Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Ic zibin bide capraz iple baglamali bi ivlik var ama onu kullnmiyolar bilen2 taane ayni takimdan al renginede evdeki pattaniyelere uyacak srkilde karar ver 250 300 tl bosa verme
Hastanede iç zıbın yerine çıtçıtlı badi versek olmaz mı uzun kollu? Üstüne de tulum veya alt üst takım. Eldiveni çorabı şapkası. Tamam işte ben yaptım kendime hastane çıkışı 🤣🤣

Screenshot_20210323-134259_ebebek.jpg

Bebek alışverişinin her aşaması çok keyifli. Bu yüzden neden bu keyfi birlikte yaşamayalım? Burada aldıklarımızı, almayı düşündüklerimizi paylaşıp fikir alabilir; eşyalara beraber âşık olabiliriz😍
Efenin_Annesi Efenin_Annesi @Nevasar @Asli06m MarV-el MarV-el
Eylül anneleri paylaşım alanında çok üye var hepsini aklımda tutamıyorum, sizler de aklınıza geldikçe etiketleyiverin🤗
Ay ne güzel başlık olmuş 😍Ağustos annesiyim ama beni de alın aranıza.Şimdiden aldığım birkaç parça tulum var benim bir de bebek arabası onun dışında videolardan listelerden falan kendime göre bir liste hazırladım.Yavaş yavaş toparlayayım diyorum bazı şeyleri 🤗Tulumları genelde 0-3 ve 3-6 ay aldım.Hemen büyüdüklerini söylüyor herkes ama yine de kilosunu bilemediğimiz için şimdilik çok da büyük/küçük almak istemedim.Hastane çıkışlarına bakıyorum ben de.Chakra çok güzel ama gereksiz pahalı bence.1 tane hastane çıkışı alıp hastane için kendim kombin yapmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Ay ne güzel başlık olmuş 😍Ağustos annesiyim ama beni de alın aranıza.Şimdiden aldığım birkaç parça tulum var benim bir de bebek arabası onun dışında videolardan listelerden falan kendime göre bir liste hazırladım.Yavaş yavaş toparlayayım diyorum bazı şeyleri 🤗Tulumları genelde 0-3 ve 3-6 ay aldım.Hemen büyüdüklerini söylüyor herkes ama yine de kilosunu bilemediğimiz için şimdilik çok da büyük/küçük almak istemedim.Hastane çıkışlarına bakıyorum ben de.Cahkra çok güzel ama gereksiz pahalı bence.1 tane hastane çıkışı alıp hastane için kendim kombin yapmayı düşünüyorum.
Sorman hata tabiki grl

Ay ne güzel başlık olmuş 😍Ağustos annesiyim ama beni de alın aranıza.Şimdiden aldığım birkaç parça tulum var benim bir de bebek arabası onun dışında videolardan listelerden falan kendime göre bir liste hazırladım.Yavaş yavaş toparlayayım diyorum bazı şeyleri 🤗Tulumları genelde 0-3 ve 3-6 ay aldım.Hemen büyüdüklerini söylüyor herkes ama yine de kilosunu bilemediğimiz için şimdilik çok da büyük/küçük almak istemedim.Hastane çıkışlarına bakıyorum ben de.Cahkra çok güzel ama gereksiz pahalı bence.1 tane hastane çıkışı alıp hastane için kendim kombin yapmayı düşünüyorum.
Anacim ben de ağustos annesiyim hatta çok büyük ihtimalle temmuz annesi olcam ama hiç beni de alın demeden sinsi sinsi girdim aralarına 🤣🤣
Gel bacım hoşgeldin😍

Tamam geç de olsa anladım ben bunu bi yere not edin unuturum yoksa🤣
Yav bi liste yaptım 50 kere oldu degistiriyorum birinden vazgeçip başka bir sey yazıyorum falan delirecem🤣🤣
Ben hic liste yapmiyorum dogaçlama dalacam magzaya eşim diyo neler alacaksin sen bilmezsin ben alacaklarimi bilirim diyorum 😁 sonradan ee hani bunu alacagini soylememistin demesin diye herseyide bilmeyin be beyler🤣🤣🤣🤣

Anacim ben de ağustos annesiyim hatta çok büyük ihtimalle temmuz annesi olcam ama hiç beni de alın demeden sinsi sinsi girdim aralarına 🤣🤣
Gel bacım hoşgeldin😍
🐍🐍🐍🐍🐍🐍tısss bak hele bebiş benimde 35. Haftam 27. Temmuzda bitiyo 3 agustosda 36 10 nunda da 37 🤣 aradayim araftayim trmmuz mu agustos mu eylul mü gene beyin yandi🤣🤣🤣🤣

Peki bir sey daha sorcam sen tecrubelisin😍
Uzun kollu olması şart mı iç zibinin kısa kollu da olur mu? Benimkiler muhtemelen temmuz sonu gibi gelirler sıcak olur kısa kollu içle üşürler mi acep?
Aşko ben adana da yasiyorum felaket yaniyo buralar ama lakin bebistolar o kadar minnak olacaklarki hela kiz bebisle sicagi sever oglan sevmezde ben uzun kollu alacaagim klimada calisir buyuk ihtimal 😻

X