Face Roller Kırışıklık Giderici kullanan var mı?

Ne güzel yaa 1 hafta kullandığın şeyi övebiliyorsun.. Ben 1 mAyıstan beri Nuskin kullanıyorum. İstediğimi bi türlü elde edemedm hala gelişme olacak diye bekliyorum. Şu gözümün altındaki çukurdan kurtulayım yeter. :tomato:

ya kızlar ben bu face rollere ebayda bi bakayım dedim ,burda reklamı verilen neredeyse aynı .ebay daki fiyatı 10 dolar.burada 69 tl.fakat germanium kelimesi geçmiyo orada oksijen diye geçiyo.bir de siz bakın aynımı.pink heralde ben bundan da alıcam arkadaşımsositososito

famille bence o fake olabılır bosa paranı verme
cunku icinde madde eksık olabılır germanıum un ucuz bı madde oldugunu sanmıyorum

Ben ebaya baktım germaniumlu olanlara 219 dolardan başlıyo daha üst fiyatada var. Senin dediğini göremedim Famille. Yaa bana bunlar hep sahte geliyor artık. Bu işin yolu estetik olmaktan geçiyo. Gidicez paşa paşa orta yüz gerdirme yapcaz sonra başımız uzun süre rahat olcak. Tabi o süreçte çok sıkıntılı. Yapanlar paylaşıyorlar tırsıyo insan. Hele hele iyileşme süresinin uzun olması çok kötü. Bi cesaretimi toplasam ahh ahhh

yok ya bı bunu da alalım sonra bakarız
pink bak bir dr var, sen ıstan buldasın demı?
randevusu ucretsız bı gıt gorus ben annemle gıdıcem tekrar ıstanbula hem evimin isleri
hem de arada bisiler yaptırabilirim, bugun konustuk
coskun levent tascı, lazerle bazı uygulamalar yapıyormus
ben sıcak verılen lazere katıyen karsıyım, ama onlarda yuz bolgesı ıcın 60 degısık lazer varmıs
yanı sıcak uygulayan thermage-(önermiyorum) dısında baska ucları da varmıs
belkı onlar ıyı olabılır bırebır konusmak daha ıyı sekreterler tam bılgı veremıyorlar
sahsen orda olsam bı gorusurdum drla

restorelite cihazı , insanın en büyük organı olan cildimizin daha genç ve sağlıklı olmasını sağlayan,amelyatsız,iğnesiz ve krem kullanmadan güneş ışınlarında da bulunan doğal bir ışın türünü cilt ve kırışık tedavisinde nihai kullanıcıya sunan tek fototerapi cihazıdır

restorelite cihazını kullanan yada fikri olan varmı ??

anfora benım bır aıle dostumuz teyzem aldı o cıhazı hıc memnun olmadıgını soyledı
daha kotu oldum dıyıp ıade etmeye calıstı fakat ıade de almadı fırma
750 tl ıdı o zaman bilmiyorum karar senin

jayjay teşekkür ederim canım. bende bugün araşrırdım biraz memnun olan kimse yok gibi ..bu arada face roller ın siparişin vedim . p.tesi elimde olucak bakalım bu nasıl çıkıcak...

Selam arkadaşlar çok fazla nburalarda olmuyorum ama. Bende araştırırken bu ürünü bir baktım buradayım... Ben daha bu gün gördüm. Sizlerinde onaylarını görünce dayanamadım bir tanede ben sipariş verdim. Artık bakalım bende buraya yazacam sonuçları.

ahh nerde be gülüm.İstanbulda olsam dururmuydum kaydirigubbakcemile2 ahhh Ankarada bile değilim ki....Ama Ankaraya gideceğim ve konuşacam.Nereye gideceğimi bilmiyorum. Ne yaptırabilirim bilmiyorum ama bildiğim tek şey risk alacak olmam. Çünkü düğünüme 1.5 aydan az bir süre var ve ben dolgu düşünüyorum hemde elmacık kemiğime. Offfff kaydirigubbakcemile Acaba hiç bişeymi yaptırmasam diede düşünüyorum çünkü çok büyük risk. Burda bi arkadaş dolgu yaptırmış yop yop kalmış Onları okuyunca korkuyorum

senin dügün ne zaman benim temmuz sonu
top top olma olayı juvedermde yok baska madde de ısrar ederse yaptırma
ya aslında juvederm cok guzel bır madde neden bu kızlar gıdıp
dr lafıyla baska topak yapan maddeler koyduruyor anlamıyorum
valla juvedermın avukatı degılım, ama kardesımın de dudagında topak olustu
ondan sonra anladık kı en ıyısı juvedermmıs

ankarayı dusunuyorsan ne zaman gelıceksın?bısı yaptır canım bence
dugunden once juvederm konmadan olur mu

