Eylül ayı aşılama olanlar

Yagmur1y

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2021
69
20
28
Selam kızlar. 4 Eylül de aşılama yaptırdım, içinizde aşılama yaptıran varsa gelin deneyimlerimizi konuşalım 😊

Selam kızlar. 4 Eylül de aşılama yaptırdım, içinizde aşılama yaptıran varsa gelin deneyimlerimizi konuşalım 😊
Merhaba, ayni gun olmusuz ☺️
Ben gonal f ve ovitrelle kullandim, 2 eylul’de çatlatma, 4 eylul asilamam oldu
Doktorum duphaston verdi 10 gun boyunca pazar gunu basladim 🥰
Insallah pozitifi goruruz

Evet aynı şekilde ilerledi benim yumurta çoğaltma hapim farkli. Sonrasında da progestan kullanmaya başladım. Ay hangi şehirdesin 🙈 inşallah vallahi bir türlü geçmek bilmiyor günler

Evet aynı şekilde ilerledi benim yumurta çoğaltma hapim farkli. Sonrasında da progestan kullanmaya başladım. Ay hangi şehirdesin 🙈 inşallah vallahi bir türlü geçmek bilmiyor günler
Canim ben asilamami kayseride yaptim ama yurtdisinda yasiyorum. Sen?
Benim midem bulaniyor belim ve göğüslerim agriyor senin de benzer sıkıntıların var mi ?

Canim ben asilamami kayseride yaptim ama yurtdisinda yasiyorum. Sen?
Benim midem bulaniyor belim ve göğüslerim agriyor senin de benzer sıkıntıların var mi ?
Ben Ankara da yaşıyorum burda yaptırdım devlet hastanesine. Sadece hafif hafif kasık ağrım oluyor onun dışında Bi değişiklik yok

Ben Ankara da yaşıyorum burda yaptırdım devlet hastanesine. Sadece hafif hafif kasık ağrım oluyor onun dışında Bi değişiklik yok
Aceba boyle surekli adet olacak gibi bir his vae mi? Ben bu sabah resmen adet sancilariyla uyandim 😅 kabus gibi ama bir yandan da yerlesme agrilari da olabilir
Benim ilk denemem 2 senedir pozitif pesindeyiz inan ki gidip erken gebelik testi almamak için zor tutuyorum kendimi çok sabirsizim Allah yardimcimiz olsun

Ben 6 yıldır bekliyorum benimde ilk aşılama 😒 ilk 4 gün bacaklarım minik minik sızladı ama şuan hiçbir ağrım yok. Kafamda sartlandirdim 10. Gün test yapicam 😁 onun öncesinde yanıltıyor. Rabbım hepimize nasip etsin inşallah

Ben 6 yıldır bekliyorum benimde ilk aşılama 😒 ilk 4 gün bacaklarım minik minik sızladı ama şuan hiçbir ağrım yok. Kafamda sartlandirdim 10. Gün test yapicam 😁 onun öncesinde yanıltıyor. Rabbım hepimize nasip etsin inşallah
Ben dayanmaya caliscam, 18 eylul’de test yap dedi dr… ilk 24 saat agridan yuruyemedim resmen, ikinci gun meme uçlarim sizlamaya basladi ve o aksam kahverengi akintim oldu, sonra da ufak ufak sancilar oldu senin gibi ama su an belim cok agriyor ve adet olcakmis gibi bi hissiyat var🥲
Sebebi aciklanamayan infertilite benimkisi, bir yanim çok umutlu diğeri nötr bakalim ne olacak halimiz 💔

Senin baya farklı olmuş canım benim o şekil ağrılarım olmadı hiç, kişiden kişiye değişebilir. Benimkisi de açıklanamayan infertilite. Ben tamamen fikirsizim ne umutluyum ne umutsuzum. Daha önce 1 tane düşük yaptım ben 1 aylikti, bakalım bekleyeceğiz sabirsizlikla

Senin baya farklı olmuş canım benim o şekil ağrılarım olmadı hiç, kişiden kişiye değişebilir. Benimkisi de açıklanamayan infertilite. Ben tamamen fikirsizim ne umutluyum ne umutsuzum. Daha önce 1 tane düşük yaptım ben 1 aylikti, bakalım bekleyeceğiz sabirsizlikla
Aa gerçekten mi geçmis olsun, benim hiç gebeliğim olmadi daha önce… insallah bu ay bizim olacak🥰

AĞUSTOS AYINDA AŞILAMA YAPMIŞ VE NEGATİV İLE SONUÇ ALMIŞ BİRİ OLARAK LÜTFEN DÜŞÜNMEMEYE ÇALIŞIN VE KESİNLİKLE 14. GÜNÜ BEKLEYİN AKSİ DURUMDA YAPILAN HER İDRAR VE KAN TESTİ KAFA KARIŞTIRACAKTIR

İNŞALLAH POZİTİF SONUÇLAR ALIRSINIZ .

X