Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

ara ogun

bir avuc ceviz
bir kase cacik dereotlu

bir fincan yesil cay cubuk tarcinli (uc gundur iciyorum istahimin azaldigini fark ettim )

oglen
firinda tavuk ve bir kase kisir

arada
bir elma ,iki adet diyet biskuvi

aksam

limonlu sehriyeli tavuk suyuna corba buyuk bir kase,bir kase pirasa yemegi ,bir dilim ekmek

ve meyva cayi

NOT:::::yorum yaparsaniz sevinirim

cok guzel bır menu yapmıssınnn ekşili aksam menun oh cok severımmmm hem corba hem pırasaaa superrrrrr cnmm bısey soracam tarcını bırkereye mahsus mu kullanıyorsun yanı 1 cayı ıctın ıcne koydun daha sonra ıcecegın caya koyabılıyormuyuz cevaplarsan cok sevınırım cnmmm
ınsallah boyle bır menunun arkasından tıg gıbı oluruzzzz canmmmm

sbahhh
2 bardak acık sekersız cayy
1 dılım ekmek
yagsız tavada yumurtalı peynır domates
bol maydanozz lımonlu 2 tane cevız (eylulsemden alıntı)
ara elma yesıl cay
oglen
kendıme ozel yapıyorum ben yemeklerımııııı 2 kasık yagdanyapılmıs az tuzlu yaz turlusu ıcıne her nekadar sevmesemde azcık tavuk etı attıım bol yesıl salata bol bol bol bol suuuuuuuuu ınce dılım ekmek 1 tane . bıraz yogurt
ara 3 tane badem yesıl cay
aksam
tarhana corbasıı bol salata
ara
esım kolaa vs ben yesıl cayyyyy cok acıkırsam 1 tane dıyet bıskuvıııııı:86:

tarcınlı metabolızma cayları var dolasıyla cubık tarcının cok faydasını goreceksınız
guzel bır menu oglene de bı dılım ekmek sıkıstırabılırısnız

sabah kahvaltı

dısarı cıkmam gereklı o yuzden baya saglamdı nacızane:))

ıkı tane haslanmıs yumurta
ıkı dılım kepek ekmek
domatres peynır
ıkı zeytın
dut

saat 9 30 da bır elma

10da platese gıttım 11 de bır avuc beyaz leblebı

saat 12 ye gelıyo bıtkı cayıyla kuru kayısı ıcıyorum

oglen

taze fasulye
makarna
bı dılım ekmek
ayran
bıraz sosıs katıcam makarnaya

aksama allah kerım :)

KIzlar,hepinize iyi günler,
Dün nöbet çıkışı olduğumdan ve nette de problem olduğundan giremedim sayfaya.şimdi şöyle bir okudum da sorunlar hep aynı,kendini sadece ve sadece zayıf olduğu için ve bundan başka bir meziyeti olmadığı halde başka bişey gibi gören kadıncıklar :))
Ben şahsen artık pek ciddiye almıyorum onları,hatta teşekkür bile edebiliriz kendilerine,bizlere motivasyon kaynağı oldukları için

Bugünkü menümü söyleyeyim hemen :
sabah aç karnına ılık sirkeli su
2 yumurtayla yapılmış,peynirli yağsız omlet
1 dilim tahıllı ekmek
1 bardak çay
1/2 domates

arada 1 galeta
şimdi 7 otlu çayımı içicem

geç kalktığım için bugün,öğle yemeği sarktı,galeta vs geçiştiricem onu.

Bu arada evelsi gün 76.4 tüm,
bugün sabah 76.2

kucak kucak aldığım kilolarımı avuç avuç veriyorum ama olsun,damlaya damlaya göl olur di mi ya :)

ben bir kupanin icine yesil sallama cay ve bir cubuk tarcin koyup kaynar suyu bosaltiyorum,icip bitirene kadar ikiside kupanin icinde bekliyor,,,daha sonra icecegin cayada koyabilirsin elbette :))

bende bir sey sormak istiyorum, ben cizelge koyamiyorum neden acaba?

KESINLIKLE OLACAK HOSGELDINIZ :) BIR BAKACAKSINIZ 72 VE SONRASINDA 6 LI RAKAMLAR
BEN 79.9 DA TARTININ RESMINI CEKMISTIM
KOMIK BELKI AMA MANYAK SEVINMISTIM:)))9
BI DE 69.8 DE YASADIM AYNI SEYI AMA INAN 79.9 DAHA SIDDETLIYDI:)))

MENU COK GZEL BENIM GIBI YAGSIZ OMLEK MENEMEN YAPANLAR VARMIS DEMEKKI:))))

http://www.kadinlarkulubu.com/kk-yo...yeni-eklenti-kilo-cizelgesinin-eklenmesi.html

SAAT 17 HASLANMIS TAZE FASULYE VE AYRAN
SAAT 15 GIBI BIR HASLANMISMISIR YEDIM YOLDAYDIM

kızlar hepiniz süpersiniz diyete devam
bende listemi yazayım
sabah 1 domates beyaz peynir zeytin demli şekersiz çay biraz bal 2 dilim çavdar ekmegi

arada sütlü şekersiz kahve ve badem

öğlen
çok az yağlı domatesli makarna

ara şeftali

akşama
salata ızgara köfte karnıbahar

canım çok teşekkürler bu hafta olmasa bile haftaya kesin görürüm inşallah 79 u ben de
ayyyy ne guzel valla sizide tebrik ediyorum,benimde bir basari oykum olsun istiyorum ama malesef ,ben 96 kiloyum zayifladikca bende sizinle paylasmak istiyorum hadi hayirlisi

neden olmasın ki ben de çok değil mart ayında 113 kiloydum ve değil 79u 2 haneli rakamları bile hayal etmek çok zordu benim için isteyip emek verdikten sonra olmaz diye bişey yok

