Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Çok tatlısınız maşallah hayranlıkla takip ediyorum Rabbim kullandığınız günleri de göstersin hayırlısıyla

Kızlar sorum olucak ben hollandada yaşıyorum ya burdada hava eylül ayında sohbahar oluyor sıcak değil bayağı düşmüş oluyor sıcaklık . Sizce müslin battaniye almalımıyım? 1 tane ben yapıyorum battaniye bitince atacam size . Birde penye alırsam yetmezmi? Tecrübeli anneler yardım pleas

Günaydın. Ben de tecrübeli değilim ama tecrübelilerden öğrendiğime göre müslin bez çok amaçlı, banyo için, sineklik olarak, omuz bezi vs için kullanabilirsiniz. Battaniye için de kusma kaka vs durumları için bikaç tane olmasında fayda var diyorlar özellikle penyeler için.

Amin canım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize

Tecrübeli değilim ama bizim bebisler kış bebişi oldugundan kıyafetleri yıkandığında hemen kuramayacağı için daha çok ihtiyaç olacağını söylemişti görümcem. Battaniye de aynı şekilde, yedeğinin birkaç tane olması iyi olur bence.

Mantıklı geldi. Teşekkür ederim

Müslin bez aldım ama battaniyesini almak zorundamıyım acaba. Benim arkadaşta söyledi özellikle küçük ağız bezi gibi olanlardan 20 tane al dedi küçükken ağız bezi yaparsın büyüdükçede sırtına ter bezi olarak kullanırsın demişti. 2 tane el işi var birde penye alırsam bitanede müslin battaniye alimi gerek varmı onu düşünüyorum.

Bazı şeyleri kullanırken anlayacağız sanırım. Ama bu devirde alışveriş çok kolay bugün söyle yarın geliyor. Baktınız gördünüz ihtiyacınız var hemen verirsiniz siparişini.

İki yetmez canım hele önümüz kış kusarsa kakası bulaşırsa diye bol yedek lazım. 3-4 penye 2-3 tane de yün battaniye alsanız daha iyi olur

Görümcem almış. Bimde kalan ürünlermiş. 6 ay ve 9 ay varmış onları almış. Bayıldım kumaşına. Bir sonraki bebek ürünü geldiğinde saat 8de bimde sıradayım. Kumaşları çok güzel :)

Eklentiler

• 59825E4F-7EA6-4BFD-9351-76EC65A98166.jpeg
    68,2 KB · Görüntüleme: 61
  • 96D280E8-D4F9-4E53-8F22-1221D01CB676.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 51
  • F5E2E795-7198-482D-9982-90A6EC940D58.jpeg
    61,4 KB · Görüntüleme: 60
Güle güle giysinler inşallah Ben de beyaz pantolonlardan aldım oğluşlarıma, gerçekten kumaşı çok güzel.

Kızlar böyle bişeye denk geldim. Hesap sahibi çocuk uzman hekimi. Ben bir takım cam bir takım bpa içermeyen alacağım. Anne sütü için bpa içermeyen silikon set, mama için cam set kullanacağım.
Birini avent birini dr browns alırım sanırım.

Eklentiler

• 88BE9EA5-6E51-4BC3-9B7B-11766D56B7B7.png
    249,9 KB · Görüntüleme: 64
BİM'in bebek elbiseleri çok kaliteli ben de çok beğeniyorum bir kaç tane aldım sadece müslin bezini beğenmedim biraz sert onun dışında aldığım tüm ürünleri beğendim sağlıkla kullanın inşallah

Yeni bir şey daha öğrendik sağol canım

Ben yıkama işlemine devam ediyorum
Bugün de organizerler, nevresim takımları, reflü yatağı falan yıkadım ne çok detay varmış daha hiç kıyafet yıkamadan bir sürü şey yıkadım bunlar kuruyunca battaniyeleri sonra da kıyafetleri yıkarım daha bir de ütüleme var aman Allahım hepimize kolay gelsin

Eklentiler

• IMG_20210522_174513.jpg
    157,6 KB · Görüntüleme: 101
  • Screenshot_2021-05-22-16-00-47-758_com.miui.gallery.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 99
Ellerinize sağlık valla siz bitirdiniz sayılır bu işi organizerları bimden mi almıştınız? Pazartesi geliyormuş yine ben de bulabilirsem almak istiyorum.

Kızlar kaç tane battaniye lazım hastane çıkışı 10lu alacağım orda battaniyem olacak. İkiz bekliyorum ek hangi battaniyeleri alayım.
Ağız bezim var bol bol ama müslin büyük bezlerden yok ikizlere kaç tane gerekir acaba

Ellerinize sağlık valla siz bitirdiniz sayılır bu işi organizerları bimden mi almıştınız? Pazartesi geliyormuş yine ben de bulabilirsem almak istiyorum.
Teşekkür ederim organizerleri Hepsiburada sitesinden aldım aynısı Bim e gelecekmiş evet çok memnunum organizerlerden denemek için yıkamadan önce yerleştirip bakmıştım epey kıyafet aldılar hem düzenli olacak hem yerden tasarruf bir de karton gibi kalın olanlar daha güzel duruyor ama yıkanmaz diye ben bu organizerleri aldım tamamen kumaş yıkadım mis gibi çekme de olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…