facebooku kötu kullanan eşim

Cinarefeninannesi

çınar efe_alya naz
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
5.239
36
37
moralım okadar bozuk kı anlatamam ılk gecen hafta facebooka ben uye oldum ama lıstemde sadece kızlar vardı erkek bulsamaz sonra onu dedım butun arkadasları uyeydı oldum dıye.bıgun oda oldu şifresını fılen hep ben bılıyorum gel arkadslarına bakayım dedım ama benden önce ve benımleykende asık oldugu kızın adını soyadını söyledı baktık yoktu benımleryken derken benımlede çıkıyormuş yanı ben öyle bılıyorum o hayır desede mektubunu yakaladım gecenlerde kayınvalıdemlerdeyken bışı demedım sonuçta aradan 7 yıl gecmış dedım.dun ben gece 1 de yattım odaha oturuyordu 3 te geldı yanıma guluyodu bana o kızın adına baktık gecek çıkmamıştı ya şimdi çıktı dedı hala nıye arıyor nıye benı sınır edıyor nıye uzuyor ya aklımda bınbır cesıt sorular oluştı çıldırmak uzereyım gece hıç uyumadım:teselli:senağlama

Canım bence sen hatalısın...Benim eşim benimle beraberken eski kız arkadaşını facebook da arayacak. Ben o an sesimi çıkarmıcam. Mümkün değil
Sen baştan tepkini koymamışsın.Oda yüz bulmuş sanırım.
Kendini üzma lütfen... Toparlan ve açıkca rahatsızlığını belli et canım:teselli:

ben başta bu facebook a karşıyım
eşin eski sevgilisini merak ettiğinden dolayı bakmıştır yoksa birkere bakmışsın bulamamışsıN KENDİSİ İKİNCİ KEZ BAKMA GEREĞİ DUYMUŞ KISKANDIRMA MAKSATLI OLSA.gece 3 lere kadar uyumanı beklemezdi
ben kusura bakma bu olayda eşinin yaptığını kabulenemem asla
bence tavrını koymalısın
tavrını koyup tepkini belli etmezsen ardı arkası gelir

hayır ben demedım gel hadı arkadaslarıı ekleyelım dedım çok samımı arkadaslarımız vardı soy ısımlerını bılmıyordum ben oda bana kızın adını söyledı bende kızdım ona nasıl soyısmını hatırlıyorsun sen ya dedım ve merakımdan baktım yok ısmı dedım gercektende yoktu

yok artık...baksın boşver belli ki seni kızdrmak için yapıyor yoksa gülerek senin yanına gelmezdi... sen rahat ol o kıskanmadğını görünce dahada gıcık olur.akışına birak derm..

tepkını cok bellı edememısınkı esın rahatlıkla gelıp sana kızın adını buldum demıs
hem esınn o kıza karsı hıssettıgı bıseyler olsaydı onu gızlı gızlı arardı gelıpte sana soylemezdı dıye dusunuyorm
ıcını ferah tut ama bu tur durumlardada tepkını gostermeye calıs

esımde sureklı ınternete gıren bırısı degıl benden fırsat bulamaz ama neden böyle yaptı bılmıyorum zaten 5 gundur kustuk yenı barışmıştım

gerçekten cep telefonları aramalar msjlar derken şimdi bide face book çıktı.bu teknolojinin evli çiftlere kastı ne anlamadım.yada biz her güzel olayı iki bacak arasında sonlandırmaya meyilli bir milletiz.çoğunlukla erkek milleti tabi.Allah sonumuzu hayır etsin.ben hiç umutlu değilim açıkcası.geçim derdi çoluk çocuk büyütmek bu devirde bu kadar zorken üstüne birde internetle uğraşıyoruz.ne kadar güçlü varlıklarız

esım uyanıp geldı suan yanımda ona sorular soruyorum nıye gırdın neoldu gırıp görunce dedım neymış hıç ısım Aklına gelmemışte bıde gelıp sana soyledım ya dıyo aynı seyı ben yapsam dedım yap ama gızlı kapaklı seyı sevmıyorum dedı

daha dun sacımı oksayıp ben senı sevıyorum bıde anlayabılsen dedıkten sonra bunu yapması çok zoruma gıttı.böyle bışıde çekıp gıtcegımıde bılıyor asla affetmem

kafamı bu şekılde çok karıştırdı gercektende çok kıskanırım böyle seylerı ama baska turlude kıskandırabılırdı bu şekılde degıl

canım..
yanlış yapmış evet ama bu çekip gidebileceğn bir şey değilki..
sadece biraz tepkini belli et.ama bağırarak çağırarak değil..
birde facebooktan çık derim.
yani fırsatını buldukça girip çıkmasın diye..

daha dun sacımı oksayıp ben senı sevıyorum bıde anlayabılsen dedıkten sonra bunu yapması çok zoruma gıttı.böyle bışıde çekıp gıtcegımıde bılıyor asla affetmem

Çekip gitmek bence çözüm değil hiç bir zman...
Bence çekip gitmene sebep olacak şeyleri ortadan kaldırman lazım önce....
Facebook bu kadar önemlimi:uhm:
Sende iptal et oda iptal etsin. KAfanız rahat olsunsüprizzzzz

yok hıç facebooka gırmıyo yanı anlamadı karışık geldı bıraz ona hep onun uyelıgınden ben gırıp çıkıp arkadas ısteklerını ben kabul edıyorum

çekıp gıderım derkende olurda böyle bı hataya duşup msjlasırsa anlamında dedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…