Hoşbulduk canım.
ben de 69.9 u gördüğümde sallıycam sanırım ortalığı 6.9 şiddetinde :))

bu arada bir tavsiye,kabak sevmeyenler bile yiyebilir.hem lifli tok tutuyor hem de nefsi köreltiyor.
küçük kabakları soyup enlemesine 2 ye bölün. teflon tavada veya ızgarada çevire çevire pişirin.üzerine yoğurt,pişirirken hafif tuz.en üstüne de pulbiber,nane.
afiyet olsun.

çizelgen olmus canımmm ama kılo verdıkce nerden duzelıyor bılmıyorumm sanırım sılıp aynı yerden tekrarlıyacagız bende cızelgenınnn bır an once 70 ledred olmasını okdar cok ıstıyorumkı canımmmmm ınsallah sen vesenın gıbıler benım gıbıler tez zamanda zayıflarız

arkadaslar ben 1 hafta boyunca yokummmm arada gırebıldımse gırmeye calısacagımmm nısanımız var kaynımın mecburı gıtmemm gerekıyor ev sahıplıgı ıcınn o arada sıze soz butun yedıklerıme dıkkat edecegım ınsallah dondugumde 3. 4. kılo vermıs olarak gelırımmmmmm .sızı ozleyecegım 1 hafta merak ta edecegım aslındaaa 1 hafta hepımıze degısıklık sunar ınsallahhhh rabbımmmm nısanda tontık bır eltı olacagım ama ınsallah dugunuee tıg gıbı olurummmmm neyse sızlerı cok ama cok opuyorumm ıyıkı sızlerı tanımısım canım arkadaslarımmm ne mutlu zayıfız olacagız dıyeneeeeee

kabak cıg yendıgınde de cıddı odem atıcı ıcnde kıyınca guzel oluyo benım hosuma gıttı
gecen bı arkdasta rendelemıstı yogurda:) cıg

cok uzuldum en saglam lardan sen varsın
umarım guzel bır hafta gecırırsın kılo vermesende almadan gelmen bıle basarı emın ol
dort gızle bekleyecegız:))))

merhabalar 3 ay önce 99 kg la başladım diyete şuan 82 kiloyum. aslında ilk başlarda çok hızlı kilo verdim ama yakşalık 1 aydır 82kg da kaldım 81 oluyorum 83 e çıkıyorum ancak 79 u göremedim sanırım sabrım tükeniyorr. 79.9 u bile görsem kendime güvenimin geleceğini düşünüyorum resmen işkence çekiyorumm miğdemii göbeğimi görmek bana rahatsızlık versede uzak kalamıyorum yemekten ve ne zaman sizin öykünüzü okusam güç alıyorumm. yolum daha çok uzun vermem gereken 22 kg daha var umarım bende 60 kg ı görebilirim ((

orursun canım ınsallah bende dıyete baslamak ıstıyorum 99 kıloyum 3 ay once dogum yaptım nasıl yapıp nerden baslıycam bılmıyorum

kıslar,
benim akşam menüm şu,
nöben nöbetteyim,1 kıymalı pide,1 ayran ,yarım çorba,biraz salata
pide yediğim için kendimden nefret ettim ama :))

Merhaba Eylülse ve diğerleri:)
Ben de yaklaşık 1.5 - 2 aydır bu siteyi ve Eylülse özellikle seni takip ediyorum...
Bu siteye her akşam girip motive olmaya çalışıyorum ...İşe yarıyor gerçekten:)
8 ay önce doğum yaptım. İkinci kızıma hamile kaldığımda 72 kiloydum ve doğuma 92 kilo ile gittim:2:
Kızım 6 aylık olduğunda ben 79- 80 kilo civarındaydım...
Bu siteyle beraber eee kızım da 6 ayını doldurduğu için artık dedim bu kilolara bir çözüm gerekiyor.
Son 2 aydır daha da dikkat ediyorum. 1 Eylül de 77.5 kiloydum. Şekeri, hamur işini yani özellikle karbonhidratı kestim çünkü itiraf ediyorum "BEN BİR KARBOKOLİĞİM" ve şuan 72 kiloyum. Arada sırada karbonhidrat krizine girsem de krizlerde uzun süreli kalmayıp hemen siteye giriyorum ve okuyorum ne kadar başarı öyküsü varsa. Sonra diyorum ben de vereceğim bu kiloları...
Aslında hamilelik kilolarını verdim.Ama önemli olan bundan sonrası.Hamilelik öncesinde de kilolu olduğumdan hala yolum var.Mümkünse 55 olmak istiyorum. Çünkü sanırım 55 kiloyu orta 1 ya da 2 de görmüşümdür:)))):26:

Evet benim de hikayem kısaca böyle ve izninizle ben de aranıza katılmak istiyorum...:93:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…