Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Çok güzel 😍 inşallah sağlıkla giyinsin kuzucuk 🤲 Benim örgü yeteneğim yok bu yüzden instegramda bunları sipariş verdim bakalım inşallah göründüğü şekilde gelir 😊
Yaaa çok tatlılarmışş😍 çiçekliyle kirazlıya bayıldımmm. Örgü modeller pahalı oluyo ama çok da emek var haklılar 😅

Zaten ona vuruldum 😍 inşallah kullanmak nasip olur hepimize aldıklarımızı 🤗
İnşAllah bacım yaaa 😘😊🙏🏻 bak ben de nevresim takımı pike falan yaptırdım ismi de belli olunca nasıl olmuş 😁 isim bile o derece kesin yaniii 😅

Eklentiler

• IMG_20210423_000345_967.jpg
    IMG_20210423_000345_967.jpg
    88,3 KB · Görüntüleme: 68
İnşAllah bacım yaaa 😘😊🙏🏻 bak ben de nevresim takımı pike falan yaptırdım ismi de belli olunca nasıl olmuş 😁 isim bile o derece kesin yaniii 😅
Ayy güle güle kullansın küçücük renkleri cok beğendim😍
Bu isimli şeyleri ben de çok beğeniyorum ama tek eksiğimiz isim 🤣 kaça yaptırdın bacım?

Çok güzel 😍 inşallah sağlıkla giyinsin kuzucuk 🤲 Benim örgü yeteneğim yok bu yüzden instegramda bunları sipariş verdim bakalım inşallah göründüğü şekilde gelir 😊
Ama bu lar çok güzell yaaa😍😍
Ne kadarlıkken giyindirilebilir bunlar bende bu tarz şeyler almak istiyorum 🤩

Ayy güle güle kullansın küçücük renkleri cok beğendim😍
Bu isimli şeyleri ben de çok beğeniyorum ama tek eksiğimiz isim 🤣 kaça yaptırdın bacım?
Bende ilk defa isimli bişey yaptırdım beğendiysen ne mutlu 🤩 renk tam pembe de değil pudra gibi
Nevresim çarşaf pike dolgulu yastık yedek yastık kılıfı 5 parçadan oluşuyor. Boyları 100x150 ebat pamuk saten 550 TL ye yaptı.

Selam hanımlar, topiği ben de bayadır takip ediyorum ama yazmak yeni nasip oldu. Ben de baya bişeyler aldım, daha doğrusu kayınvalidem pek bana bırakmıyo nerdeyse hepsini o aldı, ben de örgüye başladım bişeyler örüyorum kızçeme. Belki fikir olur diye sizinle de paylaşmak istedim 🥰Eki Görüntüle 2831785
Ellerinize sağlık harika olmuş sağlıcakla güle güle giyinsin miniğin 😍🙏🏻

Bende ilk defa isimli bişey yaptırdım beğendiysen ne mutlu 🤩 renk tam pembe de değil pudra gibi
Nevresim çarşaf pike dolgulu yastık yedek yastık kılıfı 5 parçadan oluşuyor. Boyları 100x150 ebat pamuk saten 550 TL ye yaptı.
Yok anacim iki bebek 1100 tl ben seninkine bakar onu beğenirim uzaktan o kadar durumum yok 🤣🤣

X