Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Pusetle hatta kuzenimin ikiz oglu vardi onda puset varmis 2 tana sakin alma onlari vereyim kullan dedi disi mavi oldugu icin bende böylr puset ortusu alip kizçelere uygun hala getirecegim 😻Eki Görüntüle 2807389
Ya dimi bende portbebe kullanmak istemiyorum puset en mantıklısı. Bence de hiç alma boşver renk önemli değil zaten ne renk olursa olsun bende bu örtülerden alıcam hatta içinin minderide satılıyor ondanda alırsın 😊😊

Ben de bebelerime en son bunları yaptım henüz alma aşamasına geçemedik 🤣

Eklentiler

• 16164919846691571379895.jpg
    16164919846691571379895.jpg
    141,8 KB · Görüntüleme: 118
Aaa mecburimi senin erken doğmuştu gerçi. Ama bebek küçükya pusetle eğimli olduğu için acaba hala portbebe mi kullanılır diye düşündüm bende pusetle çıkarmak isterim doğrusu
Canım o eğim aslında özel tasarlanmış, bebekler kendilerini anne karnında hissetsin diye 😊 Aslında yeni doğana puset daha uyumlu 😊

Canım o eğim aslında özel tasarlanmış, bebekler kendilerini anne karnında hissetsin diye 😊 Aslında yeni doğana puset daha uyumlu 😊
Bunu duyduğuma çok sevindim kaynanam yğnden portbebe ördğrdğm diyip zorla onu dayıyo bana eylülde Urfa sıcağında yünü napacam ben 😁 puset faydalı der çıkarım işin içinden 🤩

Bunu duyduğuma çok sevindim kaynanam yğnden portbebe ördğrdğm diyip zorla onu dayıyo bana eylülde Urfa sıcağında yünü napacam ben 😁 puset faydalı der çıkarım işin içinden 🤩
Onun ördürdüğünü de gönlü olsun diye onlara gidince yatak olarak kullan bir iki kez. Hem puset araba koltuğu olarak da kullanılıyor ilk birkaç ay 😊

Kızlar çok tatlısınız Allah heyecanınızı söndürmesin 😍 kız bebek kıyafetleri gördükçe icim eriyodu, hele bi cinsiyeti belli olsun şunları şunları gelip alicam diyodum magaza gezerken, o kadar emindim ki kız olacagindan ama erkekmis, gecen e bebek magazasini gezerken de öyle gözümü kız bebek kıyafetlerinden alamadim, erkek icin zor begendim, eskiye nazaran daha cok gelisti tabi erkek bebeklere de güzel seyler var ama kızlarla kiyas edilemez.
Benim ablamin oğlu 1 yaşında, onun kıyafetlerini örgülerini herseyini beraber secmistik hepsi de zevkime uygun yesyeni duruyor, çoğunu ayırmış ablam koca bir valiz dolusu kiyafeti var benimkinin ama yine de yeni seyler aldim tabi 10lu hastane çıkışı, bikac tulum, bikac yandan düğmeli zıbın, battaniye falan. E bebek hem kaliteli hem uygun herkese tavsiye ederim 🌸

Onun ördürdüğünü de gönlü olsun diye onlara gidince yatak olarak kullan bir iki kez. Hem puset araba koltuğu olarak da kullanılıyor ilk birkaç ay 😊
Öyle yapıcam artık napim zaten bu hayat hep birilerini idare etmekle geçiyo 😅 puset mutlaka alıcam ya bu bebek arabasıyla takım satılıyorya travel sistem öyle istiyorum daha mantıklı

Kızlar çok tatlısınız Allah heyecanınızı söndürmesin 😍 kız bebek kıyafetleri gördükçe icim eriyodu, hele bi cinsiyeti belli olsun şunları şunları gelip alicam diyodum magaza gezerken, o kadar emindim ki kız olacagindan ama erkekmis, gecen e bebek magazasini gezerken de öyle gözümü kız bebek kıyafetlerinden alamadim, erkek icin zor begendim, eskiye nazaran daha cok gelisti tabi erkek bebeklere de güzel seyler var ama kızlarla kiyas edilemez.
Benim ablamin oğlu 1 yaşında, onun kıyafetlerini örgülerini herseyini beraber secmistik hepsi de zevkime uygun yesyeni duruyor, çoğunu ayırmış ablam koca bir valiz dolusu kiyafeti var benimkinin ama yine de yeni seyler aldim tabi 10lu hastane çıkışı, bikac tulum, bikac yandan düğmeli zıbın, battaniye falan. E bebek hem kaliteli hem uygun herkese tavsiye ederim 🌸
Ay evet ya ben de sendenim gözüm hep kız kıyafetlerinde ama dün 12 haftalıkken doktor erkeğe benzetti yine de gözüm kız şeylerine kayıyor tabi hayırlı evlat olsun öncelikle 🌸🙏🏻🥰 bence iyi yapmışsınız eski yeni olmaz çocuk kıyafetinde içinizde kalmasın diye tabi yeni şeylerde alın valla bende cinsiyet kesinleşince e bebeğe gidicem dediğin gibi hem uygun hem kaliteli ve güzeller

Şu başlığı açanın düşünenin tuttuğu altın olsun gerçekten. İlk gebeliğim, 4 tane yeğenim oldu ama 10 sene önce. Bildiğim bi süt sağma pompası elzem kalan nedir, beşiği arabası vs tam bir dipsiz kuyu benim için. Ben daha hiçbir alışverişe başlamadım hem erken geliyor hem de bir taşınma durumum var. Sonrasında da artık almam gerekenleri alacağım. Fikir verenlere teşekkürler şimdiden.

Ay evet ya ben de sendenim gözüm hep kız kıyafetlerinde ama dün 12 haftalıkken doktor erkeğe benzetti yine de gözüm kız şeylerine kayıyor tabi hayırlı evlat olsun öncelikle 🌸🙏🏻🥰 bence iyi yapmışsınız eski yeni olmaz çocuk kıyafetinde içinizde kalmasın diye tabi yeni şeylerde alın valla bende cinsiyet kesinleşince e bebeğe gidicem dediğin gibi hem uygun hem kaliteli ve güzeller
Aynen öyle valla bide biz eşimle cok uzun yıllar sevgiliydik, hediye olarak bana kız bebek kiyafeti ayakkabisi falan almıştı hep beynimi kıza kodlamisim, giydiremicem onları 😁 sağlıkla gelsinler insallah tabi farketmez de.
Tabi yeni seyler de alınıyor elim durur mu, özellikle örgüler cabuk yiprandigi icin annem yeniden örecek o da hevesli bazen model yolluyorum kolay bunu yaparim falan diyor el örgüsünün hatırası da başka olur

Hastane çıkışını ebebekten mi aldın canım?

X