Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Rabbim hayırlısını versin inşallah doktorun durumuna da üzüldüm kız iyileşir inşallah bir an önce

Kiraz çekirdeği kemeri mi ben niye bunu hiç duymadım ay ben çok tecrübesizim ya aslında düşünce reflü yatağı çok mantıklı ben de düşüncem onu
Kemer halini bilmiyorum ama rossmandan kiraz çekirdekli bir şey almıştım ne deniyor bilmiyorum mikro dalga ya da fırında ısıtıp bebeğin ayaklarının altına koyuyordum gaz sancısına çok iyi geliyor ama bir dr arkadaş asla karnına koymayın demişti.

Onun çorap gibi olanları da vardı bildiğimiz kiraz çekirdeği mi var içinde?

Rabbim hayırlısını versin inşallah doktorun durumuna da üzüldüm kız iyileşir inşallah bir an önce
Aşılı olduğu için iyileşir diye düşünüyorum canım, inşallah
Sen de epey alış veriş yapmışsın hepsini tek tek inceledim Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin ❤

Aşılı olduğu için iyileşir diye düşünüyorum canım, inşallah
Sen de epey alış veriş yapmışsın hepsini tek tek inceledim Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin ❤
Amin canım inşallah nasip olsun kullanmak. Aldım epey bir sey ama bitmiyor bitmiyor hala bir sürü eksik var.
Sen başladın mi?

Amin canım inşallah nasip olsun kullanmak. Aldım epey bir sey ama bitmiyor bitmiyor hala bir sürü eksik var.
Sen başladın mi?
Benim annemle kvalidem almaya örmeye başlamişlardi.. Son 1 hafta daha çalışıp izine ayrılıyorum.. Sonra yavaş yavaş başlarım bende. Evetya bitmediginin farkındayım. Senin ikiz Allah yardımcınız olsun canım riziklariyla gelsin minnoşlar

Amin inşallah hepimizinkiler

Peki kirazı biz yesek de çekirdeğini kumaşa sarup ayağına koysak?
Hahaha baktın al al para bitiyor alternatif yollara mı başvurdun e bebek beni bitirdi ya acayip indirim yapmışlar evde erkek bebek için bi tane mendil bile yok maşallah kız şeyleri hurçlarca var diyorum ki insan iki tane unisex şey alır ama hiç almamışım. :/

Amin. Ne güzel yazmışsın. Özet gibi olmuş.

Ay o indirime icim gitti ama dünkü bim çılgınlığının üstüne maaş gününü beklemeye karar verdim o zamana kadar stoklar bitmezse hastane çıkışını tamamlicam inşallah.
Sorma ya insanın gözüne takıldı mi hep aynı şeyler güzel geliyor. Ben de tavşanlara takmışım her şeyleri tavşanlı bebeklerin tavşan görmek istemiyorum
Değişim yapabilirsin belki mağazadan canım bi müşteri hizmetlerine sor istersen

Yoo kızımdan kalanları kastettim evdekiler diyerek :)
Poposunda ponpon olan tavşanlı tulum görmüştüm çok tatlıydı kesin ondan da almışsındır. Ben de kızımda kelebeğe takmıştım her şeyi kelebekliydi. Şimdi uzay roketi kaplan uçak falan var erkek kıyafetlerinde tuhaf tuhaf fransız gibi bakıyorum

Ördekli civcivli şeyler var onlar da çok yakışır erkek bebeklere

Kiraz çekirdeği kemeri mi ben niye bunu hiç duymadım ay ben çok tecrübesizim ya aslında düşünce reflü yatağı çok mantıklı ben de düşüncem onu
Canım gaz için çok iyiymiş. O kiraz çekirdeklerini ısıtıp o kemer gibi aparata koyuyorsun karnına sarıyorsun. Oğlum kolikti. O gaz sancılarına biraz bile iyi gelme ihtimali beni oldukça cezbediyor Bak böyle birşey.

Eklentiler

• Screenshot_20210410-204800_Trendyol.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 39
Karnı için zararlı olduğunu bilmiyordum bi araştırayım onu

Karnı için zararlı olduğunu bilmiyordum bi araştırayım onu
Evet canım karna direk koymamak gerekiyormuş. Adet sancısı çekerken kadın doğum uzmanım sıcak su torbasını sakın karnına koyma ya sıcak suya ayağını koy ya da torbayı ayağının altına demişti bebek için de öyleymiş

AA öyle mi hiç duymadım ben bunları ama her ne olursa olsun ısıtılan bişeyi karna koymak sakıncalıdır bence ayaklarına koymak mantıklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…