eyvah gözaltı morluklarım

beyazgxuxl1986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2008
219
3
ay kızlar benim gözlerimin altı çok kötü mor öncedende vardı ama şimdi daha da arttı ne yapacağımı bilmiyorum bilgisi olan varmı doktor gitmedim ama gitmek istiyorum çocuktan firsat gelmiyor moralim çok bozuk kendimi çok kötü hissediyorum hamilelikteki gerginliğim yine var neyapacağımı bilmiyorum kendime güvenimi kaybediyorum sanki benim alt katımda ki bi arkadaşım var oda benimle aynı doğum yaptı o bende öyleyim diyor sizde durumlar nasıl-tatlicadiarzu-

cnm neden oldugunu bılmıorum ama bende resımlerımde fark edıodum ama onemsemıodum sımdı sen yazınca ıyıce fark ettım nası gecıcek daha dogrusu gecermı yaa

arkadaşlar uykusuzluktandır sizin ki,malum cocuklar..bol su için,uyku önemli,beslenme vs..
bende öyleydim..ve plante system marka göz altı için jeli var,tüpte onu kullanmıştım ve çok iy gelmişti,ama düzenli kullanmak şart sabah -akşam sürün iyi geliyor..ben bu kremi kullandıktan sonra artık eskisi gibi diil,bariz fark var..2 yıl önce kullanmıştım ben.. fiyatı 40 ytl civarındaydı..netten bakın isterseniz..eczane ürünü ve tamamen bitkisel..bilyelisi de var ayrıca,eğer mümkünse 2 sinide kullanın..

ya bende hamile kaldığımdan beri gözlerimimn altı mordan çok koyu kahverengi gibi hamile olmamlamı alakalı ,

yani son 20gündür farkediyordum bunu sonra hamile olduğumu öğrendim bu nasıl gecegek gözlerimin altı resmen kopkoyu

uykusuzlukmu :) yok arkadasım ya ben aksam 2 de yatıp sabah 12 de kalkıyorum ama beslenmeyle alakalı olabılır tşkederım

kızlar ben dün netten araştırdım eğer genetikse tedevisi çok zormuş sonradan olmuşsa tedavisi daha kolaymış bence doktora baş vurmak en mantıklısı k vitamini içeren kremler varmış onlar iyi geliyormuş benim çok moralimi bozuyor ne zaman aynaya baksam moralim bozuluyor bilmiyorum ne yapcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…