Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Mütemadiyen masaj yaptığımı hatırlıyorum tecrübesizdim de çok çektim. Ama iki bitkisel damla vardı çok iyi geliyorlardı. Doktor önermişti.
Herkes bunu çok övüyor. Hatta çok fazla görünce favorilerime ekledim trendyolda. Her ihtimale karşı alırım diye.

Eklentiler

• IMG_20210411_002131.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 26
Onu ben de kullandım ama direk kullanmak zararlı onu susam yapında seyreltmek gerekiyor.

Benim kızım da protein alerjisi vardı. Bağırsak tepkiliydi kolikten beterdi. Kakasında hep km geliyordu. O dönem denemediğim şey kalmadı. Biogaia, zinco, nurse harvey, sab simplex hepsini denedim. En iyi sab simplex geldi. Acı elma yapıyla susam yağını karıştırıp sürüyordum ayağına kiraz çekirdekli torbayı koyuyordum ayağının altına. Bir de bebek yağıyla YouTube tan izlediğim gaz masajlarını yapıyordum. Ben her yemek sonrası bir kaşık kimyon yutardım yendiğim gaz yapmasın diye ay çok zordu o günler umarım bu sefer gazsız olur

Onu ben de kullandım ama direk kullanmak zararlı onu susam yapında seyreltmek gerekiyor.
Bitanem 2 damla basparmagina damlatiyosun bebegin topuguna masaj yapiyosun
Zaten seyreltilmis oluyo ki ekstra bisi yapmana gerek yok bebegin ayaklarini sokmuypruz icine
Kaldi ki bebege ilac icirmekten karnina sicak bisi sarmaktan iyidir

Bitanem 2 damla basparmagina damlatiyosun bebegin topuguna masaj yapiyosun
Zaten seyreltilmis oluyo ki ekstra bisi yapmana gerek yok bebegin ayaklarini sokmuypruz icine
Kaldi ki bebege ilac icirmekten karnina sicak bisi sarmaktan iyidir
Ben de topuğuna sürüyordum ama başka bir yağla seyreltilecek daha az zararı olurmuş güçlü bir yapmış deriye zarar verebilirmiş yine bir bak istersen benimki sadece bir tavsiye

Ben de topuğuna sürüyordum ama başka bir yağla seyreltilecek daha az zararı olurmuş güçlü bir yapmış deriye zarar verebilirmiş yine bir bak istersen benimki sadece bir tavsiye
Cok arastirdim ben de bu konuyu benim esim doktor en masumu bunu bulabilmistik tabi simdi aradan 8 sene gecti daha guzel seyler cikmistir umarim

Bu fiyata çok iyi güle güle kullan

Kızlar özellikle tecrübeli anneler, ağustos anneleri topiginde çıtçıtlı badiler göbeği düşene kadar kullanılmaz 6 aydan sonra alın demişler. Ben bir sürü çıtçıtlı badi aldım kullanılmayacak diye çok üzüldüm. Doğru mu bu?

Canım göbek 5-10 günde düşüyor. Kullanılıyor yani çıtçıtlı badiler. Bebekler çok uç boyutta iri olmadıkça olur kıyafetler zaten bebeklerin ikiz çok iri doğmazlar tahminen. Benim oğlum 2500 doğmuştu kıyafetlerini rahat rahat giymişti

Ben kullanmıştım göbeği düşmeden önce de dikkatli olunca sorun olmaz bence. Hem 4-5 güne düşüyor. 6 ay boyunca ne giydirecekler bence saçma olmuş kim söylemişse

Çokta rahat kullandım ben her halükarda göbek düşene kadar temkinli olunuyor zaten, kullanırsın hiç üzülme

Ne alaka ya onlarin gobekleri 6 ayda mi dusmus

Yenidoğan kıyafetleri bile bol gelecek muhtemelen birkaç gün 3 kilo bebeğe bile bol geliyor. Göbeği düşmeden kullanabilir miyim yani iç zıbın almak istemiyorum ayrı olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…