Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Kızlar kaç tane battaniye lazım🤔 hastane çıkışı 10lu alacağım orda battaniyem olacak. İkiz bekliyorum ek hangi battaniyeleri alayım.
Ağız bezim var bol bol ama müslin büyük bezlerden yok🤔 ikizlere kaç tane gerekir acaba☺️🤔
Benim tek çocuk Bim den iki tane ince müslin bez aldım üç tane hastane setinden penye battaniyem var kundak felan yaparım diye iki tane ince pazen battaniye aldım üç tane welsoft orta kalınlıkta battaniye aldım Bim den bir tane ince örgü battaniye aldım bir tane de kalın kışlık pelüş battaniye halası aldı biraz fazla oldu 🙈 battaniye zaafım var sanırım görünce dayanamıyorum ☺️

Benim tek çocuk Bim den iki tane ince müslin bez aldım üç tane hastane setinden penye battaniyem var kundak felan yaparım diye iki tane ince pazen battaniye aldım üç tane welsoft orta kalınlıkta battaniye aldım Bim den bir tane ince örgü battaniye aldım bir tane de kalın kışlık pelüş battaniye halası aldı biraz fazla oldu 🙈 battaniye zaafım var sanırım görünce dayanamıyorum ☺️
İyi yapmışsın çünkü ilk 6 ayları kış gibi. Bir de arabada kullanılır evde kullanılır üstüne örtülür müslinlerle kurulanır bi yere yatıracağın zaman vs çok kullanılıyor battaniye örtü gibi şeyler. 🤗

Ben yıkama işlemine devam ediyorum 😁
Bugün de organizerler, nevresim takımları, reflü yatağı falan yıkadım ne çok detay varmış daha hiç kıyafet yıkamadan bir sürü şey yıkadım bunlar kuruyunca battaniyeleri sonra da kıyafetleri yıkarım daha bir de ütüleme var aman Allahım hepimize kolay gelsin ☺️🥰
Ellerine sağlık. Organizerler çok işe yarayacak gibi bende AliExpress den sipariş verdim

Kızlar kaç tane battaniye lazım🤔 hastane çıkışı 10lu alacağım orda battaniyem olacak. İkiz bekliyorum ek hangi battaniyeleri alayım.
Ağız bezim var bol bol ama müslin büyük bezlerden yok🤔 ikizlere kaç tane gerekir acaba☺️🤔
Benim tek, 1 tane penye battaniye 2 tane nohut battaniye 2 tane kalın battaniye,1 tane müslin battaniye aldım. Müslin bezleri de 9 tane aldım bol olsun herşeye kullanılıyor diye. Belki bir tane penye daha ekleyebilirim, 10lu set almayacağım için ek yaparım. İkizlere de bence yıkayıp kullanılır bikaç ek yaparsanız

Nosking Nosking Rica etsem cinsiyet tahmininde bulunurmusun? Vajinal 6 haftalik

Eklentiler

• 20210426_101400.jpg
    20210426_101400.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 78
Bende böyle.
Taytlarla kombinlemek icin 3 -6 ay iç zıbın ve ustune kalın birkaç üst alırsam yeterli diye düşündüm. Çünkü getirende olur . Belki yine uygun olursa 6-9 ay baharlık bisiler alirim

Eklentiler

• IMG-20210523-WA0045.jpg
    IMG-20210523-WA0045.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG-20210523-WA0044.jpg
    IMG-20210523-WA0044.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG-20210523-WA0043.jpg
    IMG-20210523-WA0043.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG-20210523-WA0042.jpg
    IMG-20210523-WA0042.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG-20210523-WA0041.jpg
    IMG-20210523-WA0041.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 65
Bende böyle.
Taytlarla kombinlemek icin 3 -6 ay iç zıbın ve ustune kalın birkaç üst alırsam yeterli diye düşündüm. Çünkü getirende olur . Belki yine uygun olursa 6-9 ay baharlık bisiler alirim
Maşallah kuzum çok güzeller sağlıkla giysşnler inşallah🥰🥰🥰❤️Eksiklerini bimden de alırsın kuzum.

Ben de dün pamuklu pike battaniye müslin falan aldım. Nohutları anneme aldırcam😬bime gelince de alırım. İlk aşamalar için aldım. Gelince paylaşırım.

E bebekten ve trendyoldan da 0-3 ay arası bikaç takım daha aldım. Görümcem dışında hediye getiren yok😬bu şehirde yeniyim pek bişey gelmez ☺️

Ben hala kıyafet yıkamaya geçemedim bugün de kızımın kalan birkaç oyuncağı ve battaniyelerini yıkadım 😊

Eklentiler

• IMG_20210524_164723.jpg
    IMG_20210524_164723.jpg
    151,6 KB · Görüntüleme: 49
Maşallah kuzum çok güzeller sağlıkla giysşnler inşallah🥰🥰🥰❤️Eksiklerini bimden de alırsın kuzum.

Ben de dün pamuklu pike battaniye müslin falan aldım. Nohutları anneme aldırcam😬bime gelince de alırım. İlk aşamalar için aldım. Gelince paylaşırım.

E bebekten ve trendyoldan da 0-3 ay arası bikaç takım daha aldım. Görümcem dışında hediye getiren yok😬bu şehirde yeniyim pek bişey gelmez ☺️
Güle güle sağlıkla kullanın inşallah 🤲 ❤️
Ben de pandemiden dolayı pek gelen olacağını sanmıyorum bana hep çok alma hediye de gelir diyorlar da ya gelmezse insan başkasına göre hareket etmemeli bu yüzden ne lazımsa hepsini aldım hediye gelen olursa da sağolsun der onu da kullanırım 😊

Ben de pandemiden dolayı pek gelen olacağını sanmıyorum bana hep çok alma hediye de gelir diyorlar da ya gelmezse insan başkasına göre hareket etmemeli bu yüzden ne lazımsa hepsini aldım hediye gelen olursa da sağolsun der onu da kullanırım 😊
Bence de pandemiden dolayı gelen pek olmaz. Zaten pandemi böyle devam ederse anne babalarımız ve kardeşlerimiz dışında kimseyi bebek görmeye kabul etmeyi de düşünmüyorum.

ben de pandemiden dolayı gelen giden olmaz diye düşünüyorum. diğer bir taraftan umarım bahsedildiği gibi eylüle kadar aşılama çok hızlı ilerler de bari doğumdan sonra iyileşme görürüz.

Bebek odasına güzel tatlış bir duvar kağıdı yaptırmak istiyordum ama ya şimdi ya da 1-2 sene içerisinde yaşadığımız evden taşınacağız. Ben de dekoratif duvar sticklerlarına bakmaya başladım.

fena olmaz gibi geldi. hiç deneyen olmuş muydu aramızda bu tarz bir şey?

X