Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Ben baby Mall den aldım indirim vardı. Civilde de var diye biliyorum. Bakın bakalım mutlaka vardır 🥰
Yurtdışındayım ben o markalar yok burda chicco var burda ona bakcam ama daha kaliteli olanlarda var. Arkadaş önce mağzaları gez dedi bak bakalım sürüşü falan nasıl dedi beğendiğin bişey olursa internetten araştır indirimdeyken al dedi bekliyorum işte burda yasaklar yeni kalktı çok kalabalık heryer biraz milletin durulmasını bekliyorum.

Doktordan geliyorum kızım olacakmış bizim bıdık nihayet gösterdi🎉 bana erkek gibi geliyordu ama kızım olcak karşılıklı oturup kahvemizi yudumladığımız günler gelecek diye düşündüm bi hoşuma gitti 🤗
Hadi bakalım sağlıkla gelsin.bide ben öğrenebilseydim göstermiyor. 10 gün sonra bi daha bakcaz bakalım yine göstermezse özel bir kliniğe gidicem sadece cinsiyet öğrenmek için kurcalasınlar 1 saat 😁

Yurtdışındayım ben o markalar yok burda chicco var burda ona bakcam ama daha kaliteli olanlarda var. Arkadaş önce mağzaları gez dedi bak bakalım sürüşü falan nasıl dedi beğendiğin bişey olursa internetten araştır indirimdeyken al dedi bekliyorum işte burda yasaklar yeni kalktı çok kalabalık heryer biraz milletin durulmasını bekliyorum.
Anladım canım bence de öyle yap önce mağazadan sürüşüne falan bak mutlaka sonra indirimde al internetten 😊 ne güzel yasaklar kalkmıl orada hangi ülkedesin. Türkiye iyice mahvoldu kapanma geldi. Kapanmadan öbçnce alayım dedim ben de urfaya gidicem çünkü orada bulamam

Doktordan geliyorum kızım olacakmış bizim bıdık nihayet gösterdi🎉 bana erkek gibi geliyordu ama kızım olcak karşılıklı oturup kahvemizi yudumladığımız günler gelecek diye düşündüm bi hoşuma gitti 🤗
Benim de hayalim bu şekilde ne güzel😍 ben annemle hep kahve keyfi yapardım tek sırdaşım annem benim şimdi uzaktayız Rabbim kavuşturur inşallah hayırla şimdi kızımla aynı şekilde olmayı hayal ediyorum inşallah sağlıkla mutlulukla yaşarız hepimiz o günleri evlatlarımıza 🤲🥰

E-bebekten aldıklarım geldi 😍 çok kaliteli tavsiye ederim fiyatları da uygun bence çoğunu indirimden aldım 🥰

Eklentiler

• IMG_20210429_145101_1.jpg
    IMG_20210429_145101_1.jpg
    172 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20210429_132223_1.jpg
    IMG_20210429_132223_1.jpg
    146,7 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20210429_131725.jpg
    IMG_20210429_131725.jpg
    145,9 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20210429_131336.jpg
    IMG_20210429_131336.jpg
    176 KB · Görüntüleme: 52
Anladım canım bence de öyle yap önce mağazadan sürüşüne falan bak mutlaka sonra indirimde al internetten 😊 ne güzel yasaklar kalkmıl orada hangi ülkedesin. Türkiye iyice mahvoldu kapanma geldi. Kapanmadan öbçnce alayım dedim ben de urfaya gidicem çünkü orada bulamam
Hollanda’dayım evet kalktı. Sıcaklar başlayınca koronada düşüş olur diye bekliyorlar.Urfada da bulursunda istanbuldaki gibi olmaz bide doğu batıya göre daha pahalı. Bende aslen adanalıyım Adanada pahalı . İnanaki burası ordan daha ucuz o yüzden annemlere sakın bişey almayın herşeyi ben burdan hallederim dedim . Türkiyede kıyafet kumaş kaliteside hiç yok artık maalesef.

Hollanda’dayım evet kalktı. Sıcaklar başlayınca koronada düşüş olur diye bekliyorlar.Urfada da bulursunda istanbuldaki gibi olmaz bide doğu batıya göre daha pahalı. Bende aslen adanalıyım Adanada pahalı . İnanaki burası ordan daha ucuz o yüzden annemlere sakın bişey almayın herşeyi ben burdan hallederim dedim . Türkiyede kıyafet kumaş kaliteside hiç yok artık maalesef.
Ay hemşeriymişiz sizinle.

E-bebekten aldıklarım geldi 😍 çok kaliteli tavsiye ederim fiyatları da uygun bence çoğunu indirimden aldım 🥰
Hayırlı olsun sizin bebişin 1 yaş koleksiyona kadar hazır mı ne 😇

kıyafet olarak unisex ürün az ya bugün onu düşündüm. Ben de istemeden hep mavili şeyler aldım çünkü alternatifi çok az gibi.

Bebek arabası için haziranı bekliyordum aslında ama biz de bugün güzel bir indirim yakalayıp aldık ☺️
travel setler bana çok ağır geldi, tek başıma bebekle birlikte onu indir çıkar yapmam beni zorlayacaktı.
Karar kriterim, içinde ana kucağı olması, kolay açılıp kapanabilen ve çift yön kullanımıydı. Duo chicco goddy plus yeni çıkan bir model, bunu aldık biz de. Belki ilgilenen olursa diye paylaşmak istedim.

X