Cnm keşke bi deneyimim falan olsaydı.Maalesef yok. Cnm benm gözaltımda problem var. Bide gülme çizgim hafif var. Acaba Juvaderm de yanağa konulan tam olarak nereye oluyor? Üst yanak mı yoksa ağızın hizasındaki yanak mı? Elmacık kemiğine yaptırsam nasıl durur acaba.? Pişman olursak dolguyu yüzümden geri alabilirmi doktor? Benm düğünde temmuzun sonu :)

pink juvedermle pısman olabılecek bırı olacagını sanmıyorum
oyle con naturel ınanılmaz guzel bırsey olur
ha su olur dersın kı keske daha fazla koydursaydım
uygulama yerı senınbeklentıne gore secılır
yanı o ılac cok buyuk bır gramajda degıl zaten
ama ımkanın varsa benım kendım ıcın ısteyecegım sey
4 enjektor yanı 2 kutu, juvederm ultra 3 olurdu
eger yanaklara da dolgu ısteseydım
cunku kaş bölgesi de istiyorsun degıl mı?
burundan agza, agızdan ceneye, kaşlara 2 enjektor yeter
diger 2 enjektorun bırıyle bır yanagına verevlemesıne
diger enjektorle ıse yıne verevlemesıne dolgu koyucak 15 yasında bır gelın olucaksın

gulay sen nerden aldın rollerı?
bır kendı sıtesı var bır de gittigidiyorda gordum herhalde onlar da kendı elemanları
hergun mu uygulucaz?
kızlar bunu da alıcam ben valla

Jayjay benim kaşımda sorun yok yeterince kalkık Ama belki minicik yarım damla koydursam fena olmayabilir ki bunu dra bırakırım. Cnm bana Ankarada dolguyu iyi yapan bi dr söyleyebilirimisin? Düğünüm temmuzun sonu. Nezaman yaptıryım dolguyu?

Cnm birde şu gözaltımdaki çukura koydurmycam çünkü gözaltı riskli. Yanağa koyduracağım dolgu gözaltımıda kurtarmaz mı?

jayjay kazayaklarına dolgu olur mu?gülünce gözaltından yanağa doğru uzanan çizgiler

famille kazayagına dolgu oluyor evet ama ınce dokuya sahıp olan dolgular olacak
mesela juvederm ultra 2
gıdıp baska marka koydurursanız da topak olursa karısmam
cunku benım yaptırdıgım bu
bır de kardesım dudagına baska marka yaptırdı topak oldu napıyoruz erımıyor
ona demıstım ucuza kacıcam dıye 2 kurus ıcın bu tarz ıslere gırme
sımdı baska ılac alıcaz kı erısın o topaklar dusunun yanı

famille evet gozaltına dolgu olur
bunu yag enjeksıyonu ıle karsılastırmayın yag enjeksıyonunda sısme
enfeksıyon asagı kayma oluyor
ama dolgular yer degıstırmeyen maddelerdır ve enfekte olmaz
lıposuctıonla alınan yag gıbı
ki; yüze bile yag kondugunda 3 hafta davul gıbı sısıyormus yüz

ben yaptırıcam gozaltına o dedıgın yerı anladım canım
zaten yaslanma belırtılerı once burundan agza cızgı olusur
eskı volumu kaybeder
sonra agızdan ceneye uzanan bır hatta volum kaybı olur dudak ucları sarkar
sonra gozun altındakı bosalan cızgıye paralel-yüzün dıs kısmına yakın yanak ortasında
verev bır bolgede doku kaybı olur ve bu boyle devam eder
evet oralara uygundur
arkadaslar dolguyu yag enjeksıyonuyle kıyaslamayın
mercımek kadar bır morluktan baska bır yan etkısı olmaz dolgunun
juvederm ıcın dıyorum oburlerını yaptırmadım
gozaltına uygulama vıdeolarını eklemıstım juvederm baslıgında 2-3 adet
kendı gozunuzle gorun ben rısk goremedım bu uygulamada
ben yaptırırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…