Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

kolik bebek zor tabi cezbeder bakalım o sancılar nasıl olacak ben tecrübesizim neyle karşılaşacağımı bilmiyorum ben bilmiyorum hiç bunları yaa ben de araştırayım

kolik bebek zor tabi cezbeder bakalım o sancılar nasıl olacak ben tecrübesizim neyle karşılaşacağımı bilmiyorum ben bilmiyorum hiç bunları yaa ben de araştırayım
İnşallah kolik olmazlar, hatta hiç gazları olmaz, iştahlı, vaktinde yatan vaktinde kalkan bebeler olurlar. 2 yaş sendromunu en hafif şekilde atlatırlar. Tüm dişlerini ağrısız çıkarırlar. Ağlamak ne bilmeyen ,oyuna doymayan güleryüzlü , sağlıklı sıhhatli, hayırlı bebeler olurlar. Şu fakirin duasını kabul eyle Allah'ım Oğlumda herşeyi en uçta yaşamış biri olarak bu çocuğumda çok bir şey istemiyorum bence

Binlerce kez aminnnnnn ne güzel dua ettin ama hepsi bir arada Bi bebek zor gibi geliyor ya da büyük Bi şans sen de inşallah bu bebeğine vaktinde saatinde doğum yapar ve rahat Bi bebeklik yaşatır inşallah

Binlerce kez aminnnnnn ne güzel dua ettin ama hepsi bir arada Bi bebek zor gibi geliyor ya da büyük Bi şans sen de inşallah bu bebeğine vaktinde saatinde doğum yapar ve rahat Bi bebeklik yaşatır inşallah
Amin ,cümlemiz için inşallah canım

Aminnnnn. Ben sabah yine yemiyor diye dertlenirken dedim ki allahım nolur ikincisi her şeyi yesin yemek seçmesin. :) Sizin cinsiyeti belli oldu mu?

Aminnnnn. Ben sabah yine yemiyor diye dertlenirken dedim ki allahım nolur ikincisi her şeyi yesin yemek seçmesin. :) Sizin cinsiyeti belli oldu mu?
Doktor yüksek ihtimalle kız dedi, ama bi dahaki sefere kesinleştiririm dedi Ay hiç deme. Ne uykusu uyku ne yemesi yeme.4,5 yaşında hâlâ yemek seçer, gece uykuya zor dalar. Çok inatçı bir çocuk.

Doktor yüksek ihtimalle kız dedi, ama bi dahaki sefere kesinleştiririm dedi Ay hiç deme. Ne uykusu uyku ne yemesi yeme.4,5 yaşında hâlâ yemek seçer, gece uykuya zor dalar. Çok inatçı bir çocuk.
Allah gönlüne göre versin. Benimki de 1 yaşında öğle uykusunu bırakmıştı ve hep yaşıtlarından zayıf oldu, yediği şeylerin çeşiti 5 falandır. maşallah sağlıklılar da aslında, sen de fark etmişsindir ama yine de anne olarak kafaya takıyoruz.

Aynen canım. Ama kafaya takılmayacak gibi değil ki. Menüyü ya ona göre hazırlıyacağim ya da iki çeşit yapacağım. Bu da çok yoruyor insanı. Cidden yemek seçen çocuk zor. Hadi kendi evinde idare ediyorsun bi şekilde ama. Başka bir yerde daha zorlanıyor insan. Misafirlikte falan.

Ya sorma 6 yıldır peynir yemeyen çocuk mu olur diyorum şaşırıyorum. Belki okula başlayınca düzelirler. Umut hiç bitmiyor gördüğün gibi

Ya sorma 6 yıldır peynir yemeyen çocuk mu olur diyorum şaşırıyorum. Belki okula başlayınca düzelirler. Umut hiç bitmiyor gördüğün gibi
Benim oğlum da ağzına sürmez peynir, bal desen hiç ağzına bile sürmez. Çok önyargılı aslında. Önyargılı olmazsa belki denese sevecek.

Benim oğlum da ağzına sürmez peynir, bal desen hiç ağzına bile sürmez. Çok önyargılı aslında. Önyargılı olmazsa belki denese sevecek.
Di mi eminsin aslında tadına baksa sevecek kesin ama o ilk lokma bir türlü alınmıyor. Tahin pekmezi sofraya koydurtmuyodu kreşte tadına bakmış 2 sene önce şimdi yiyor. Hasta olmasınlar da mutlaka yiyecekler büyüyünce.

Yaa kolikten bahsetmissiniz benim oglum fena haldeydi ilac falan da vermek istemedik bebege sadece ne iyi geldi biliyomusunuz hem hic zarari yok hem inanilmaz faydasini gordum
Adaçayi yaği diger adı acı elma yagi bunu bebegin topuklarina damlatip masaj yapiyordum ohhh mis gibi oluyordu tavsiye ederim

Aynen canım, sağlıklı olsunlar güzel günlerini görelim de

Kuzucum cocuklar damaklarina yapisan seyleri pek sevmezlermis benim oglum 8 yasinda daha 2 senedir falan peynir yemeye basladi inan bana oncesinde agzina surdurmuyordu hic yorma kendini o aliyordur baska seylerden magnezyumunu

Bunu birinden daha duymuştum. Inşallah olmaz ama bu kez tüm silahlarımi hazırlayacağım kolik bebek ihtimaline karşı

Çok tatlı sağlıkla giyin inşallah

Kuzucum cocuklar damaklarina yapisan seyleri pek sevmezlermis benim oglum 8 yasinda daha 2 senedir falan peynir yemeye basladi inan bana oncesinde agzina surdurmuyordu hic yorma kendini o aliyordur baska seylerden magnezyumunu
Aaa inşallah ya. Alıyorlar gerçekten ben doktora götürmüştüm yetersiz besleniyor bir sıkıntı olabilir mi diye tahlil sonuçları iyi çıkmıştı çok şükür. Benden gizli sebze mi yiyor dedim hatta :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…