Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Evet olabilir bazı insanlarda var kıskançlık sen al yine de koy kenara lazım olur belki hem belli mi olur belki bir de oğlun olur

Tabi o kısmı anlıyorum ama anneme hiç fırsat vermiyor ben hallettim diyip duruyo hep. Bana sen bezini falan al diyo zaten zor gebe kaldım hevesim var. Bi de inadıma mavi alıyor ama benim bebeğim kız
Bu arada evet ne gerek var diyip aldırmayan var öyle olsa iyice kafayı yerdim heralde

Sen kalbini kırma boşver kendi zevkine göre al onun yaptıklarını da seninkiler kirlenince yıkanınca falan yedek olarak kullanırsın
Doğru diyorsun ama biraz emrivaki şeklinde yapılınca sinir geliyo bana. Birde yenidoğan bebeğe yastık verilir mi ince yastık yapıcam diyo diyorum hayır koyma olmaz diyorum olmaz koyalım diyor ben mi yanlış biliyorum acaba

İncecik bir yastık yaptım ben de kalın yastık olmaz tabi

Ben de kizima oglumdan kalan mavi battaniyeyi mavi zibinlari içlikleri giydircem bisicikler olmaz nasil sevinmis baksana takma sen hic
Inan bana seni dışlasa hic takmasa ne bebegini ne seni daha kotu
Ya sorun inan mavi pembe olması değil biraz inatlaşıyor benimle takıldığım kısım o. ben bişeye elimi uzatınca ben yaptım ben ettim diyo kalıyorum öyle ne bilim yaaa. Hani mesela benim annemde diyor beşik bana düşer ben alıcam diyo hemen yüzü düşüyo ama o da anaannesi

Evet olabilir bazı insanlarda var kıskançlık sen al yine de koy kenara lazım olur belki hem belli mi olur belki bir de oğlun olur
Ya inanır mısın oğlan oğlan diye başımın etini yedi ben erkek hissediyorum bbak görürsün bilmem ne kız olduğunu öğrenince hıh yaptım resmen öyle bi moda girdim ki o ne istiyorsa ben tersini ister oldum psikolojimi bozdu evlenirlende yaşadım bu durumu

Olsun alsin parasi var demek ki aliyo sen de ilerde ihtiyaci olanlara verirsin
Hem belki digeri erkek olur ona kullanirsin bosver yapsinlar

Bebek dışındaki konularda da iletişiminiz de iyi değil sanırım çünkü bana mendil alınsa sevinirim gibi geliyor. Sen yine de teşekkürler ama benim de biraz bebek alışverişi hevesim almayı planladıklarım var dersin. Yani buna da saygı gösterir heralde. İlk bebeğin sonuçta.

Olsun alsin parasi var demek ki aliyo sen de ilerde ihtiyaci olanlara verirsin
Hem belki digeri erkek olur ona kullanirsin bosver yapsinlar
Yok kız para verilecek şeyleri almıyo nevresimin biri 9 sene önce dikilmiş o değilde oğlu bile evli değilken bir insan neden yapar. Maalesef verme lüksüm pek olmaz benim hatıra sakla der o hiç bişeyi attırmayan kimseye verdirmeyen cinsten. Bana da kuzenim kendi kızının küçülen bazı eşyalarını verdi mesela ben beğendiklerimi aldım diğerlerini bıraktım. Salona masa alıcam mı bir sürü örtü var alda bari onları verim diyor bide bunların üstüne. Ama serermisin beğenir misin yok

Kendince hazırlık yapmış ha keşke cinsiyeti bekleseymiş. Ne kadar düşünürsen o kadar üzülürsün takma kafana. Benimki benim ilk doğumumda kızımı annecim annem diye severdi kız büyüdü anne diye seslenince benden önce edendim dedi beni baya zorladı. Zamanla kızım sen babaannemsin annem değil deyince o da anladı.

Valla ne yalan diyim pek ısınamadım o da bana ısınmamıştır. Şöyle ki kv. Çok zor Bi insan gören sen bununla nasıl anlaşıyosun diyor fazla komşusu yoktur herkese mana bulur kimseyi beğenmez o tip birisi. Birazda bana emri vaki davranışları karışması olunca batıyor herşey bana

Ahhh o da büyük saygısızlık nasıl annem dersin ben buna da çok takardım kız ardımda açıkcası iyi sabretmişsin ama zamanla anlamasına sevindim. Benimki de usg fotolarına bana gülüyor bana el sallıyor diyo ben de heee diyom

Kız benim Urfa da atlet gibi iç zıbın giydirmeme kigerek yok dimi 25 Eylül doğum. Hatta ben kısa kol bile bişeyler almayı düşünüyorum evimde en üst kat iyice sıcak oluyo
Kısa kol hemen giydiremezsek de uzun kollu tek bir çıt çıtlı yeterli olabilir Urfa'nın sıcağında

Kız ne cinsiyeti beklemesi nevresim takımının birini 9 yıl önce yapmış o zaman oğlu daha ergendi galiba bırak bekar olmayı

Sabredince her şey yoluna giriyor başta rakip olan ben şimdi kızı oldum. Zamanla inşallah siz de birbirinize ısınırsınız

Evet evet öyle olunca işte yollarına gül dökse ne bu her yer yaprak diye sinirlenir insan. :) Cinsiyetine karışması ayrıca ne kadar ayıp bi şey.

Ya kiyamam bisiler yapmaya calisiyo iste ama senin de zevklerin isteklerin oldugunu unutuyor
Cok zor valla hem kalbi kirilmasin diye ugrasip hep istediklerini yapmaya calismak
Allah kolaylik versin ama inan bana şu hormonlar iyice insani sinirr ediyor
Az sabret olur olur de el altindan yine bildigini yap bebek buyuturken cok isine yariycak kv bunlari dusun

Sabredince her şey yoluna giriyor başta rakip olan ben şimdi kızı oldum. Zamanla inşallah siz de birbirinize ısınırsınız
Aynen sabreden mükafatını görüyor. Ama kızı olmama da gerek yok karışmasın çok yeter ben ne kadar yönetilmeyi sevmiyorsam o o kadar yönetmeyi seviyor. Ama sabrını tebrik ettim senin helal olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…