Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Merhaba arkadaşlar umarım hepiniz en yakın zamanda yavrularınızı kucağınıza alırsınız, Kardeşim tüp bebek yaptırdı 14-15 gün oldu. 12.gününde test yaptırdık 320 çıktı, 2 gün sonra 1000 çıktı normal mi sizce? O da uzun zamandır uğraşıyor

Canım sende mi şehir dışından gidiyordun İzmire bende aynıyım 2 gün orda kalıp öyle dönücez bizde 🥰 kaç gün oldu senin transfer olalı canım

Maşallah
Merhaba arkadaşlar umarım hepiniz en yakın zamanda yavrularınızı kucağınıza alırsınız, Kardeşim tüp bebek yaptırdı 14-15 gün oldu. 12.gününde test yaptırdık 320 çıktı, 2 gün sonra 1000 çıktı normal mi sizce? O da uzun zamandır uğraşıyor
Çok güzel artmış değeri. Allah kucağına almayı nasip etsin.

Amin inşallah sizlerde güzel haberlerini alırsınız. Normalde 2 kat artmış oluyor ya fazla artınca bi panik olduk sorun mu var diye
İkizdir belkide. Değeri 1000 olmuş 2 gün sonra tekrar bakılır. Endişe ediyorsa vajinal ultrasonla bebeğe bakılabilir. Benim 900 küsürken bile gözükmüştü bebeğim.. İyi düşünün iyi olsun.

transferden sonra 4.gun evi isi yaptim biraz yemek ütu artik gercek hayata dönüyorum aksama 15 dk yürüyüşe cikcam rahim bölgemde incee bir sizi giriyor hafif hayirlisi
Normal hayata dönebilirsiniz diyorlar zaten. Ben hiç temizlik yapmadım mesela. Eşim yaptı hep. 1-2 kez yemek yaptım o kadar. Sıcak soğuk dengesine dikkat et canım sadece. Üşümemeye çalış.

• Beğen
Reactions: Cac
Anladım canım bizde tavsiye üzerine gittik bakalım e olacak 🥰 benim progestan iğnelere dün başladık birde fitile ama bacağımda uyuşma var canım bugün iğneden mi acaba

Evet canım göbekten dün başladım iki tane fitil bir iğne 10 da biraz önce vuruldum hatta 😍 ama bacağı da sabahtan beri bir ağrı var adet olacağım zamanlardaki ağrıya benziyor herlde iğne yada fitil yaptı diye düşünüyorum karnımda şişlik oluyor iğnenin vurulduğu yerde biraz ağır bi iğne herlde

Canım inşallah ikincide olur zor bir süreçten geçiyoruz rabbim yardımcımız olsun inşAllah 🙏tutunmama sebebi varmı canım genetik bir problem falan

Evet canım göbekten dün başladım iki tane fitil bir iğne 10 da biraz önce vuruldum hatta 😍 ama bacağı da sabahtan beri bir ağrı var adet olacağım zamanlardaki ağrıya benziyor herlde iğne yada fitil yaptı diye düşünüyorum karnımda şişlik oluyor iğnenin vurulduğu yerde biraz ağır bi iğne herlde
Benim göbek mosmor oldu iğnelerden canım yanıyor ama razıyım tabiki iğnelerden ilaçlardan oluyor o şişlik canım

Kizlar dondurulmus embriyo ile transfer fiyat bilgisi olan varmi benim raporum yok bu sekilde 3.750 hastane 3000 de ilaclar tuttu

X