'Eyvah Rezil Oldum!' Dediğiniz Anlar ☺

Üniversite hazırlıktayken msn'de arkadaşlarımla konuşuyordum. Biri erkek biri kız, kız olan en yakın arkadaşım. Hoşlandığım bir çocuk var. Adı cem diyelim. Bu erkek olan arkadaş dedi ki "senin çıkışına geleyim cem görür kıskanır." Ben de bunu kız arkadaşıma anlatıyorum; "hahaha x cem beni kıskanır dedi" , "çocuk beni onunla görse zevkimden iğrenir gözünden düşerim :KK70:"

Ve o an.... O mesajları kız arkadaşıma değil x'e gönderdiğimi fark ettiğim an :olamaz:

Nasıl utandıysam direkt bilgisayarın fişini çektim. Hızlıca yatağa girip yorganı da kafamın üstüne kadar çektim :KK43: Hatırladıkça yanaklarım kızarıyor hala. İnsanların dış görünüşünü küçümsemek daha büyük mahcubiyet sebebi maalesef...

İşin kötüsü kendime gelebildiğimde "kardeşim yazmış, seninle arkadaşlığımı kıskandı galiba" dedim x'e. Niye tüy dikiyorsun değil mi ama? Kuzenim yazmış furyasını başlatan kişi olabilirim :KK70:

Staj yaparken departman mudurune abi dedim hep :KK70: stajin bitmesine 2 gun kala herkezin icinde bana abi degilde bey demelisin diyince :işsiz: yer yarilsaydi coktan icine baliklama atilmistim bile
Sizin burada uyarılar staj sonunda mı veriliyor? :işsiz: diyeydin. :KK45:

Üniversite hazırlıktayken msn'de arkadaşlarımla konuşuyordum. Biri erkek biri kız, kız olan en yakın arkadaşım. Hoşlandığım bir çocuk var. Adı cem diyelim. Bu erkek olan arkadaş dedi ki "senin çıkışına geleyim cem görür kıskanır." Ben de bunu kız arkadaşıma anlatıyorum; "hahaha x cem beni kıskanır dedi" , "çocuk beni onunla görse zevkimden iğrenir gözünden düşerim :KK70:"

Ve o an.... O mesajları kız arkadaşıma değil x'e gönderdiğimi fark ettiğim an :olamaz:

Nasıl utandıysam direkt bilgisayarın fişini çektim. Hızlıca yatağa girip yorganı da kafamın üstüne kadar çektim :KK43: Hatırladıkça yanaklarım kızarıyor hala. İnsanların dış görünüşünü küçümsemek daha büyük mahcubiyet sebebi maalesef...

İşin kötüsü kendime gelebildiğimde "kardeşim yazmış, seninle arkadaşlığımı kıskandı galiba" dedim x'e. Niye tüy dikiyorsun değil mi ama? Kuzenim yazmış furyasını başlatan kişi olabilirim :KK70:
Aman tanrım didimmmmm :KK70:
Bitti mi arkadaşlığınız? :KK70:

Ayyyy bu çok fenaymış hakkaten :KK70:

Hadi benden bitane daha gelsin :KK76:

Yine sanirim en fazla 14 yaşındaydım, bize uzak aile dostlarımızın evine gittik (yatılı)

Bu evin bi oğlu var ve ablaları böyle surekli beni gösterip gülüyor, konuşuyor çok belli oğlanla dalga geçiyolar eve kız gelmiş sonuçta..

Babamın samimi ahbabı ama uzun yıllar görüşülmemiş bizler bebek diliz artık ama birbimizide tanımadan büyümüşüz filan..

Neyse benim gelmeyesice şeyim geldi ve lavaboya girdim ama kapıyı kitlememişim dalgınlıkla:duduk:

Klozette romantik romantik otururken oğlan kapıyı açmazmı :olamaz::skandal:

Ama şoktan bi süre bakıştık, ne o kapıyı kapamayı fikir etti ne ben bağırmayı :KK51:

Sonra bu kapattı gittiya ben ogün o evde nasıl sabahladım bi ben bilirim bir Allah:uykucu:

Yıllar sonra bu bi kız kaçırmış farklı inançtan vermemişler filan, babası demiş x amcanlara götür orda bulamazlar sizi..

