Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kizlar benim dondurulacakmis . Dondurmada surec nasil oluyor bilgi verebilirmisiniz
Estrofem başlanacak ikinci adet döneminde. Rahim kalınlığı ve progestan değerin uygun olduğunda aynı aşılama gibi transfer yapılacak. Bende geceden beri araştırıyorum. Dondurulmuş transfer olacağı için. Eksik bildiklerim varsada öğreniriz o zamana kadar. 😊

@canimmkendimm canım seni merak ettim girdim topiğe. Hayırlısı böyleymiş Allah en iyisini biliyor bu cefaların karşılığını inşallah alacağız hepimiz. İçini ferah tut, biliyorum zor. Bugün iğnelerimin 10. Günü ve artk hemen bitsin istiyorum ruhen fiziken çok yoruldum.

@canimmkendimm canım seni merak ettim girdim topiğe. Hayırlısı böyleymiş Allah en iyisini biliyor bu cefaların karşılığını inşallah alacağız hepimiz. İçini ferah tut, biliyorum zor. Bugün iğnelerimin 10. Günü ve artk hemen bitsin istiyorum ruhen fiziken çok yoruldum.
Çok teşekkür ederim canım. ❤️
Evet çok zor. Ama eninde sonunda olacak inanıyorum. Bu tedavide kısmet değilmiş. Tedavin güzel sonuçlanır inşallah. Dediğin gibi hepimiz ruhen ve fiziken çok yorgunuz. İnşallah ilerde yavrularımıza kavuşup bunları unuturuz. 🤲

Çok teşekkür ederim canım. ❤
Evet çok zor. Ama eninde sonunda olacak inanıyorum. Bu tedavide kısmet değilmiş. Tedavin güzel sonuçlanır inşallah. Dediğin gibi hepimiz ruhen ve fiziken çok yorgunuz. İnşallah ilerde yavrularımıza kavuşup bunları unuturuz. 🤲
Amin canım inşallah ❤️Sana da dua edeceğim.

Estrofem başlanacak ikinci adet döneminde. Rahim kalınlığı ve progestan değerin uygun olduğunda aynı aşılama gibi transfer yapılacak. Bende geceden beri araştırıyorum. Dondurulmuş transfer olacağı için. Eksik bildiklerim varsada öğreniriz o zamana kadar. 😊
Canim boyle yogun kontrol oluyormu birde ilaclar yine boyle oluyormu benim 8000 cikti bu ay toplamda

Canim boyle yogun kontrol oluyormu birde ilaclar yine boyle oluyormu benim 8000 cikti bu ay toplamda
3 4 kez kontrol olur sanırım. Ama tabi kişiye göre değişir bence. Kiminin rahim kalınlığı hemen uygunlaşıyo, kiminin uzun sürüyor. Yumurta geliştirmede de öyle oluyo ya. Benim aşılamalarda 14 gün sürmüştü tek yumurta gelişmişti. Bu kez 2 eylülde başladım. 11 Eylül akşamı çatlatma iğnesi yaptım. İlaçlar çok daha ucuz olur bence. Ben raporlu yaptırdığım için ilaçlar için 2000 ödedik, hastaneye 850 lira gibi bişey ödedi eşim. Eczane indirim yapmış bide 500 lira civarı.

Kizlar ne var ne yok ben uzanıyorum dun rahimde ince bir sizi vardi bugun biseyim yok .zaman geçmiyor ins tekte tutar bu sefer iyi olur sunucumuz .genelde tek seferde tutan yazisi az okudukça moralim bozuldu topikleri

Kizlar ne var ne yok ben uzanıyorum dun rahimde ince bir sizi vardi bugun biseyim yok .zaman geçmiyor ins tekte tutar bu sefer iyi olur sunucumuz .genelde tek seferde tutan yazisi az okudukça moralim bozuldu topikleri
Kaçıncı günün canım? Havuç ye sıkacağın varsa eğer sık suyunu iç.

• Beğen
Reactions: Cac
Evet canım benim opu temmuzda oldu Ağustos histeroskopi oldum eylülde transfer oldu bu arada tabi rahimde dinlendi kullandığımız ilaçlar çok ağır çünkü canım dondurulmuşla şansın çok daha yüksek olucak Allah’ın izniyle
Canım aynı zamanlarda olmuş tedavimiz ama ben daha transfer olmadım. Temmuzda opu oldu ağustos histeroskopi transfere de sayılı günlerim kaldı inşallah. Hayırlı olsun. İnşallah sağlıklı kucağına da alırsın.

benim tüm embriyolarım 5. gün ama progestan değer,m 1,8 çıkınca bu ay transfer iptal oldu maalesef :KK43: şimdi lucrin iğne başladım bakalım ekim ayın da bir aksilik olmaz ise
Dondurulmus embrıyo transferınızde mi progestan testi yapıldı ? Reglınızın kacıncı gunu yapıldı bu test?
Estrofem kullanmaya baslamısmıydınız?

Kızlar yarın test günüm. İçimde pek umut yok çünkü dün idrar testi yapmıştım tek çizgi çıkmıştı. Bu ikinci denemem, dondurulmuş da yok. Tekrar sil baştan çok zor bir süreç.

X