Evlilikte cinsel hayat

Hayatta olması gereken bazı sıralamalar var. Önce eğitim sonra iş sonra evlenmek gibi mesela. Sıralamayı bozunca dengeler şaşıyor sonra kendi ayakları üzerinde duramayan erkeğe bağımlı kadınlar topluluğu oluşuyor. Konu sahibemiz 20 yaşında. En iyi ihtimalle ilk senesinde üniversiteye girmiş olsa daha 3. Sınıf öğrencisi olacak. Onun akranları eğitim alıp,gezip,görüp,öğrenip belkide dünyayı keşfediyor. Sizce hangisi doğru olan?
Bu arada 45 yaşında değilim,2 çocuk annesiyim. İyi bir üniversiteden dereceyle mezun,bulunduğum şehirde isim yapmış alanında gayet başarılı bir iş kadınıyım :) Bütün bunların yanında hiçbir şeyden geri kalmayan çok mutlu 2 çocuğum var.
Not: Hayatımda belkide ilk defa kendimi övdürdünüz bana,teşekkürler :)

3 ay diyorsunuz ama 40 iniz cıkana kadar zaten yasak. Sonra da toparlanmanizi beklemis olabilir. Konusun esinizle

Katılmıyorum dediğinize bu kafadaki insanlar hiç çocuk sahibi olmamalı doğuruyorsunuz 40 45 yaşında sonra o çocuk herşeyden eksik kalıyor kalmadığını sanıyorsunuz ama kalıyor genç bir annenin verdiği verim verilemiyor çocuğa çocuk 10 yaşinda ebeveynler 50 55 dedesi nenesi gibi olmuyor öyle .. bunlar hayatın gerçekleri çocuk isteyen insanlar daha genç yaşlarda düşünmeli ha bu demek değil 18 20 yasinda herkes cocuk yapsın. Evet bayan arkadasin yaşı ufak ama eşi değil malesef kendine göre bir tercih yapsaydı dediginiz birkac yumarım anlatabilmişimdir..
Derece ile mezun olmuşsunuz fakat ne demek istediğimi algılayamamışsınız, enteresan. Kendinizi övmenizde benim için problem yok bende üniversite mezunuyum 2 evladım var bu dediğiniz sıralamayı aynen yaşayarak 26 yaşımda ilk çocugumu aldım kucağıma mesajimda da belirttim 18 20 yaşında evlenin demek istemiyorum diye aynen yazdığınız hayatı yaşayanların çoğu gezip tozmak kafasında olanlar 35 den önce zor doğuruyor neden bukadar üzerinize alındınız ilginç ben size 40 yaşında doğurdunuz demedim doğurduysanızda beni ilgilendirmiyor açikçası bu benim yegane fikrim sizde sorun olmayabilir 40 yasinda dogurmus bir kadının çocuğu 10 sene sonra kadın oluyor 50 45 olsun genç bir anne kadar enerjik olamaz isteyen istediğini iddia etmekte özgür genc anne den kasıt 18 20 degildir buda farkli tarafa çekilmesin rica ediyorum konu sahibi 22 yasinda imis ayrica

Üniversite okumak insanı bir alanda uzman yapıyor ama bazen bazı şeyler olmayınca olmayıp ne yazık ki baki kalıyor.. Çok yakınımda 40 yaşında çocuğunu kucağına almış benden daha enerjik insanlar var. Artık yaş kavramlarıda değişti ama o da başka bir konu,yeri burası değil. Ben sizin anlatmaya çalıştığınızı gayet iyi anlarım siz onu hiç düşünmeyin. Baktığınız pencere biraz dar,orayı açmanız lazım. Sorunun kaynağı orada.

Ortada bir sorun yok hanimefendi bazı gerçekler tartışılmaz. Tartışmak manasız .. arkadasiniz şuan da enerjik .. 10 sene sonra ne olucak allah kerim 25 30 yaşındaki insanla 50 yaşindaki insanı bir tutamazsınız .. annem öğretmen ilk torunu olduğunda 50 yşinda idi benle bir olabilirmi mümkünmü sizce hakikaten cool takılıcam diye saçmalıyorsunuz hepten .. bukadar saçma ve tartışmaya kapalı bir konu üzerine tırnak çıkarmak .. siz neyi tartışıyorsunuz ? yaranıza dokunan ney oldu anlayamadım . Haydi eyvallah

Akran değiller ama aşko yaş farkı dedim kız da 30lu yaşlarda olsa iyi olurdu tamam geç bir yaş değil ama asla 20 yaşın enerjisi yok
20 yaşın enerjisi yok mu ? Siz 20 li yaşlardasınız galiba.bilmiyorsunuz. enerji öyle kolay kolay azalan birşey değil.hatta insanların her konuda zirveyi gördüğü yaşlar en az 30, 35 ten sonrasıdır.hem cinsel güç, hem zihinsel güç, hem fiziksel güç. 50,55 te bile anca. O yaşlara gelmediğim için bilmiyorum ama 30,35 olmadığına da eminim.bu kadar kişi karşı çıkmış size.bir düşünün.

iyice kahrolacak.sırf gıcıklığına medensizce yataktan çıkmıyoruz iması yapıp durmuş millet.millet derdini anlatıyor dert sahibi oluyor.

ilişki sıklığı eşlerin yaşına libidolarına göre değişir, bana göre haftada 2 en ideali,
doğum yapalı çok olmamış, bunun 40 günü zaten lohusalık, biraz zamana bırazkın, zamanla düzelecektir.

Bazı erkekler doğumdan sonra böyle oluyor diye duymuştum. Anne olmanıza alışma süresi belki de. Ya da hamileyken kendisi yapmaya alışmış olabilir kolay geliyordur vs. Siz de hormonların etkisindesiniz hala , başka sorununuz yoksa çok takılmayın yakın davranın düzelir bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…