Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

eylülse sende nerde oturuyon canım ben büyükçekmecedeyim.
duyum sağol canım alıntı yapamadımda benm yuvamı kahrolasıca kaynanam yıktı allahından bulsun inşallah

eylülse sende nerde oturuyon canım ben büyükçekmecedeyim.
duyum sağol canım alıntı yapamadımda benm yuvamı kahrolasıca kaynanam yıktı allahından bulsun inşallah

herkes buluyo canım hıc tasalanma sen :))))

bende k.çekmecedeyım kıss:))))

herkes buluyo canım hıc tasalanma sen :))))

bende k.çekmecedeyım kıss:))))

yakınmışız canım aslında seninle yakından tanışıp azim almam gerek benm bu arada ben senin değişim fotolarını görmedim hiç varmı?
benim bugünüm çok iyi geçti umarım böyle güzel uygularım

herkese koca caka selamlar
nehaber kizlar nasilsiniz herse insallah yolundadir.
dietle araniz nasil sanirim ben alisiyorum yavas yavas bu diet olayina. yedigim salatanin haddi hesabi yok ama yagsiz ve sossuz oldugundan beni endiselendirmiyor. bu sabah gene dayanamayip tartildim..bilin bakalim durum ne? 82.80 yahu bir senedir bu kiloyu görmüyordum ben.ama sabah tartilmayi düsünmüyorum. yahu biri su tartiyi saklasin ya..dayanamiyorum. herif saklayacagim dedi ama yok..yapmiyor.
evet eylülse haklisin börek bana bakti ben börege ama yemedim.olay kafamda bitti cünkü. sadece zamana ihtiyacim var.onada sabirsizlaniyorum iste.
kiz eylülse sen bu sabah melemen yememissin hayret:))

cizelgenin nasil yapildigini sormussun.sagolsun banada eylülse bir adres verdi.sana o adresi kopy ediyorum oradan kolaylikla yapabilirsin
kendine iyi bak simdilik bye bye

heheheh vakıt yoktu cicim:)))) 8 30 da yuzme vardı ya 8 15 te evden cıkıyorum
hazır menemende bıtmıstı o nedenle yumurta hasladım yedım :))))
aksamda su havuc pırasa haslamadan ve cıg kabak tan yedım ayranla
arkadas aramıstı bı ara gıttım ama hıc bısı yemedım
aksamda mısafırım vardı yemedııııımmmmmmmmm:))))) tartı olayına gelınce
kasma tartıl ama arada fazlalık olacak buna hazırlıklı ol
cunku bazen yedıklerımız su topluyo vs moralın sakın bozuklmasın
ornegın ben yolculuktan gelınce uc kılo almıs olurum onemsemem şişiyo cunkı
moral bozulunca dıyet mıyet hak getıre
:)))
zaten alısacaksın canım benım :)))))

ıyı gecmesı ne guzel benımde sakın yalnız basladı kalabalık bıttı :)))
ozelden konusup goruselım canım benım ))))

alistim alistim.
bu aksam su kol kadar olan baliklar varya adini tam bilmiyorum. yarisi bir tepsi boyunda. bu aksam menümde o baliktan vardi. yanindada bulgur pilavi..et sulu..anlayacagin kalori yüksekti.ama ben kücük bir pasta tabagina bolca salata iki kasik pilav ve kücück bir parca balik koydum.firinda pisirdigim icin oda. ama firindada olsa yaglamam gerekiyordu yemekte misafirim vardi cünkü.ayiptir söylemesi baligima bayildilar. o kocaman baliktan eser kalmadi.. ama bende bittim yani.genede yemedim.simdi nanelimon cayi iciyorum.havalar birden sogudu ya hastaliga tedbir meselesi anlarsin ya.hayatimda hic bu kadar kararli olmamistim.yok evlenmeden önce olmustum aslinda.ama o zaman vermem gereken 5-10 kiloydu. durum kolaydi.simdiyse iki kati.haliyle durum zor. üstelik o zaman elime ayagima dolanan bir bebek yoktu.of of yaz gelsede su kiz anaokuluna baslasada bende senin gibi hersabah yüzsem..kiz imreniyorum sana...
diet olayina alistim sayilirda birde söylemesiayiptir su popoyu kaldirabilsem yerinden..spor yani....biraz tembelmiyim ne..evde zayiflamak icin ne aklina gelirse var.yürüyüs bandi haric.ama bunlari kullanacak hal yok.tembellesmismiyim ne...onlara baslasam varya kizarmis ekmekte tereyagi gibi eririm valla.ama nerde bende o caliskanlik...ama dur oda yakindir..

