Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Bu süreçte hergün 1 cay bardagi kadar nar suyu. 1 avuç kabak çekirdeği. 1 parmak kalınlığında ananas tüketmeye çalışıyorum. Bakalım faydasını gören cok olmuş

Bu süreçte hergün 1 cay bardagi kadar nar suyu. 1 avuç kabak çekirdeği. 1 parmak kalınlığında ananas tüketmeye çalışıyorum. Bakalım faydasını gören cok olmuş
Havuç suyuda fayda ediyor diyorlar canım. Katı meyve sıkacağım yok ama. Ben 2. aşılamamda çok havuç yemiştim.

Ben cem celikte tadavi görüyorum okadar kalabaki ortam pek ilgi göremedim acıkcası odaya girmen ve cıkman bir oluyor bahceci iyi hoş güzel ama felaket kalaba ilgisizler

Senin tedavi hangi aşamada peki? Yani bu hız kalabalıklık dışında cem beyden memnun musun? Çok karışık kafam

Merhaba arkadaşlar bende aranıza katılıyorum insallah Cumartesi iğneleri kullanmaya başladık ve yarin iğne sonrası ilk kontrol var insallah.benim tüp bebek tedavisi ile dünyaya gelen 5 yasında bir oğlum var ve şimdi ona Kardes olsun diye son bir kez daha denemeye karar verdik Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin insallah hepimiz hayırlı şekilde pozitif sonuçlar alır Sevinç’lerimizi burada paylaşırız

Süreciniz hayırlı olsun, umarım güzel sonuclar alırsınız

Senin tedavi hangi aşamada peki? Yani bu hız kalabalıklık dışında cem beyden memnun musun? Çok karışık kafam
Ben transfer olucam canım günümü bekliyorum mayıs ayından beri cem beydeyim eger olumsuz olursa dontorumu değiştircem iki aşılamam negatif oldu cem bey insan olarak iyi olabilir ama hastanede hep bir kaos var kac yumurtan var diye bana soruyor sistem sildi falan diolar calısan kızlar o yüzden ben ilgisizliği sevmedim hepsi bu

İnşallah canım rabbim gönlüne göre versin

Canim benim embriyolar 3 erli grup şeklinde donduruldu ve ücüde 3.gün embriyosu. Doktorum cözdurüp 5. Güne kadar gelisimlerini izleyecez dedi. En iyi gelişen 2 embriyoyu transfer edebilirim dedi
Bana da aynı yöntem uygulandı. 9 tanesi 3erli grup halinde 3.günde dondurulmustu.

Aman Allahı m suan içimdeki cem çelik merakı kocaman bir korkuya dönüştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…