Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Evet bilemedim .. sevi bebe markasından memnun genelde çoğunluk
Bende ki sevi bebi, ayak ucunda koruma olması kullanışlı oluyor diğer türlü bebek kendini kaydırıyor, reflü yatağı mutlaka olmalı hem kafan rahat ediyor kusma durumlarında fln hem de odaya fln hep o yatağı taşıyordum ben, babynest boşaymış mesela hiç kullanmadım

Listeye bi de reflu yatağı mi ekledik şimdi. Bitmiyor diyorum bana gülüyorlar nasıl bitiremiyorsun diye hakikaten ihtiyaçları bitmiyor

O zaman kesin ondan bakayım bende baby nest evet çok gerekli değil diyorlar bana yegenlerimden kaldı yoksa almazdım hususi teşekkürler ayrıca

O zaman kesin ondan bakayım bende baby nest evet çok gerekli değil diyorlar bana yegenlerimden kaldı yoksa almazdım hususi teşekkürler ayrıca
Rica ederim babynest i arabaya koymuştum ben, o zamanlar yasak yok geziyorduk tabi:) Hoş şimdide de dışarda alt değiştirmek ayrı bi korku, arabada babynest içinde değiştirmek rahat oluyordu

Listeye bi de reflu yatağı mi ekledik şimdi. Bitmiyor diyorum bana gülüyorlar nasıl bitiremiyorsun diye hakikaten ihtiyaçları bitmiyor
Kuzum reflü yatağı şart Sevi bebe ben de çok duydum çevreden. Trendyoldan indirimini kovalayalım

Kuzum reflü yatağı şart Sevi bebe ben de çok duydum çevreden. Trendyoldan indirimini kovalayalım
Geçen haberlerde cıktı bebeği emzirip yatırmış kusmuş bebek uyurken boğulup ölmüş. Allah korusun yavrularımızı

Geçen haberlerde cıktı bebeği emzirip yatırmış kusmuş bebek uyurken boğulup ölmüş. Allah korusun yavrularımızı
Allah korusun kuzum. Reflü yatağı alınca babyneste de gerek kalmıyo. Ya bizim ikiz olmasa yardır gitsin babynestte al, şunu da al bunu da al.
Chakraya gittim bugün öylesine tabi...
Hastane çıkışı indirimli hali 335tl. Bizim ikiz 4 takım lazım düşünsene 1.5 ay bile kullanmayacaklar belki ve alayım desem 1400 tlye yakın tutuyor. Hoş yine alacağın takım 150den aşağı olmayacak ama. Çok pahalı herşey
Sürekli yıkayıp yıkayıp giydircez lcw ve hm aklımızda olsun. Hm indirimde iken özellikle.
Uyku tulumu da almamız lazım. Yine üzerini örtmek yerine artık uyku tulumu deniyor bunlarla devam edeceğiz yavaş yavaş.

Chakradan 1 takım fiyatına yine 2 takım alabiliyoruz olsun. Ama yine de pahalı zaten tek olsa şimdiye almıştım ben hastane çıkışını. Ikizler diye indirim bekliyorum bi türlü de indirime girmiyorlar. Surekli fikir değiştirip duruyorum bu yüzden. Bir tane 10lu 2 tane 5li alayım diyorum, 1 5li 5 3lu alayım diyorum beynim yandı

Ama chakranınkiler de enfes değiller mi belki sezon sonu olur diye bir umut indirim bekliyorum valla. Teyzesine anneannesine dedesine de çok yüklenmek istemiyorum
Hm uyku tulumları şu ara aslında indirimde bugün çok yoruldum gezemedim kendime pijama aldım normal bedenimden bir büyük beden hamile reyonu bana çok büyük şuan hiç hamile değil gibiyim. Hmden indirimden 2 pijama da kendime aldım önümüzdeki 2 ayı geçirtsin bana diye. Dışarıda havalar ısınır zaten bi 15 güne elbiselerime geçer onlarla idare ederim diyorum sizin karnınız belli olmaya başladı mı bende bi değişiklik yok pek

Ayyy orası öyle kız valla ben de bu zamanları düşğnemezdim hiç o kadar ki uzak geliyordu

Ben pantolonların içine sığamıyorum zaten ama mevcut pijamalarım hala üzerine oluyor. Bol giyiniyorum evde. Dışarıda da elbiselere geceli 2-3 hafta oluyor hala hamile kıyafeti almadım. Yazlık elbiselerim de bol kesim genelde son haftalar belki karından kastırır.
Benim karnım 16.haftadan sonra birden büyüdü bizim daha erken büyüyor ikiz ya
2 pijamayla muhtemelen 26.haftaya kadar idare edersin alınan kiloların çoğu karında birikiyor zaten inşallah hamile reyonuna hiç gerek duymayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…