Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Transferden ne kadar sonra gördün canım keseyi

Reactions: kcd
Kızlar bugün 10.günüm sonuç 682 çıktı 21 Ekim pazartesiye verdi ultrason gününü 10 gün çok uzun değil mi ya ne kadarlıkken bakmış olcak ultrasonda
Beni de öyle çağırdı ama bekleyin siz çağrılan günde gidin ben bekledim bekledim ve yarın 10. Günüm

İçini ferah tut canım bende çok korktum ağlayarak gittim hastaneye ama güzel çıktı sonuç inşallah sende güzel haberlerini alırsın inşallah test günün ne zaman

İçini ferah tut canım bende çok korktum ağlayarak gittim hastaneye ama güzel çıktı sonuç inşallah sende güzel haberlerini alırsın inşallah test günün ne zaman
Çok sevindim senin adına darısı bizlere inşallah test günüm de yarın sabah erkenden gideceğim

Kızlar dün öğrendim pozitif sonucu ama aslında test günüm bugündü yarın da kan verecem. Size sormak istediğim ben bir haftayı geçen zamandır öğleden sonra acıkıyorum az bişey atıştırıyorum ama bu 3 gündür atıştırma sonrasında acaip bir şişme oluyor sanki kuzu devirmişim gibi sizde de oluyor mu

Aynısı bende de oluyor karnım çok şişiyor davul gibi oluyor sebebini anlamadım aslında bende bunu yazacaktım buraya ama bü çekimdim

Aynısı bende de oluyor karnım çok şişiyor davul gibi oluyor sebebini anlamadım aslında bende bunu yazacaktım buraya ama bü çekimdim
Ya yediğim sanki boğazımda duruyor 3 saat önce yediğim masadan yeni kalkmışım hissi veriyor bana. Akşam yemeğini zorla yedim bugün. Normal mi diyorsun şimdi

Kizlar burdaki tabloyu degistiricekmisiniz duzelticekmisiniz kaldı böyle

Canım merhaba başladın mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…