Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Merhabalar bana tüp bebrk merkezinden 2 hafta sonra gidip baktırın dediler ama ben dayanamayıp kendi doktoruma gittim keseyi gördüm içim rahatladı. Onlr artık o kadar alışmışki bizdeki heyecanı anlayamıyorlar bence🙈
Transferden ne kadar sonra gördün canım keseyi

• Beğen
Reactions: kcd
İçini ferah tut canım bende çok korktum ağlayarak gittim hastaneye ama güzel çıktı sonuç inşallah sende güzel haberlerini alırsın inşallah 🧿🙏🏻 test günün ne zaman

İçini ferah tut canım bende çok korktum ağlayarak gittim hastaneye ama güzel çıktı sonuç inşallah sende güzel haberlerini alırsın inşallah 🧿🙏🏻 test günün ne zaman
Çok sevindim senin adına darısı bizlere inşallah 🙏 test günüm de yarın sabah erkenden gideceğim

Kızlar dün öğrendim pozitif sonucu ama aslında test günüm bugündü yarın da kan verecem. Size sormak istediğim ben bir haftayı geçen zamandır öğleden sonra acıkıyorum az bişey atıştırıyorum ama bu 3 gündür atıştırma sonrasında acaip bir şişme oluyor sanki kuzu devirmişim gibi sizde de oluyor mu

Kızlar dün öğrendim pozitif sonucu ama aslında test günüm bugündü yarın da kan verecem. Size sormak istediğim ben bir haftayı geçen zamandır öğleden sonra acıkıyorum az bişey atıştırıyorum ama bu 3 gündür atıştırma sonrasında acaip bir şişme oluyor sanki kuzu devirmişim gibi sizde de oluyor mu
Aynısı bende de oluyor karnım çok şişiyor davul gibi oluyor sebebini anlamadım aslında bende bunu yazacaktım buraya ama bü çekimdim 😅

Aynısı bende de oluyor karnım çok şişiyor davul gibi oluyor sebebini anlamadım aslında bende bunu yazacaktım buraya ama bü çekimdim 😅
Ya yediğim sanki boğazımda duruyor 3 saat önce yediğim masadan yeni kalkmışım hissi veriyor bana. Akşam yemeğini zorla yedim bugün. Normal mi diyorsun şimdi 🤣

Kızlar temmuz ayında tüp bebek tedavisine başladım. Açıklanamayan nedenlerden dolayı 2.5yıldır çocuk sahibi olamıyorum. 11 temmuzda ilaç kullanmaya başladık 22 temmuzda yumurtalarım toplandı. 2 tane iyi kalite 2 tane orta kalite 5.gün embriyomuz oluştu. Çok şükür ama sonra embriyoları araştırdım da araştırdım araştırdım da araştırdım çok iyi kalite değil. Kafayı yemek üzereyken araştırmak vazgeçeye karar verdim artık önce Allah’a sonra embriyo larıma inanıyorum herşeyin güzel olacağına inanıyorum. Bana 2 adet bekleyeceğiz transfer için dediler ilk adet yumurta toplamadan 6 gün sonra oldu. Bitmesine 2 gün kaldı. İnşallah yeni adetimi bekleyeceğim benimle benzer durumda olanlar varsa yazsın paylaştıkça belki biraz daha kolay geçer zaman. Rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Alıntı
Kizlar burdaki tabloyu degistiricekmisiniz duzelticekmisiniz kaldı böyle

Merhaba. Biz de 2 yıldır evliyiz ve sperm hareketliliğinin düşük olması sebebiyle doğal yolla gebelik elde edemedik. İki başarısız aşılamadan sonra 1 Temmuz'da tüp bebek tedavisine başladık. Benim de 15 Temmuz'da yumurtalarım toplandı ve donduruldu. 6 gün sonra ilk adetimi oldum. Doktorum zaten tedaviye başlamadan iki adet bekleriz demişti ve ilk adet kontrolümde OPU sonrası yumurtalıklarımda kalıntılar olduğunu gördük. Doktor onların temizlenmesi için Dienelle ve Coraspin verdi. İkinci adetimle birlikte transfer hazırlıklarına başlayacağız inşallah. Tahmini Eylül başı gibi olacak 😇
Canım merhaba başladın mı ?

X