Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Canım inşallah ikincide olur zor bir süreçten geçiyoruz rabbim yardımcımız olsun inşAllah 🙏tutunmama sebebi varmı canım genetik bir problem falan
Genetik testler temiz çıkmıştı. Ben aşılamayla gebe kaldım bi kez. Düşük yaptım 6 buçuk haftalıkken. Embriyo çok kaliteli yedi, yumurtaların hepsi dolu çıktı, doktorum tutacağını düşünmüştü. Bi kaç doktor daha yüksek ihtimal vermişti. Rabbim nasip etmedi. 3 kaliteli embriyom var, dondurulmuş transferle devam edicem. 2.de nasip olur inşallah. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın. 🤲

Aynen canım benimde opudan önceki iğnelerde mosmor olmuştu göbek deliğimin içi bile simsiyahtı artık sonra etrafı komple morardı opudan sonraki günlerde yeni yeni düzeldi şimdi Progestanlar şişirdi yine amaaan canım yeterki tutsunda herşeye razıyız valla napalım bizlerinde kaderi böyleymiş 🤦‍♀️🥰

Genetik testler temiz çıkmıştı. Ben aşılamayla gebe kaldım bi kez. Düşük yaptım 6 buçuk haftalıkken. Embriyo çok kaliteli yedi, yumurtaların hepsi dolu çıktı, doktorum tutacağını düşünmüştü. Bi kaç doktor daha yüksek ihtimal vermişti. Rabbim nasip etmedi. 3 kaliteli embriyom var, dondurulmuş transferle devam edicem. 2.de nasip olur inşallah. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın. 🤲

İkizdir belkide. Değeri 1000 olmuş 2 gün sonra tekrar bakılır. Endişe ediyorsa vajinal ultrasonla bebeğe bakılabilir. Benim 900 küsürken bile gözükmüştü bebeğim.. İyi düşünün iyi olsun.

İnşallah canım doktoru tek koyuyorum falan demişti ısrar ettik ama sonra kaç tane koydu bilmiyoruz henüz sormadık da bakalım kontrolde çıkacak ortaya rabbim isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın

Hastaneyi aradım, adet ol sonra ara hemşirelerle görüş dediler. Sanırım bana kasımda yaparlar transferi. Ne zaman hayırlı olacaksa o zaman yapılır inşallah. 🤲

• Beğen
Reactions: Cac
Ekimdede yapabilirler canim adet ol hemsireyi ara dediklerine gore bende doktoru bekliyorumbakacakmis transfer yapiyimmi yapmayimmi diye
Hayırlısı ne zamansa o zaman yapılır canım inşallah. Benim opu sonrası çok zordu mesela. Belkide başarısız olma sebebi buydu. 3-4 gün felaket bi şişlik ve ağrıyla gezmiştim. 5.gün transfer olmuştu. Hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşım. İnşallah ilk denemen tutar. 🤲

Hayırlısı ne zamansa o zaman yapılır canım inşallah. Benim opu sonrası çok zordu mesela. Belkide başarısız olma sebebi buydu. 3-4 gün felaket bi şişlik ve ağrıyla gezmiştim. 5.gün transfer olmuştu. Hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşım. İnşallah ilk denemen tutar. 🤲
Canim benimde oyle birde asiri reflu oldum doktora dicem bugun ama sen birde ayagi kalktinya hemen ben ondanda supheleniyorum

Canim benimde oyle birde asiri reflu oldum doktora dicem bugun ama sen birde ayagi kalktinya hemen ben ondanda supheleniyorum
Aynen benimde aklıma o geliyor canım. Benim doktorum öyle boş yere bu kadar kesin konuşacak bi doktor değil. Muayene masasından kalktım hop diye transfer yapılır yapılmaz. Hemşire geldi niye kalktın diye sordu hatta. Ama olan oldu artık. Nasip değilmiş demekki.

X