Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kızlar benimde hersey yolunda zannederken cuma günü transferin 16. Günü beta 4200 civarında çıktı ama ultrasonda kese görünmedi doktor dış gebelikten şüphelendi salı günü tekrar çağırdı bakalım salı günü görünür umarım . Bu değerlerle görünmesi gerekirdi dedi doktor belki çok küçük oldugu için göremedik filan dedi yumurtaların cok büyümüş ondan dolayı da görünmüyor olabilir dedi sonra küçük bi nokta bu kese olabilir ama cok minik dedi bilmiyorum bakalım sabırla salıyı bekliyoruz 😥
Canim görünür inşallah benimde 10 gün önce transferin 12. Günü degerim 1410 du. Dün gittim kese göründü bebek net görünmedi cuma bi daha gideceğim ultrason cihazı iyi değilse ondan gorunmemeistir

işte şimdş ben öyleyim canım özellikle şişkinlik reflü mahvetti beni senin ne zaman geçmişti
Ben cuma opu oldum pazartesi doktorum ultrasonla baktı biraz sıvı birikmiş normal o kadar gider bi kaç güne dedi. Çarşamba transfer oldu. Ben salı gününe kadar rahat tuvalete bile gidemiyordum. Sancılar, kramplar, gaz sıkıştırması, şişkinlik hepsini yaşadım. Transfer sonrası birazda o hevesle geçti rahatsızlığım. Ama çok umutlu yapılan bi transfer tutmadı işte.

Amin canim insALLAH ama beklemek cok zor gercekten insan olumlu olumsuz neyse biranonce ogrenmek istiyor :KK43:
Biliyorum canım. Aşılamalarda 2 kez 12 gün bekledim. Tüp bebekte 11 gün bekledim. Şimdi önce ikinci tedaviyi sonra sonucunu bekliycem. Beklemek gerçekten zor, ama elimizden bişey gelmez.

Canim görünür inşallah benimde 10 gün önce transferin 12. Günü degerim 1410 du. Dün gittim kese göründü bebek net görünmedi cuma bi daha gideceğim ultrason cihazı iyi değilse ondan gorunmemeistir
Gittim bugun şükür göründü haftaya kalp atısı için cagırdı hayırlısıyla bakalım onuda duyarız insallah 🥰

Arkadaşlar üçüncü gün embriyosunu 9. Gün kan tahlilinde öğrenebilir miyim. Çok merak ettim aslında 10. Gün verecektim kan ama yarın sabredemeyecegim galiba 🥺😟😕🤭🤭

Arkadaşlar üçüncü gün embriyosunu 9. Gün kan tahlilinde öğrenebilir miyim. Çok merak ettim aslında 10. Gün verecektim kan ama yarın sabredemeyecegim galiba 🥺😟😕🤭🤭
Canim az once ikinci gun embriyosu nezaman idrar testinde cikar diye aradim 10.gunde cikar dedi peki sen transferin ilk gununu de saydinmi ?

Ben cuma opu oldum pazartesi doktorum ultrasonla baktı biraz sıvı birikmiş normal o kadar gider bi kaç güne dedi. Çarşamba transfer oldu. Ben salı gününe kadar rahat tuvalete bile gidemiyordum. Sancılar, kramplar, gaz sıkıştırması, şişkinlik hepsini yaşadım. Transfer sonrası birazda o hevesle geçti rahatsızlığım. Ama çok umutlu yapılan bi transfer tutmadı işte.
Canım hersey de bir hayır vardır, dondurulmuşlarınls hayırlı haberi alacaksın insallah 2 ay sonra. Sen lütfen pozitif düşün

canım benim az sancım var bana sıvı birikmiş demedi benimde yumurtalar büyümüş dedi ve cetrodite verdi ilaçlar kestim midem düzelse birde şu sersemlik halimi atsam tamamdır
Cetrotide ne alaka anlamadım. Yumurtalar büyüdü madem transferde yok çatlayıp atılması daha iyi değil mi?

X