Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Canim bu karindaki odemi yapan estrofemmi prolutex ignemi yememde bir degisiklik yok ama karnimi goren 3-4 aylik hamile sanir

Bu ilaclar sendede kilo yaptimi canim
Kullandığım sürede hiç kilo almadım. Şişlik çok hissettim, ama ödemde olmamıştı. Ben şişkinliği opuya yordum hep.

Merhabalar bişey soracaktım da size dondurmuş embriyolar ile tekrar transfer sürecine girdim eylül 30 da tek seferlik lucrin vurundum yani eylül adetinin 21. Günü ekim adetine 9 gün kala oluyor. Benim adetim 4 gün geçti hala olmadım göğüslerim şiş ve hassas yan etkisi olabilir mi ilk transferimde de aynı süreç yasadım ama adetim gününde gelmişti

Lucrin bende de ilk ay adet gordurmedı.normal adet tarıhım ıkı gun gecınce dr a gıttım ,rahmımın kalınlıgını olctu ,sen bu ay adet olmıycan,cunku rahmın ınce,lucrın bazen bıle yapar,her bünyede farklı,bazısına adet gordurur baxısına gordurmez dedi. Hatta ıkıncı lucrını mı adet olmadıgım halde adet olmusum gıbı o gun vurunduk hemen

Teşekkür ederim

Kizlar nasılsınız hic yeni bildirim yok vala ben uzandim cumartesini bekliyorum doktor kontrolunu.yumurta ve süt yiyemiyorum acayip midem bulaniyo normalde 2 bardak sut icen ben yumurta yiyen ben görmek istemiyorum

Hadi inş hayırlı haberler gelir

Reactions: Cac
Kizlar merhaba herkes guzel haberler alsin insALLAH

Ben 5+2 gunluk hamileyim gecen hafta pazartesi gunu kanda beta hcg 143 cikti sonra ayni hafta cuma gunu 513 ve dun yani sali gunude 995 cikti doktorun yanindaki hemsire beta hcg nin dunku oraninin 2000 olmasini beklioduk dedi

Bu arada 2.gun embriyosu ve 2 tane transfer edilmisti

Sabah aksam estrofem gunde 1 defa crinone jel ve yine gunde 1 defa da prolutex ignem vardi

Doktor dun degerleri dusuk gorunce prolutex igneyi sabah aksam olucak sekilde 2 defaya cikardi ve bu cuma icin tekrar kontrole cagirdi

Kizlar beta hcg degerlerim cokmu dusuk sizce cunku 2 gunde bir iki kati olmasi gerekiomis benim hizli artmiyor

Bence histeroskopi yaptırmanız iyi olur çünkü kürtaj olmuşsunuz ama olmasaydınız düşük olmayacağı ne malumdu??? Bu yüzden olmanız gerekir diye düşünüyorum ama isterseniz bir de Ankara'ya Anatolia'ya sorun bunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…