sen bu azımle merak etme spor da olur herseyde
ınan hersey bırden olmuyor oda olacak
sen fark edeceksın ve baslayacaksın emın ol :)))

canım balık ıstedı :))
menemenı aksamdan yaptım :)))

kiz bil bakalim bu sabah kahvaltida ne var melemeeeeeeeeeeeeeeeen
günlerdir melemen melemen dedin aklima soktun dur birazda ben süreyim su melemen sefasini. simdi ufak kizim uyandi.birazdan beraber melemen yapip yiyecegiz.

Gunaydinnnnnnn,,,,,,,, mutluyuz, mutlusun ,MUTLUYUM.... 1 kilocuk gitmis ,olsun 1 kilo 1kilodur dimi ya ,

icim icime sigmiyor :))))))

Gunaydinnnnnnn,,,,,,,, mutluyuz, mutlusun ,MUTLUYUM.... 1 kilocuk gitmis ,olsun 1 kilo 1kilodur dimi ya ,

icim icime sigmiyor :))))))

oda lafmi avci hersey 100 gr.la basliyor bir kilo ne demek...hadi gayrete devam birkac ay sonra 10 kilo diyecegiz sen ne diyorsun.ben bugün tartiya cikmaya korktum valla son ciktigimda kilo verdigimi görünce cesaret edemedim yeniden tartilipta kilo almisim yada verememisim hislerini yasamak istemedim yarina belki...aksamdan midemin gurultusuyla yatmissam proplem yok illeki 100 200 gr azaliyor ama dün karnim hic acikmadi yatarken:)) bende korktum tartilmadim.
adina sevindim canim devamini bekliyoruz

Merhaba arkadaslar dün aksamdan beri burayi takip ediyom :)) Okadar isteklisiniz ki hepiniz bende baslicam diyete hatta bi diyet uygulicam gecenlerde 3 hafta yapmistim ve 6 kg vermistim spor yapmadan. Tabiki araya bayram girdii annemin babannemin actigi o güzel baklavalar sonra her köseden gelen tatlilar börekler cörekler Allahhh :)) gelde dayan :)))
En az 20 ile 30 kg vermem lazim yaza nisanlanmayi düsünüyoruz sevdigimle Insallah bu süre icinde nisanligimin icinde mükemmel görünürüm
Bu aksam is cikisinda eve gitcem esofmanlarimi alip sporsaoluna kayit olmaya gidicem Allahdan bi mani cikmazsa. Suan bide nezle oldum biraz acaba spor yapmak iyi gelirmi bu halde :S Her desteginize ihtiyacim var arkadaslarim hepiniz birer Ablamsiniz yas olarak büyüksünüz benden bir elin nesi var iki elin sesi var ablalarim :) Benide araniza alin banada destek cikin :)) hatta yeri gelince zorlayinn sporsalonuna gitmeye cünkü aslinda cok tembel bi insanim :))
Bu sefer ama kafama koydum insallah busefer iyi bi sonuc alabilirim :)
Öptüm hepinizi

sevgili sevdali.senin bu bahsettihin hisler bana hic yabanci degil.ama görüyorsun herseyden önce kendine inanman gerekiyor.daha bizde yolun basindayiz en azindan ben:)gecen kis bende gitti spor salonuna. ilk iki ay cok düzenli gittim.ama bogazima dikkat etmedigim icin haliyle kilo veremedim ve birdahada gidesim gelmedi.6 aylik bir anlasmaydi.dünyaninda parasini vermistim.simdide cok istiyorum gitmeyi ama bebegim yüzünden gidemiyorum.yasin ve kilon ne kadar sakincasi yoksa..hem bizde yeni basladik diete .10 gün olmadi daha.yakinimda olsan seni bayagi zorlardim ama eminim benden bayagi uzaklardasindir:) simdi aksam yemegini yapmaliyim..sonra yine görüsürüz

Selam Duyum ablacim ben 19 yasindayim kilo desen 3 rakamlilarda Benim ailem hep tombikk bende onlara cekmisim ailede zayifi cok nadir bulursun hele baba tarafinda -.-
Ben almanyada kaliyorum ablam sende almanyadanmissin okudum burda yazilan herseyi :)) Simdi Büroda meslege basladigim icin bide masa basindayim tüm gün hareket tam gitti :) aksamlari 6 da cikiyom en azindan saat 7de spor salonuna gitmeyi düsünüyom 2 saatligine umarim sIkIlmam ordan. Kolay gelsin ablam sana Grsrzz..

