Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Trendyol'dan Neko Esnek Wrap Sling aldım. Aynı renk taşıma kılıfı, üçgen bebek şapkası ve takma kılavuzu ile geldi. Youtube videolarını da izledim, bana hiç karışık gelmedi bağlaması. Halkalı olanları sevemedim.
Teşekkür ederim bakacağım bebek telsizi ve sling konusunda araştırmalarda havlu attım artık 😁

Bizim de ufak tefek oyuncaklarımız geldi teyzeler :)

Eklentiler

• 9F9AE4CE-2725-48B0-BE20-5C3BDEBEED2B.jpeg
    9F9AE4CE-2725-48B0-BE20-5C3BDEBEED2B.jpeg
    163,7 KB · Görüntüleme: 68
Trendyol'dan Neko Esnek Wrap Sling aldım. Aynı renk taşıma kılıfı, üçgen bebek şapkası ve takma kılavuzu ile geldi. Youtube videolarını da izledim, bana hiç karışık gelmedi bağlaması. Halkalı olanları sevemedim.
Slingi aldim paketlemesi, kutusu ve slingin kumasinin yumusak yumusak olmasi baya hosuma gitti. Tesekkur ederim tavsiye icin. Oyuncak bebekle takmayi denedik eh biraz basardik😁 ileriki gunlerde kafa yorucam:)

Selam arkadaşlar bizim de gecen gün park yatagimiz geldi. E bebekten de deterjan almıştım. Sırada bebeğin kıyafetlerini yıkayıp ütülemek ve beşik icine yatak ve nevresim ayarlamak kaldı. Siz nevresimleri hazır mı aldınız? Bende bebek yorgani ve örgü battaniye var ama çarşaf nevresim vs kumaş alıp annem dikecek. biraz netten baktim da hic bi desen model beğenmedim, bazi begendiklerim de gereksiz pahalıydı

Bir de sampuan olarak siveno marka almaya karar verdim, ablam çok araştırıp bunun içerigine güvenerek almıştı. 1,5 senedir de kullanıyor, bazi şeyleri hiç araştırma ihtiyacı hissetmiyorum ablam araştırmış oluyor onun izinden gidiyorum 😄 oğlumun küçük teyzesi de yenidogan bez seti almış sleepy 80 bez-10 alt açma örtüsü-3 ıslak mendil seklinde. Bu kadar bezin 15-20 gün ancak yetecegini duyan eşim şok oldu 😄 sonrasinda da insallah 2 numaraya geçeriz

Selam arkadaşlar bizim de gecen gün park yatagimiz geldi. E bebekten de deterjan almıştım. Sırada bebeğin kıyafetlerini yıkayıp ütülemek ve beşik icine yatak ve nevresim ayarlamak kaldı. Siz nevresimleri hazır mı aldınız? Bende bebek yorgani ve örgü battaniye var ama çarşaf nevresim vs kumaş alıp annem dikecek. biraz netten baktim da hic bi desen model beğenmedim, bazi begendiklerim de gereksiz pahalıydı
Benim de annem dikti 2şer nevresim. Bir de ebebekten fitted çarşaf almıştım yumuşacıklar, tavsiye ederim.

Ben hazır aldım canım bir takım Bim den aldım bir takım da uyku seti hediye geldi ama bunlar anne yanı beşik için çok büyük sadece çarşafını kullanabildim ilerde odasını yapıp daha büyük bir yatak alınca kullanırım artık beşiğine de reflü yatağını koydum üzerine çarşafı serdim pamuklu çarşaf daha sağlıklı çünkü düz kafa yastığını koydum ve üzerine de kadife battaniye serdim kışın çok soğuklarda uyku setinin yorganını kullanırım bence kumaş alıp yapmanız daha iyi olur hem yatağın boyutuna göre yaparsınız hem de istediğin deseni alırsın

Park yatağı ne aldınız?
Bir de benim anladığım kadarıyla bebek uyurken yatakta çevresinde uyku arkadaşı, oyuncak vs. ve üstünde hiç bir şey olmaması gerekiyor. O zaman sadece alez ve yatak çarşafı kullanacağız.
Ben de Siveno marka deterjanı tercih ettim, emzirme sütyen, atleti, gecelik vb. bebekle kullanacağım eşyalarımı da yine onunla yıkadım.

Park yatağı ne aldınız?
Bir de benim anladığım kadarıyla bebek uyurken yatakta çevresinde uyku arkadaşı, oyuncak vs. ve üstünde hiç bir şey olmaması gerekiyor. O zaman sadece alez ve yatak çarşafı kullanacağız.
Ben de Siveno marka deterjanı tercih ettim, emzirme sütyen, atleti, gecelik vb. bebekle kullanacağım eşyalarımı da yine onunla yıkadım.
Park yatağı trendyoldan aldim maccon marka piyasadaki en ucuz anne yanı olabilen park yatak olabilir 😂 kaliteli degildir belki bilmiyorum bizi 1.5-2 sene idare etsin yeter diye düşündüm. Bebek uyurken üstünü örtmicek miyiz ya hele ki kışın üzerinde battaniye vs olmayacak mı? Ablamin bebeginden biliyorum ona yorgan yaptı annem küçücük, ilk kış onunla yattı sonra üstünü örttürmek istemediği icin ablam hep uyku tulumu giydirdi yazlık kışlık ayrı ayrı.
Ben sivenonun şampuanını alıcam deterjanı e bebekten aldım markasi aklımda değil ama temiz icerikli dogal bitkisel olanlardan

Bebek bakım çantası aldınız mı annişler?
Ben hangisini almam gerektiği konusunda kararsız kaldım

X