Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Kızlar beşik olarak hepimiz park besiklerin daha kullanışlı olduğunu duymusuzdur ne düşünüyorsunuz mobilya beşik mi park yatak mi tercih edeceksiniz??

Kızlar beşik olarak hepimiz park besiklerin daha kullanışlı olduğunu duymusuzdur ne düşünüyorsunuz mobilya beşik mi park yatak mi tercih edeceksiniz??
Park besik anne yanida olabiliyor sallanma özelligide var bunu tercih edicem ben cnm
Screenshot_20210323-120641_Trendyol.jpg

Aynen öyle valla bide biz eşimle cok uzun yıllar sevgiliydik, hediye olarak bana kız bebek kiyafeti ayakkabisi falan almıştı hep beynimi kıza kodlamisim, giydiremicem onları 😁 sağlıkla gelsinler insallah tabi farketmez de.
Tabi yeni seyler de alınıyor elim durur mu, özellikle örgüler cabuk yiprandigi icin annem yeniden örecek o da hevesli bazen model yolluyorum kolay bunu yaparim falan diyor el örgüsünün hatırası da başka olur
Yaaa öyle mi ne güzel ama olsun belki 2. Çocuğunuz kız olur giydirirsiniz. Bizde eşimle 9 yıl sevgili kaldık o da hep kız istiyordu gerçi net belli değil cinsiyet ama hayırlısı olsun. Şuan kaçıncı haftandasın bazen değişebiliyor doktorlar ysnıladabiliyor diyim. El örgüsğnğn hatırası başka tabi heveslenir yapsın özellikle yelek ördür onlar işe yarıyor gerçekten

Yaaa öyle mi ne güzel ama olsun belki 2. Çocuğunuz kız olur giydirirsiniz. Bizde eşimle 9 yıl sevgili kaldık o da hep kız istiyordu gerçi net belli değil cinsiyet ama hayırlısı olsun. Şuan kaçıncı haftandasın bazen değişebiliyor doktorlar ysnıladabiliyor diyim. El örgüsğnğn hatırası başka tabi heveslenir yapsın özellikle yelek ördür onlar işe yarıyor gerçekten
Hamile gunlugu niye yapmadim cicegim kac haftaliksin

Suan 14. Haftadayim dr 12+4 de gördü ama cok net gösterdi canım testislerini bile gördüm ben usg cihazı cok iyiydi sanırım, bakalım Allah nasip eder de cesaret edersem bir umut ikinci kız olabilir 😁

Valla ablaminki de erkek ve daha 1 yaşında, ablam birsuru oyuncak kitap vs de aldı hepsi bize kalıyor eğer kendimi tutup da gereksiz şeyler almazsam baya masrafsiz olcak insallah 😁
Kiz almaa vallahi ne gerek var teyzesi ceyizini hazir etmis zaten 😁😁
Bebek telsizi kamera falan ikinci elden almayı düşünüyorum ama elektronik ya sıkıntı çıkar mi onu da bilemiyorum
Mutlaka cikar bebegim ya 1 ay kullnrsn 2. Ay biseyler cikar kamera tegilde telsiz alabilrim 😅

Bu ebebek te varmis söyle 7. Aya gireyim besigi oyle alacam allah izin verrse
Evet gördüm e bebekte hatta zaman zaman kampanyalar oluyor ben e bebegin uygulamasini indirdim ordan haberdar oluyorum arada indirimlerden. Subatta çok güzel indirimler vardi ama cinsiyeti belli olmadığı icin ve cok erken diye bisey alamamıştım

Ebebektekiler çok pahalı geldi bana iki tane alınca bir de iyice uçuyor fiyat😐
Aşko iki tane sapkali guzel takim al ona gorede corap falan alirsin daha uyguna getir ben oyle yapmayi dusunuyorm gereksiz pahali hastahane cikislari

X