Göz Makyajı Eyeliliner nasıl cekilir ??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

semiha91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2012
474
1
kızlar eyelineer cekemiyorumm sıvı olanındna kullanıorum ama yokk muhakkak bozuluyor siz nasıl yapıosunuzz hangi eyeliner daha iyi ?

kızlar eyelineer cekemiyorumm sıvı olanındna kullanıorum ama yokk muhakkak bozuluyor siz nasıl yapıosunuzz hangi eyeliner daha iyi ?

canım ben golden rose nin diplener ını kullanıyorum çok rahat oluyo.yani marka olarak golden rose demiyorum ama bence kesinlikle diplener olmalı.eyelener ın ucu yumuşak oluyo kayıyo falan onu bende hiç becerememişimdir.ama diplener öyle değil ucu sert oluyo kalem gibi ve hiç kaymıyo çok rahat sürülüyo.yani ben bile yapabiliyorum oysa o kadar beceriksizim ki bu konuda

Aynen golden rose dipliner kullanıyorum bende 1 dakikamı almıyo en kolayı dipliner zaten başlangıç için

Kızlar haklı dipliner bu işin hazırlık aşaması gibi birşey.
Ben kendime de bana gelen arkadaşlarıma da önce hep dipliner ile çerçeve yapar sonra doldururdum.
Ama artık o kadar alıştım ki eyeliner bile vız geliyor.
Alışana kadar yarım dipliner çekmeye başla sonra zaten diğer yarısını rahatlıkla çekersin.
Yarım dipliner gözün ortasından sonuna kadar anlamında canım bu arada

alışana kadar sür evdeyken falan sil sil tekrar süür

Kuyruk kısmına kaşık yerine bant yapıştırın daha kolay. Çapraz yan şekilde yapıştırıp kenarından kuyruğu çeker bandı alırsınız sonra. Kuyruklu far sürerken de baya işe yarıyo el alışana kadar

Evet bant'da mantıklı farda gölge yaparken yapardım bir ara birde eyeliner da denemelii :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…