Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Eylül annişlerinden ilk bebek resimleri

malallah ozanımıza.allahım ona uzun ömürler versin.analı babalı büyütsün inş.

maşaAllah Rabbim nazarlardan korusun ..
hayırlı uzun ömür nasip etsin ozan ege'mize.. :Saruboceq:

ayy maşşallahhhhhhhhh...7526895645 kere maşşallaahhhhh...allah analı babalı sağlıklı mutlu büyütsünnnnn...Ben Salı günü doğurucam allah izin verirse..Darısı hamilelerin başına

yıldız ve aslııı bebeklerinizz çok tatlı yaaaa mucize bunlar yaaaa bende istiyorum allahım hepimizin bebişlerini korusun sağlık versin uzun ömür versin inaşllahhh. bizlere de kolay doğumlar versin inşallahhh. aslıcım bebişin aynı sen maaşallahhh çok şekerrrrrrrrrrrrrr. yıldızcım seninkide sarı oğlan olmuş yaaaa yerim ben onların yanaklarını burunlarını, sonra popolarını ısırırımmmm acıtmadan anneleriiiii korkmayına.s. allah analı babalı uzun ömürler versin ianşallahh.

teyzeleri maşallah diyinn buda bizim Ozan Egemiz.

[img=http://img78.imageshack.us/img78/658/ozanege024dl4.th.jpg]

anam maşallah maşallah aslı canım yaaa alla uzun ömürler sağlıklı huzurlu mutlu bri hayat versin bebişine allah bahtından güldürsün inşallahhh çok minik tatlı bişii yawwwww

Tüm Eylül bebeklerine maaşallah. Allah hepsine sağlıklı ve hayırlı uzun ömürler versin. Analı babalı büyütsün.. Darısı bizim gibi doğurmasına az kalanların başına...

Onur ve Ozan Ege bebekler çoook tatlısınız:ecrin_bebek:..Dünyaya hoşgeldiniz..Bahtınız açık olsun..Ve anneler sizi tebrik ediyorum bir ömür beraberce mutluluklar:1hug:

Bir hatam oldu Melisa bebek seni atlamışım özür dilerim..Güzel kızımız sende hoşgeldin dünyaya

aslıcım bebekler yeni doğduğunda hemen hemen herkese benzetilirler benim gördüğüm kadarı ile sana benziyor eşini görmedik ama senin hatlarını taşıyor gibi geldi bana yanlışmıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…