Göz Makyajı eyelıner cekerken kuyruk yapamıyorum :((((

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

mrlm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
283
153
slm kızlar bı sorum var lıkıt kullanıyorum ama son kısmındakı kuyrugu bu turlu yapamıyorum bılenlerden yardım ıstıyorum fıkrı olan varsa beklıyorum :KK5:

Öncelikle sert uçlu eyeliner öneririm. Yani ucu kurşun kalem ucu gibi sağlam olacak. Gözün iç tarafını daha ince dışına doğru olan kısmı daha kalın yapacaksın. Aslına bakarsan bu el alışkanlığı ile ilgili. Bence bol bol pratik yap yani bir eline eyeliner diğerine makyaj temizleyici al ve dene. İnternetde makyaj videoları var. İzlemek de faydalı olabilir. Kolay gelsin canım...

Eyeliner yaparken kuyruk kismini yapamiyorsan iyi bir eyeliner'a sahib olmadigindanda kaynaklanabilir. Eye Liner'inin ucu ne asiri kalin nede asiri ince olsun, bazi fircali Eye Liner'larin uclari o kadar kötü oluyorki eyeliner yaparken ya egri olur, yani bir kalin bir ince cizgi olusumu göz cevresinde, yada eyerlinerin degdigi yerler tam olarak kapatilamaz.

Bu arada eger bu topik altina video eklemeyi becerebilirsem, sana bir kac teknik gösterilen video eklerim buraya:KK66:

Videolari buradan acilacak sekilde direk nasil konulabildigini bulamadim, o yüzden url 'lerini ekledim, üzerlerine tiklarsan videolara yönlendirilirsin:KK66: Umarim bu teknikler yardimci olur. Bu arada teknikler ingilizce anlatiliyor, fakat uygulamali olarakta gösterildigi icin ingilizce bilmiyorsanda sorun olacagini sanmiyorum. Eger anlatilan teknikleri tam olarak anlayamazsan ingilizceden dolayi, söylemen yeterli, yardimci olurum:KK66:

How to Apply Eyeliner - YouTube

How To Apply Liquid Eyeliner (Eyeliner)

Videolari buradan acilacak sekilde direk nasil konulabildigini bulamadim, o yüzden url 'lerini ekledim, üzerlerine tiklarsan videolara yönlendirilirsin:KK66: Umarim bu teknikler yardimci olur. Bu arada teknikler ingilizce anlatiliyor, fakat uygulamali olarakta gösterildigi icin ingilizce bilmiyorsanda sorun olacagini sanmiyorum. Eger anlatilan teknikleri tam olarak anlayamazsan ingilizceden dolayi, söylemen yeterli, yardimci olurum:KK66:

How to Apply Eyeliner - YouTube

How To Apply Liquid Eyeliner (Eyeliner)

sagol cnm 2 ıncı vıdeo cok yardımcı oldu kredı kartı degısık bı fıkır :))))

Öncelikle sert uçlu eyeliner öneririm. Yani ucu kurşun kalem ucu gibi sağlam olacak. Gözün iç tarafını daha ince dışına doğru olan kısmı daha kalın yapacaksın. Aslına bakarsan bu el alışkanlığı ile ilgili. Bence bol bol pratik yap yani bir eline eyeliner diğerine makyaj temizleyici al ve dene. İnternetde makyaj videoları var. İzlemek de faydalı olabilir. Kolay gelsin canım...

zazucum marka onerebılır mısın sert uclu ? :)

Ben de beceremiyorum bir türlü kuyruğu cekmeyi. Forumda okumuştum, kredi kartı gibi bir kart koyup öyle cekmeyi deneyin ucunu diyorlardı onu deneyeceğim yarın:)

bununla ilgili bir yığın video var biraz araştır ve izle yaparsın üzülme

X