Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Eylül annişlerinden ilk bebek resimleri

bende geldim burdayımmm buda benim kızım dün çekildiiiiiiiiiiiiiiiii kızım 1 ay 1 hafta 6 günlükkk

buda bugün az önce çektim uyuyorr ve benim yatağımda yatıyorr kendin yatağını sevmiyor kızım netçem bilmemmmmm

Son düzenleme:
maşallah bütün bebişlerimize 41 kere Allah'ım nazarlardan korusun.

EVET YAAAA gerçekten çok tatlılar müthiş birer tablo gibilerr bakmaktan kendimi alamıyorum ben kızımdan hepimizin bebkleri öle değilmiii gerçekten maşallah rabbime binlerce kez şükürler olsun sağ salim aldık kucağımıza rabbim hastalıklardan kazadan beladan korusun onları bahtları çok güzel olsun rabbim darlık sıkıntı vermesin hayatlarında yavrularımıza ay ağlıcam şimdiii valla yaaaaaaaaa

[img=http://img519.imageshack.us/img519/7172/pa260024gf9.th.jpg]
BUNLARDA BENİM PAŞALARIM ARKADAŞLAR

Son düzenleme:

gulan, hicran bebısleriniz cok tatlı masallah 41 kere.. Allah nazarlardan saklasın cok sekerler...

hicran senın bebısın goz kapaklarının ustunde kızarıklık gordum resımde..
benım bebısın de tek goz kapagıının ustunde var ama dogdugundan berı..
benım bebıs elı yuzunde gırmıs kanala ondan mı acaba dıyorum doktora sordum gecer dedı.. ufak bır kızarıklık var kan toplaması gıbı.. doğumdan berı 40 gun olcak hala aynı duruyor.. senınkılerde dogumdan mı sonradan mı oldu merak ettım ??

betül benim bebeğin göz kapağında da var kızarıklık doğduğundan beri bence onla ilgisi yoktur hala geçmedi tek gözünde var benim bebeğimin

kızlarr betülcüm ve karçiçekcim benim minnoştada var sol gözünde doguştan bazen ufalıyor bazen kızarıklık büyüyor dr kılcal damar çatlaması olur dedi ve geçermiş sonra. hayret şimdiki bebeklerin çogunda oluyor demekki.

kızlar 41 kere maşallah kuzularınıza rabbim sizlere bağışlasın analı babalı büyütsün ii günlerini görün inşallah bende kavuşabilirim kuzuma inşallah haziranda kendinize ve bebişlere ii bakın mujukaaaaaaaaaaaa a.s.

okadar güzel dünya melekleri varki hepsine baktım hepsi çok şeker Allah Analı babalı sağlıklı ömürler versin arkadaşlar işte buda benim paşam 2ay 8günlük son hali:)
[img=http://img293.imageshack.us/img293/8789/dscf0295ka6.th.jpg][img=http://img293.imageshack.us/images/thpix.gif]

masallah canım ya bebegın çok tatlı allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın

ahanda benim kızımmm yeni çekildi bu resimm daha dünnn

ImageShack - Hosting :: img2565bq7.jpg

Hepinizin bebişleri bırbırınden seker arkadaslar Allah bagıslasın bebıslerımızı bahtlarını acık eylesın..

Arkadaslar hepınız koymussunuz nerdeyse bebıslerın resımlerını ben koymamısım..
Bunlarda benım Aslan Emre'min fotoğrafları teyzelerii...

Ağzımızı yuvarlak yapınca anlayınkı bı ısler cevırıyoruz asagıda.. :roflol:

maşaAllah betülcüm çook tatlı..
senin oğlan da kocaman gözlü benim tombişim gibi :))
Rabbim nazarladan korusun ..... tüm meleklerii..

maşaAllah betülcüm çook tatlı..
senin oğlan da kocaman gözlü benim tombişim gibi :))
Rabbim nazarladan korusun ..... tüm meleklerii..

teşekkur ederız teyzesii.. a.s.
evet yuzundekı en buyuk yerı gözlerı oğlumun.. :roflol:
ağzı bıle gozunden kucukk annesıne cekmıs koca gözlu kucuk agızlı..
japon çizgi filmlerindeki animeler gibi... :roflol:
amıın canım amın.. bahtları guzel olsun omurlerı guzel olsun ınsallahh.. :Saruboceq:

Bende oğluşumun resimlerini ekleyeyim bende geç kalanlardanım sanırım...

Son düzenleme:
cansu maşaAllah Boraya ne güzel de uyumuş
masum meleklerimiz :ecrin_bebek: Rabbim nazarlardan korusun hepsini ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…