Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Bende öyle yumurta toplandıktan sonra 2 defa hastanelik olucak kadar bi ağrı yaşadım ne ayağa kalkabildim ne yatabildim cok kötüydü ama doktoru dinlemedim dr iş yapma cok yumurtan toplandı dinlen dedi bende 3-5 gün sonra bide yani baya ağır temizlik yaptım ondan sonra mahvoldum Allahm zor süreçlerden geçiyoruz inşallah transferde böyle bişe yaşamayız
canim ben dinlendimde bende midemden cok usuttum terlemeyen ben terliyordum iki kez midemi cok usuttum hastanelik oldum diger karin agrisi dayanilmiyacak gibi degildi

Canlar merhaba pazartesi gunu kan tahlilinde beta hcg 144 du doktor cuma gunu tekrar kan ver bakalim yukselmismi dedi bugun kan testi yaptim kizlar sonuc 513 cikti

Bebek 4 haftalik 3 gunluk yani 5.haftanin icindeyim sizce 513 normalmi bu haftada

Eylül ayında dondurma işlemi yapıldı. Rahim dinlendirmesi yapmak için doktor erteledi transferi. İlk denemem olacak. İyi ki de öyle oldu çünkü o ay bir hafta erken adet oldum.
Taze transfer olsaydın ilaclara devam edecegin için adet olmayacaktın. İlaclar regli önlüyor. Dondurulmus her zmn tutma ihtimali daha yuksek

Taze transfer olsaydın ilaclara devam edecegin için adet olmayacaktın. İlaclar regli önlüyor. Dondurulmus her zmn tutma ihtimali daha yuksek
Doğrudur. Ama hormon ve rahim kalınlığına göre demek ki doktor öyle uygun gördü. İlaçların vücuttaki etkisi geçtikten sonra transferi uygun gördü sanırım.

Canlar merhaba pazartesi gunu kan tahlilinde beta hcg 144 du doktor cuma gunu tekrar kan ver bakalim yukselmismi dedi bugun kan testi yaptim kizlar sonuc 513 cikti

Bebek 4 haftalik 3 gunluk yani 5.haftanin icindeyim sizce 513 normalmi bu haftada
Artış gayet güzel. Endişelenme boş yere. İyi düşün iyi olsun.

Bence iyi. benim 5.gun embriyosu idi 12.gunde kan tahlilim 722 cikti doktor muht ikiz dedi haftaya cumartesi keseyi görmeye gidicez

Ayyy cok geçmiş olsun valla işimiz zor kaç yum toplandı senin 5.güne giden var dimi
Canim aynen oyle birde benkm doktor baska hastahaneye gececek napayim bilmiyorum. Benim 5. Gun degil canim bizim gittigimiz gun 4. Gundu ve o gun dondurdular anlamadim hatta sordum neden 5. Gun yapmiyorsunuz riske atmak istemiyoruz blastokist mi neymis 2 tane ondan ama esim kasimda askerde ben araligi bekleyebilirim

Canim aynen oyle birde benkm doktor baska hastahaneye gececek napayim bilmiyorum. Benim 5. Gun degil canim bizim gittigimiz gun 4. Gundu ve o gun dondurdular anlamadim hatta sordum neden 5. Gun yapmiyorsunuz riske atmak istemiyoruz blastokist mi neymis 2 tane ondan ama esim kasimda askerde ben araligi bekleyebilirim
Ay hadi yaa Dr u beğendiysen devam ette dondurulmuşları nası hallediceksin bi konuş olsun yinede 4.günde iyi tabi riske atmak istememişlerdir kendni ne zaman hazır hissedersen o zaman yap valla 😂

Dusukmu diye endise ettim canim hala kendimi hamile gibi hissetmiyorum

Birde doktora sormayi unuttum bu kulandigim prolutex igne crino jel estrofem daha ne kadar devam edicek :KK43:

Hormon ala ala patlayacak gibiyim
İlk 3 ay jel ve prulotex iğne devam edecek. Estrofemide bebeğin kalp atışı duyulunca bırakacaksın diye biliyorum. Benim tedavi prosedürüm öyleydi yani.

İlk 3 ay jel ve prulotex iğne devam edecek. Estrofemide bebeğin kalp atışı duyulunca bırakacaksın diye biliyorum. Benim tedavi prosedürüm öyleydi yani.
Canim bu karindaki odemi yapan estrofemmi prolutex ignemi yememde bir degisiklik yok ama karnimi goren 3-4 aylik hamile sanir

Bu ilaclar sendede kilo yaptimi canim

X