Eylül 2024 aşılama olanlar

AlfaLuna

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2024
1
1
Herkese merhabaaa 4 Eylülde ilk aşılamamı oldum, bugün aşılamanın 5.Günü. Yakın zamanda aşılama yaptıranlar gelin birlikte takip edelim. (Siteye yeni üye oldum bu arada)

Selamlar, ben de 5 Eylül’de ilk aşılamamı oldum. Duphaston kullanıyorum günde 2 kez. Sanırım o şişkinlik yapıyor. Onun dışında başka hiçbir şey yok. Bekliyoruz.

Herkese merhabaaa 4 Eylülde ilk aşılamamı oldum, bugün aşılamanın 5.Günü. Yakın zamanda aşılama yaptıranlar gelin birlikte takip edelim. (Siteye yeni üye oldum bu arada)
Merhaba aynı gün aynı işlemi yaptırmışız
İnşallah güzel sonuçlar alacağız
Bende Amh düşüklüğü var ondan yaptık

Selam canım. Hangi ilde yaptırdın, bende Bi değişiklik yok sadece ara ara kasik ağrım var
Balıkesir canım.
Bende de kasık bölgesi hassasiyeti var idrar a da bence fazla çıkıyorum hatta tutayım sonra gideyim dediğim de yapamıyorum bastırıyor

Gun içinde normalden daha fazla uyuyorum bende ama bunu progestan a bağlıyorum kesin sonuç almadan hicbiseyi belirti olarak görmek istemiyorum. Çünkü daha önce regli geciktiginde umitlenip test yaptın ardından regli oldum

Bugün dayanamayıp test yaptım silik çıktı, ama tabi buna dayanıp emin olamam hafta sonu tekrar yapacağım

Bende Protestan kullanıyorum biraz uyku hali fazla oluyor ondan mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…