Neyse bizdeler, çocuk mutfağa bişi almaya geldi ama hiç gözüne bakmıyorum:deli:

Sende büyümüş genç kız olmuşsun dedi..
E heralde en son gördüğün şekilde kalcak dildimya diyebildim
oda sesli güldü, ben yine bozuldum:olamaz:

Yaa kızlar rezillik benim soyadım:KK51:

Hadi benden bitane daha gelsin :KK76:

Yine sanirim en fazla 14 yaşındaydım, bize uzak aile dostlarımızın evine gittik (yatılı)

Bu evin bi oğlu var ve ablaları böyle surekli beni gösterip gülüyor, konuşuyor çok belli oğlanla dalga geçiyolar eve kız gelmiş sonuçta..

Babamın samimi ahbabı ama uzun yıllar görüşülmemiş bizler bebek diliz artık ama bir birbimizide tanımadan büyümüşüz filan..

Neyse benim şeyim gelmeyesice şeyim geldi ve lavaboya girdim ama kapıyı kitlememişim dalgınlıkla:duduk:

Klozette romantik romantik otururken oğlan kapıyı açmazmı :olamaz::skandal:

Ama şoktan bi süre bakıştık, ne o kapıyı kapamayı fikir etti ne ben bağırmayı :KK51:

Sonra bu kapattı gittiya ben ogün o evde nasıl sabahladım bi ben bilirim bir Allah:uykucu:

Yıllar sonra bu bi kız kaçırmış farklı inançtan vermemişler filan, babası demiş x amcanlara götür orda bulamazlar sizi..

Neyse bizdeler, çocuk mutfağa bişi almaya geldi ama hiç gözüne bakmıyorum:deli:

Sende büyümüş genç kız olmuşsun dedi..
E heralde en son gördüğün şekilde kalcak dildimya diyebildim oda sesli güldü, ben yine bozuldum:olamaz:

Yaa kızlar rezillik benim soyadım:KK51:
:KK70: :KK70: kiyamam sana yaaaa oyyyy :KK70:

Benimde aklıma geldi simdi,üstelik 6 ay önce oluyor bu olay..
Yaşadığım il de hastaneye gitmistim,serum takacaklardi tuvalete gireyim dedim yatmadan.fakat tuvaletin kapısı kapanmıyor ,yani girişinde bir kapı ve tuvaletin kapisi.girisi kapattım tuvaletinkini de elimle tuta tuta yapicam artik.tam pantolonumu cikaricam,içeriye 8 9 yaşlarında bir erkek çocuğu girmiş ,up uzun çisini gördüm pantolonum sırılsıklam resmen :olamaz::olamaz: bir çığlık atmisim bütün hastane ayakta :KK70:
Daha sonra çocuğun annesine bagirmistim o sinirle korkunç bir gündü yaaa aklıma geldikçe urperiyorum :KK43:

Aynen demek gerekiyordu da iste ben susmayi tercih ettim zaten o iki gun icinde mesafeyide rutbeyide korudum ayrılırken buyuk bir jest yaptim :KK59: ondan sonra senin staji uzatalim dendi bende reddettim:rapci:
:KK70: bende staj yaptığım yerdeki yardımcıyla uyuşamamıştık staj bitimi notlarımız hocaya ulaşmıştı bu yardımcı çok başarılı olmama rağmen düşük notlar vermişti nasıl kinlendim hocam bile şaşırmıştı 1 hafta daha vardı stajım o herif ne dediyse yapmıyorum sıkıysa yaptırın dedim kafama göre takıldım öyle mal gibi kaldı en azından hıncımı almış oldum :KK70:

