Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Eylül annişlerinden ilk bebek resimleri

cansu maşaAllah Boraya ne güzel de uyumuş
masum meleklerimiz :ecrin_bebek: Rabbim nazarlardan korusun hepsini ...
Aminn canımm

Melek canım hepimizin yavrusu çokk tatlıı maşallahh hepsi... .... Allah sağlık mutluluk versin hepsine inşallahh

.........................................
......................................buda bızım son fotolarımız teyzelerı:)maşallah oğluşuma:)

Son düzenleme:
resimleri böyle koyuyorum çünkü diğer siteden resim indirmeyi beceremiyorum ben kızlar kusurumuza bakmayın bu yüzden yıldızların arasındayız :))

duygu merve sızın bebıslere de masallah.. en guzel bebısler bızım topicteee.. :teytey::hooray:

maşaAllah annesi yerim ben o tombiş yanakları yavv :ecrin_bebek: :CüvCüv: Şeniz

Son düzenleyen: Moderatör:
işte bu da benim oğlum.geçen hafta çekilmiş fotoları.

herkesin bebişlerine maşallah.allahım onların acılarını göstermesin bize.

Son düzenleme:
tüm bebişlere maşaaallah Allah uzun sağlıklı ömürler versin hepsine inşallah
uzun zamandır foto koymadım siteye bende deneyecem inşallah beceririmm

arkadaşlar bütün bebişlerimize maşallah hepsi birbirinden güzel ve şekerler.
betülcüm ogluşun çok şeker maşallah sen gözünde kızarıklık oldugundan bahsetmiştin pek belli olmuyor sanırım.

arkadaşlar bütün bebişlerimize maşallah hepsi birbirinden güzel ve şekerler.
betülcüm ogluşun çok şeker maşallah sen gözünde kızarıklık oldugundan bahsetmiştin pek belli olmuyor sanırım.

tesekkur ederız teyzesi :)
evet var ama gozunde degıl goz kapagında cok az yanı kıpkırmızı degıl kan toplamıs gıbı nokta nokta ufak bır yer.. ama sanırım azalıyor gunden gune..

maşallah senın bebişe ve tum bebişleree
kıs benım meleğimde senin meleğine benzıyo :roflol:ay yoksa ıkızmı bunlar:)))) valla kıs bıan gorunce benımkıne benzettım. resımlerı b.sayara aktarınca bende koyımde bakarsın:))))

gerçekten mi ? ay çok merak ettim kız:1hug:.hemen aktar fotoları bilgisayarına.kıss küçücük melek onlar daha.benzerler tabi birbirlerine.bahtları güzel olsun benzesin birbirine kuzularımızın inş.:Saruboceq::

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…