Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

ben de pandemiden dolayı gelen giden olmaz diye düşünüyorum. diğer bir taraftan umarım bahsedildiği gibi eylüle kadar aşılama çok hızlı ilerler de bari doğumdan sonra iyileşme görürüz.
Evet dün doktorlar TV de aşı denildiği gibi devam ederse umut var dedi ben de umutlandım inşallah doğuma kadar herşey daha güzel olur rahat geçer hep dua ediyorum

Kızlar bebeklere kaçar tane zibin ya da takım almayı düşünüyorsunuz? Kaç tane 0-3 aylık, kaç tane 3-6 aylık almalıyız?

Kızlar bebeklere kaçar tane zibin ya da takım almayı düşünüyorsunuz? Kaç tane 0-3 aylık, kaç tane 3-6 aylık almalıyız?
Ben bodoslama alıom valla bu son aldıklarım gelsin bir envanter çalışması yapıcam ama bir süre almayacağım kıyafet işlerini. Çarşamba 10lu hastane çıkışlarını ablam alacak.

Ben bodoslama alıom valla bu son aldıklarım gelsin bir envanter çalışması yapıcam ama bir süre almayacağım kıyafet işlerini. Çarşamba 10lu hastane çıkışlarını ablam alacak.
Biz bugün aldik 10 lu hastane çıkışı bikac tane de zibin aldik .

ben tecrübeli değilim de 0-3 aylık 4-5 tane takım oldu sanırım tulum ya da alt üst karışık. geri kalanı 3-6 ay aldım onda da 6-7 tane zıbın, 3 tane tayt, 2-3 tane tulum var gibi. daha fazla kıyafet almak istemedim, ne de olsa tek tıkla internetten 1-2 günde geliyor. ihtiyaç olursa öyle sipariş vereyim dedim. bir de bebiş kaç kilo doğacak hiç bilemiyoruz, görünce gerekirse almak ondan daha iyi geldi.

Tek tek alırsın ilk başlar için büyüdüklerinde ucuz bir yan yana alırsın. zor işler ya
Kesinlikle ya zaten ne baksam arada kalıyorumpuseti, beşiği, çantası, arabası, bezi biberonu derken daha da kafam karışıyorbirisi de kışı pusetlerle geçirirsin dedi. Yaza 2 baston bebek arabası alın yeter dedi. Daha da kafam karıştıaslında doğum yapmış olan arkadaşların deneyimlerine çok ihtiyacımız var

Ben bu konuda ikizi olan bir arkadaşımla konuştum. O da ayrı ayrı aldı. İkiz arabalar çok ağır ve hantal oluyor. İki tekliyi bir araya bağlayan aparatlar var biz de tek tek alıp onla birleştiriz ihtiyaç halinde dedik. Bastonlar ilerde çok pratik ve iş görüyor o yüzden şimdilik uygun fiyatlı bir şeyler bakıyorum ben de ama aynı zamanda kapanınca az yer kaplayacak ve hafif olacak kanz ve juno markalarından birini alacağım galiba. Biz odalarına ahşap beşik sipariş ettik ben gündüz odalarında yatırmak istiyorum. Anne yanı 1 tane arkadaşım verecek gece için bi tane de ikinci el alırım diye düşündüm ama yine kuzenlerden kalma park yataklardan var direk ikisini bir ona da yatırabilirim diye de düşünmeye başladım. Her şey ateş pahası ve x2 olduğu için en ekonomik yoldan çözmeye çalışıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…