Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Eylül annişlerinden ilk bebek resimleri

MAŞALLAH TÜM BEBİŞLEREBUDA BENİM OĞLUŞUM

Resımler kaybolmuş anlamadım

Son düzenleme:
................................
kızlar yine beceremedimmm resim eklemeyi
yardımmmmm demiştim ama kimse duymadıııı

Son düzenleme:

Bu da benim şımarığım...
Hepsi birbirinden güzel meleklerin Allahım övmüş de yaratmış hepsini
şansları bahtları da yüzleri gibi temiz ve güzel olsun inşallah...

ayyyy yerim ben bunları maşallah tontişlere hepsi çoooook tatlı.ne de çabuk büyümüşler maşallah

maşaAllah hepsi çook güzel Şeniz
melekk hepsi yaa yanaklarını yerim ben bu tombişlerin :ecrin_bebek: :CüvCüv: :asigim:

kızlar hepinizin bebişleri çok tatlı allah uzun ömürler versin çoktandır giremiyorum malum vakit çok az benim kızım hiç durmuyo malum gaz olayı sizdede varmı valla ben çok zorlanıyorum hepinizin bebişlerini öptüm

merhaba anneler.. yazmadan geçemedim kısa bir zaman sonra bende yavrumu kucağıma alıcam Allahın iziniyle.. yavrularınızı Allah bağışlasın nazarlardandan saklasın.. fotograflara baktıkça hissettiğim heyecanı coşkuyu anlatamam..doğum korkum yerini bir an önce yavrumu kollarıma alma isteğine bıraktı..hepinizi bebekleriyle kocaman öpüyor sağlıklı mutlu bir hayat diliyorum..

ayyy ne tatlı şeyler bunlar allah bağışlasın hepsini canlarım yaa.kıskandım valla hemen evlencem hemen bi sıpa hehehh:)

................................
kızlar yine beceremedimmm resim eklemeyi
yardımmmmm demiştim ama kimse duymadıııı

al bendede okadar biri anlatsın yaaaa başım döndü üüüffflaelaelaelaelaekafamçokkarıştı

kızlar burada detaylı anlatılmış bakın isterseniz yinede yapamazsanız tekrar sorarsınız
http://www.kadinlarkulubu.com/teknik-destek/44372-foruma-resim-eklemek-buyrun-arkadaslar.html :içelim:

delikız sağol söylediğin linke baktım ama olmadı
yine de cokkk sağol dikkate alıp cvp verdiğin için

işte minik kızımın dün yapılan mevlütünde çekilen resimleri

ImageShack - Hosting :: img2771qn8.jpg

ImageShack - Hosting :: img2778yh2.jpg

cidden hepsini insan bakmaya doyamıyor arkadaşlar hepsi çokk tatlı şeyler
bu arada cidden kız ve erkek bebeklr nasıl ayırt ediliyor demi bakışları tavırları
Allahım isteyen kullara bu sevgiyi tatdırmak nasip etsin
bizlerib bebişlerinede saglıklı uzun ömürler versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…