selam canim yeniden. almanyanin neresindesin peki? o zaman bilirsin mcfitt falan var 24 saat acik..
ama genc kizlar icin gec saatler uygun düsmez tabi.günde yaptigin yarim saatlik bir hareketin bile sana faydasi olacak. almanyadaysan bilirsin tüm sokaklar yürüyüse bisiklete müsait. aslinda biliyormusun bu konuda sansliyiz türkiyedeki arkadaslara göre. canimiz istediginde istedigimiz saat kalkip yürüyüse spora gidebiliriz.gec saatler haric elbette. ama birazda tembellikten popomuz yerinden oynamiyor.üchanelilerdeysen durum vahim demektir.acilen önlem alma zamanin coktan gelmis.üstelikte genceciksin.önünde daha cok uzun yillar var..evlenicen..gelinlik giyeceksin herseyden önce...zamaninda ve saglikli kilo vermelisin..ilerde bebekte isteyeceksin cünkü. uzulme ama umut herzaman var.bende 104 olmustum bir aralar...simdi hayal gibi..umuyorumki bu hallerimde ilerde hayal gibi olacak..ve simdiki hayallerimde gercek:) dedim ya önce kendine inan..noooldu yazildinmi spor salonuna

sxmine hayran kaldım cidden .ben vermem gereken 3 kiloyu verdiğim için dört köşeyim. sen naıssındır tahmn edemiyorum :) bi fotoğrafını görseydik ,çok merak ettim :)

Ben Frankfurttanim peki sen ? Hayir yazilamadim ablam ya isden birazdan cikcamm arabayla gitsem bile fitnesse gec olcak bugun yarine biraktim o yüzden.. Haklisin gec vakitte disari cikmam dogru olmaz ailemde istemez tabiki bunu :)
Evet acilen biseyler degistirmem lazim ve degistircemde yanima birini daha bulsam benle her aksam fitnesse gidecek daha kolay olurdu benim icin ama insallah burdan heveslenip giderim :)))
Mcfit bana biraz uzak düsüyor bizim burdada var bikac tane hepsinde bi probetraining yapip öyle kararimi vermeyi düsünüyom :)

merhaba kızlar kilo veren azimli arakdaşalrımızı tebrik eder:) yeni katılanlara hoşgeldn diyorum:) benm ikinci günümde çok iyi geçti umarım bu kilolar gider çabucak ama çok eceleciyim ya bir anda ini veriyim istiyorum :) evde resmen savaş yapıyorum börek çörek tatlı hak getire ama hepsine hayır çok canım çekerse bir tırtık alıyroum lokma bile değil yani:)

oo sen cok uzaklardaymiscin canim ya..biz turkiyeye arabayla gidecegimiz zaman geciyoruz oralardan..kalabalik bir sehirmis duydum.istanbulu animsatiyormus ama ben sakin sehirlerden yanayim yasamak icin.alisveris icinse büyük sehirlerden:))
ben essen deyim.bu demek oluyorki aramizda bayagi mesafe var.sen yarin kendin icin yeni bir baslangic yap kilo vermede.bak ben böylesi hatalara cok düstüm.her aksam rejime karar verip her sabah kahvaltita nasilsa aksam baslarin deyip tikindim.her aksamda sabaha dedim:) 70 kiloyla evlendim ve bu huyum yüzünden 104 oldum.sonra hersene 10 kilo gitti:) 84 te takildim kaldim..niyemi? tikinmaktan vazgecemedigimden:) ama artik degil.hersey degisecek.buna sende inan

afferim kiz sana.karsimda kendimi görmüs gibi oldum valla.yalniz degiliz demekki:) böyle devam et.sakin vazgecme.ben gücsüz oldugumu hissettigimde kendimi en sik hissedecegim kiyafetlerin icinde hayal ediyorum. bu yaglari verip karsiliginda güzelligimi sagligimi öz güvenimi yahu herseyimi geri alacagim.bazi seyler geri gelmeyecek biliyorum ama olsun hicdegilse bunalimlarimin bir kismindan kurtulmus olacagim:)
hadi inada devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…