım bence o kadar üstüne düşme..birlikte yapmışsınız ilk önce aklına getirmişsin,adı üstünde eğlence bu bence takma derim,hem onu sevseydi onunla evlenirdi seninle evlendiğine göre demmekki seni daha çok sevmiş.hem valla arada benimde aklıma gelmiyor değil yani bulup bakmak ne alemdeler diye,bu kocamı sevmediğim anlamaına gelmezki merak sadece.
hadi itiraf edin hangimizin gelmiyor aklımıza eski arkadaşlıklarımız dimi ama..eşini suçlayıp boşuna üzmeyin derim birbirinizi....

Sende girme onun facebookuna boşver yaaa
Aman zaten anlamıyomuş...Sen girdikçe o dahada meraklanır bence...Uzaklaştırmanın yoluna bak. Sende girme bence onunkine...

butun suc sende sen yüz vermissin sen demesen o yaparmiydi hadi yapsa bile sana demeye cesaret edemezdi

biz facebook çok kullanıyoruz..eşimde bende..ama sırf oyunlarını oynuyoruz..arkadaş listesine gelince bende bir sürü erkek vardı..ilkokul lise vs....onun hiç kız yoktu herhalde ben kızarım diye eklemiyrdu..bende dedim canım bak ben nezaketen ekliyorum sonuçta onlarla gece gündüz muhabbetim olmuyor..sadece listemde duruyor..sende ekle ayıp olmasın dedim..ben bişey yapmayacağından eminim...ama eski kız arkadaşını eklese çıldırırım...ama yapmayacağından eminim....bence fazla büyütme...öylesine aramıştır..bende lisedeki erkek arkadaşıma baktım..profilide açıktı..girdim gezdim ama sadece meraktan..şimdi neiş yapıyor evlenmişmi vs gibisinden..yoksa sevdiğimden unutamadığımdanmı kesinlikle hayır...sallamam bile ben hayatımın aşkını zaten bulmuşum..

Sibel cim;
Çoğu çift facebook u kullanıyor...Ne denli kullanmaya bağlı bence...Niyet önemli yani..
Bence hemen karalamamak lazım...İnsanın Fikri ne ise Fikride o derler...Eşinin senin kıskandırmak içinmi yaptı yoksa eski arkadaşını bulduğu içinmi mutlu olup güldü anlayamadım...
Eğer ikinizde bu durumdan hoşnutdeğilseniz...Üyeliklerinizi iptal ettirin...sorunuda ortadan kaldırın..
anladımki daha ilk baştan aranızda sorun çıktı bu daha çok ilerler ise bence daha büyük sorunlar çıkabilir..!

kaydirigubbakcemile5kesinlikle katılıyorum canım sana.kaydirigubbakcemile5

canım bence eşin seni kıskandırmak için yapmış
ayrıca kötü bişi yapmak isteseydi canım tekrardan arattırdım
ismi çıktı demezdi diye düşünüyorum ben.
eşinle konuşun üyeliğinizi iptal ettirin bence.ister istemez sorunlar çıkacaktır
normal kızarkadaşını eklede bile
bu kıskançlığa sebep olacaktır

ilk olarak beraber bakıp tepki vermediğin için o da sana rahatlıkla söylemiş.
ben de böle bi duruma kızardım ama çok fazla büyütme bence. takıyomuş gibi de davranma. geçmişe deil bugüne bak canım. 7 yıl öncesinde kalmış bir konu. o zmnlar aşık olabilir ama bu yıllar sonra böle olacağı anlamına gelmez. merak etmiş bakmış deyip geç. bi daha da bu konuyu açma bence. senin yerine bi başkasını koyamayacakmış gibi davran ki o da böle düşünsün.

Aman Allahim, bu nasil bir türkce, nasil bir yazi hic nokta virgül yok.
Okumakda cok zorlandim, hatta okuyamadim.
Birde egitimcisiniz, yazik diyorum, lütfen konu acarken biraz özen gösterin.
:1shok:kafamçokkarıştı:1shok:

canım üzülme ya.. ben hiç girmem öyle facebook muş macebook muş. b.k tan işler.. bi burası:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

başlığı okuyunca korktum yahu adamcaz gizli hesap açmış da sağa sola mesaj yağdırıyo sandım:) neyse ki öle diilmiş..
gelmiş sana söylemiş sonuçta bak buldum diye, çok büyütücek bişey yok.. aklına düşürme bence çok tepki verip.. insan merak eder tabi şimdi nerde napıyo die.. ama eklemek mesajlaşmak konuşmak filan farklı tabi.. yalnızca ismini aramış olmasında o kadar kötü bişi yok ki.. kesin geçmiştir başına, onu bunu ararken aaşu da vardı bakayım burda mı aa bi de bu vardı onu da arayalım filan demiştir.. kasti olarak o kızı bulmak için girdiğini sanmıyorum..

Kelebek;
Biz burda neyin derdindeyiz sen neyin derdindesin...Arkadaşımız sinirli eli ayağına dolaşmış..bişeyler anlatıp yardım almak istiyor..sen kalmış türkçesini eleştiriyorsun...Anlamak isteyen arkadaşlar bak nasılda net anlamış ve yardımcı olmaya çalışmışlar...Haticeye değil Netice ye bakacaksın..!
Asıl size hiç ama hiç yakışmadı bu tür yaklaşımınız...Yazık çok yazık..!

Başka bir konudada yazmıştım...
Evli ve ilişkisi olan insanların bu şekilde sitelere üye olmalarını hoş karşılamıyorum..
İllaki bi problem çıkıyor.
silin üyeliklerinizi kafanız ve içiniz rahat etsin.

SIZ BENI BU KONUDA YARGILAYAMAZSINIZ EGER SIZDEDE DUŞUNCE OLSAYDI BURAYA GIRIP NE SINIRLE YAZDIGIMI ANLARDINIZ KITAP ÇIKARMIYORUM BURDA BENkaydirigubbakcemile

Kızlar konuda halloldu esımle çok çok ıyıyım gercektende benden hıç bışeyını saklamaz çok acık sozludur bakmış ve bana söyledı merak etmış sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…