Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

9 nisanda bime tekrar bebek ürünleri geliyormuş kızlar geçenki ürünler çoğunluğu.. reflü yatağı alsam mı acaba ? Gerekli mi?
Ben aldım çok hoş salonda yanımızda kanepe üzerinde yatırırım diye aldım üst kata kayınvalidemgile de çıkarırım tabi ihtiyaç duymazsan almayabilirsin olmazsa olmaz diye bir şey değil

Ben hastane çıkışlarını tamamladım bugün bunları aldım Hepsiburada dan taksitle daha önce de pembe ve bambu iki tane 10 lu takım almıştım 4 takım yeter diye düşünüyorum

Eklentiler

• Screenshot_2021-04-02-21-24-02-336_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_2021-04-02-21-24-21-442_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 58
Bir de bu tütü takımı aldım Hepsiburada dan aslında diş çıkarma zamanı için bu takım ama ben krem veya pembe başka badilerle giydiririm diye aldım çok hoşuma gitti bugün epey bir şey alıp kıyafet konusunu kapattım kredi kartına taksit yaptım üç ayda biter borcum

Eklentiler

• Screenshot_2021-04-02-16-48-11-916_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 57
Ben hastane çıkışlarını tamamladım bugün bunları aldım Hepsiburada dan taksitle daha önce de pembe ve bambu iki tane 10 lu takım almıştım 4 takım yeter diye düşünüyorum
Yaa şu ayicikli olan benim de favorilerimde indirim bekliyorum ama zor gibi. Güle güle giysin kuzucuk

Kızlar belki ihtiyacınız olan bişeyler vardırBende bi kaç bişey alıcam 9 Nisanda geliyomuş bu ürünler Ayrıca e bebekte güzel hediye çekleri veriyor sitesinde gördüm onuda aklınızda bulunsun

Kargom geldi alt açma sevi bebe çok beğendim ön tarafı yumuşacık arka tarafı su geçirmez muşamba baş yastığı bedeninden ayrıydı yorumlarda okumuştum yastığı kayıyor keşke birleşik olsaydı diye yazmışlar ben de gelir gelmez iki dakikada diktim birleştirdim harika tavsiye ederim

Eklentiler

• IMG_20210403_110333.jpg
    122,3 KB · Görüntüleme: 54
Çok güzelmiş güle güle kullan şimdiden rengi de harika bayılıyorum ben sarıya yaaa

Ay bunlarda çok güzeller beyazlı olanın pembesine bakmıştım geçenlerde bende ama henüz alamıyorum ya cinsiyet değişir korkusuna doktor yüzde yüz dedi ama çarşamba kontrolde son kez sorucam bende sonrasında tutmayınnnn beniiiii

Kizlar kıyafette hiç acele etmeyin doğum zamanında bile cinsiyeti belli olmayan biliyorum Cat diye kız iken erkek erkek iken kız çıkabiliyor ilk giyeceği zıbın hastane çıkışı felan alın onlarda orta renkler olsun beyaz ,sarı gibi gibi öncelik büyük esyalari alın doğunca zaten alışverişini yaparsınız çabuk büyüyorlarmis zaten kıyafete özenip çok harcama yapmayın şimdilik pembis alıp erkek bebeğe giydirirsiniz yada maviş maviş kıza gerçi benim için renk ayrımı yok ama ben orta renkler aldım başından beri biri kız dedi biri erkek şimdi yüksek ihtimal kız diye düşünüyoruz oda gördüğümüzden değil ya poziyonu uymuyor ya kordon bacak arasında oluyor

Umarım böyle olmaz bizlerde yaa bilelim valla cinsiyetini sonradan değişmesin ama ben de duydum böyle olanları 13 haftalığım ikidir doktor kesin kız diyor yüzde yüz falan dedi ama bakalım inşallah değişmez ben de tereddütte kalıyorum yaaa ismini bile bulduk değişmesin lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…