Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Bizim de ebebek siparişlerimiz geldi teyzeler. Fitted çarşaf çok yumuşakmış tavsiye ederim. İndirmde 9.90a aldım. Eki Görüntüle 2829511
Çok tatlı yaa erkek kıyafetleri de çok tatlı güle güle giysin inşallah kuzucuk e bebekte çok güzel erkek kıyafetleri vardı geçen hafta gittim de tabi ben epey bir şey aldığım için sadece üç tane renkli atlet ve omuz bezi alıp çıktım almadığım şifonyer, küvet takımı, puset, ana kucağı, yastıklı reflü yatağı, emzirme yastığı, süt pompası, meme ucu kalkanı , bebek telsizi, hastane için geceliğim var ama bir de pijama takımı alacağım ve bebek bakım ürünleri kaldı onlara bakayım dedim şimdi almayacağım bunları önümüzdeki ay görümcelerimle beraber gideceğiz onlar da ne almak isterlerse alırlar kalanı ben hallederim

İnstagramda gördüğüm bazı modeller çok hoşuma gitti ismi belli olunca hastane çıkış olarak bunlardan birini yaptırmayı düşünüyorum

Eklentiler

• 5E45799C-C8CA-491E-9F4A-8EAC578C39F7.png
    603,3 KB · Görüntüleme: 55
  • 32566C42-5101-48AE-A0F4-15A8D112B04F.png
    527,3 KB · Görüntüleme: 53
Oy ouyy buna bayıldım sağlıkla giyinsin kuzucuk
Tesekkur ederim canim tavsanli gordugume dayanamiyorum bugun carsiya ciktim kendimi kaybettim secemedim her gordugumu alasim geldi Ana dizi, dalin seti, peluş battaniye, 10lu hastane cikisi bir de 3lü zibin seti aldim. Ne alacagimi şaşiriyorum ben ya

Evet kızım oluyor benim de ama isim belli değil ben çok kararsızım ilk kızımda da doğumdan iki hafta önce karar vermiştim
Ay bizim isimler hamile kalir kalmaz belli oldu Kiz olursa da erkek olursa da cinsiyetini ògrenmeden esimle karar vermistik baya aceleci davranmisiz

Ay bizim isimler hamile kalir kalmaz belli oldu Kiz olursa da erkek olursa da cinsiyetini ògrenmeden esimle karar vermistik baya aceleci davranmisiz
O çok daha iyi ya ne güzel karar vermişsin ben ne istediğimi de bilmiyorum. Kızım ayrı isimle geliyor eşim hiçbirini beğenmiyor öyle karşığız. Kızımın adı eva ismine uyumlu istiyor her gün garip isimlerle geliyor

Aynı ben eşimden çekinmesem herşeyi bitirecem o beni durduruyor hepsini güle güle kullanın canım

Eşim de ben de sabitiz, esim kiz olursa Damla erkek olursa Rahmet dedi öyle kaldi ben de kiz olursa Ebrar erkek olursa Doruk dedim öyle kaldi iki isim koymaya karar verdik hem esimin hem benim istedigim oldu siz de karar verirsiniz umarim

Aynı ben eşimden çekinmesem herşeyi bitirecem o beni durduruyor hepsini güle güle kullanın canım
Benim eşim de ne istersen al diyor zaten kararsizliktan 10 tane begenip bir tane alip cikiyorum ama aklim kaliyor şu da vardi bu da vardi diye tesekkur ederim canim senin kuzu da gule gule kullansin

İnstagramda gördüğüm bazı modeller çok hoşuma gitti ismi belli olunca hastane çıkış olarak bunlardan birini yaptırmayı düşünüyorum
Pembe olan çok güzel bende görmüştüm bu tonlarda isimli nevresim pike takımı yaptırıyorum bende ismi belli bizimkinin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…