:KK70: bende staj yaptığım yerdeki yardımcıyla uyuşamamıştık staj bitimi notlarımız hocaya ulaşmıştı bu yardımcı çok başarılı olmama rağmen düşük notlar vermişti nasıl kinlendim hocam bile şaşırmıştı 1 hafta daha vardı stajım o herif ne dediyse yapmıyorum sıkıysa yaptırın dedim kafama göre takıldım öyle mal gibi kaldı en azından hıncımı almış oldum :KK70:
Hahahahah iyi yapmissin valla icimizde kalicagai yerde ait oldugu yere gitsin :KK70:

Epilasyon yaptırdığım salona girerken ayağıma galoş gitmemi söylediler. Neyse işlem bitti hava çok güzel biraz dolaşayım dedim. İnsanların çok yoğun olduğu koskoca caddeyi 2 saate yakın turladım. Karşımdan gelen bir kaç kişinin ayağıma baktığını hissettim ama ayağımdaki galoş hiç aklıma gelmedi taki alışveriş merkezine girip merdivenlerden aşağı inerken ayağımı görünceye dek. Çok utandım ama.

ahh o galoşlarr.. Bende bir anlık dalgınlıkla ayagımda galoşlarla dolmuşa binmiştim.. :rapci:

Bugün markete gittim, her zamanki gibi bir parça diye girip bir sürü şey aldım. Market dediğim de 5m Migros. Geri dönüp sepet almaya da üşendim. Bebek arabasının tentesine 2 parça koymuştum. Kasaya gelince de unutmuşum. Tam ürünler geçti, parayı ödeyeceğim, pat diye düştü tentede duran paket. Görevli de, eee burada ürün varmış diyor:KK67:

Çalıyorum zannetti herhalde gıcık adam. O kadar para bayılıp bi sürü şey almışım, 2 paket sallama çayı araklayacağım sanki:sopa:

ya bir defa carsının en islek caddesinde ayagımdaki babet fırlamıstı :olamaz::KK53: o gunden sonra babet giymeye tovbe ettim ahaha:KK71: oyle boyle fırlamadı uctu gitti nasıl oldu bende bilmiyorum:ıslık: kendi kendime ulan ne gulmustur millet dedim bende guldum olay mahalini terkettikten sonra tabi ayakkabıyı giyene kadar ciddiyeti bozmadım hic ama rezillikti be:KK53:

Küçüklüğümden başlayayım :KK53:
İlkokul 3e gidiyordum çok titiz pimpirikli bir çocuktum pırt yapsam kıyafetlerimi değiştirirdim :-) Okulda wcye giremezdim pis diye eve kadar tutardım zor yetişirdim :KK53: Bir yaz günüydü :KK53: okul çıkışı eve depar attım resmen. Sokakta gomşular oturuyordu bizim kapının karşı tarafında. Eve koştum apartmanın kapısını kapattım ama merdivenlere 2 adım çıkamadan foşş :KK70: :KK70:
Tabi o sıvı iki basamak indiiii apartman kapısının altından geçtiiii yol aldı sonsuzluğa :KK70:
Komşular da anneme sesleniyor merdivenleri mi yıkıyon diye ahahahaha :KK70:
Allah'tan apartman bize aitti yoksa çokça kişiye rezil olurdum. :-)
Ben de tutardım merdiven de çişimi altıma etmişliğim var ve gıcık komşu kızı çıktı noldu nolur deme altıma ettim dedim tüm binaya bağırdı kavimlergocu altına yapmış diye

Ahaha bunu okuyunca aklıma geldi bende 12 yaşında falandım rüyamda tuvalete girmiştim tiş yapıyodum gerçekte de bırakıyormuşum o an :KK70: ıslaklığı hissettiğim an uyanıp wcye koşmuştum :deli::deli: ne çişliymişim be :KK47:
Ay bak ben onu da yapmıştım :KK70: ne rezil kızmışım ya her türlü rezillik var :KK70:

X