"Evrim geçirmiş" dediğiniz biri oldu mu?

_Sabiha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
957
694
Ben ünlüler hariç galiba böyle birşeye şahit olmadım.

Siz oldunuz mu?Mesela yıllar sonra bir tanıdığınızı görüp "Ne kadar değişmiş,evrim geçirmiş" dediğiniz oldu mu? Nasıl bir değişim geçirmişlerdi? (Yüz,vücut,kiyafet ve ya karakter) ;-)

Ben :KK70: bi ilkokul fotografima bi simdiki halime bakiyolar evrim diyolar. He bi de makyajli halimle evdeki paspal halim arasina evrim diyo arkadaslarim :KK70: :KK70:

Lisede ki halimle ben olabilirim sanırım:KK23:Emolar gibi simsiyah kıyafet gözlerde simsiyah göz kalemi birde çok zayıftım o zamnlar ayy bi tuhaf oldum.:KK48:

Ünlülerin büyük değişimi :-)

YJJWOl.jpg

G55292.png

p998AJ.jpg

p9983J.jpg

YJJW7j.jpg

MWWgdN.jpg

vRR86z.jpg

522mNL.jpg

o998y9.jpg

kJJL0q.jpg

QWWYzy.jpg

Resimler kan dondurucu

Bir akrabsm çok değişti muhtemelen ergenlikte büyüme hormonu yüklendi yoksa minyatür biriyken şu an devasa iri ve büyük

Yok valla hic oyle biri etrafimda.

Shakira ve deniz akkaya doğru fotograflar değil kesinlikle göz var izan var.
Burak özçivite de inanasım gelmiyor ya hiç hadi neyse. Belkide konduramadığımdandır :)

Evrime kafa atan ben varım öncesi sonrasi halimi eklesem kk başıma yıkılır :))

Herkesin ergenlik ve ondan önceki hali rezalettir.
Kişi ancak 19-20 li yaşlardan sonra kendini bulmaya yüzü gözü vücudu karakteri oturmaya başlar.

Çok zayıftım eskiden sonra çok kıvrımlı bir fizigim oldu, dudaklarım inceydi cocukken flan her yıl şişti.

Ben ünlüler hariç galiba böyle birşeye şahit olmadım.

Siz oldunuz mu?Mesela yıllar sonra bir tanıdığınızı görüp "Ne kadar değişmiş,evrim geçirmiş" dediğiniz oldu mu? Nasıl bir değişim geçirmişlerdi? (Yüz,vücut,kiyafet ve ya karakter) ;-)
Ben :))))) . Burnumu estetik yaptırmıştım 14 yıl önce falan.ee makyaj kıyafet falan da değişiyor zamanla.eski fotolara bakıp evrim geçirdiğimi söylüyoruz:))

X